Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Windows 7 Ultimate 64 bit SP1 OEM PL

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Windows 7 Ultimate 64 bit SP1 OEM PL
Microsoft Windows 7 Ultimate 64 bit SP1 OEM PL
Opis i dane

Opis produktu

System Windows 7 Ultimate to najbardziej uniwersalna i zaawansowana wersja systemu Windows 7. Połączono w niej prostotę obsługi, funkcje rozrywki z wersji Home Premium oraz możliwości biznesowe wersji Professional, w tym możliwość uruchamiania wielu programów biznesowych przeznaczonych dla systemu Windows XP za pomocą narzędzia Windows XP Mode. Aby dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo, dane można szyfrować funkcją BitLocker iBitLocker To Go. Systemu można ponadto używać w języku wybranym spośród 35 dostępnych. Wszystko to znajdziesz w systemie Windows 7 Ultimate.


Główne zalety

Łatwiejszy w użyciu
Korzystanie z komputera jest prostsze dzięki nowym funkcjom nawigacyjnym:Aero Shake, listom szybkiego dostępu oraz przyciąganiu. Wygląd i działanie systemu Windows można dostosować zgodnie z oczekiwaniami użytkownika, zmieniając w tym celu kompozycje i programy paska zadań. Prosta praca w sieci (z serwerem lub bez serwera). Pełna kopia zapasowa systemu za pośrednictwem sieci. Zabezpieczenie danych na komputerze lub przenośnym urządzeniu pamięci masowej przed utratą lub kradzieżą przy użyciu funkcji BitLocker.
Szybszy i bardziej elastyczny
Szybsze przechodzenie do trybu uśpienia i wznawianie komputera. Pełne wykorzystanie 64-bitowejarchitektury komputera i pamięci. Narzędzie Windows XP Mode zapewnia elastyczność w pracy z oprogramowaniem biznesowym. Możliwość przełączania między 35 językami.
Najlepsza rozrywka na komputerze
Oglądaj, wstrzymuj, przewijaj i nagrywaj programy telewizyjne w programie Windows Media Center. Oglądaj ulubione filmy w formacie DVD. Zintegrowane kodery-dekodery wideo i audio w systemie Dolby.
Praca i rozrywka
Dzięki systemowi Windows 7 potencjał komputera jest w pełni wykorzystywany podczas pracy i rozrywki. Ulepszone zarządzanie energią, łatwiejsze łączenie z siecią i drukowanie zależne od lokalizacji pozwalają skupić się na pracy. Dzięki takim funkcjom, jak Windows Media Center, Odtwarzaj do czy Zdalne przesyłanie strumieniowe multimediów, możesz odpoczywać, oglądając telewizję lub filmy wideo, słuchając muzyki bądź korzystając z rozrywki w trybie online - w dowolnym miejscu i czasie.
35 języków
Niezależnie od tego, czy znasz kilka języków, uczysz się nowego języka, czy chcesz zwiedzać świat za pomocą komputera, pakiety językowe systemu Windows 7 Ultimate oferują zaawansowane możliwości łatwego przełączania wszystkich 35 dostępnych języków. W dostępnych wyłącznie w wersjach Ultimate i Enterprise systemu Windows 7 pakietach językowych są zawarte tłumaczenia większości elementów interfejsu użytkownika systemu Windows: menu, okien dialogowych i tematów pomocy. Wystarczy zainstalować wybrane pakiety językowe za pomocą usługi Windows Update, aby móc łatwo je przełączać. System operacyjny Windows 7 oferuje użytkownikom komputerów typu Tablet szybsze i dokładniejsze rozpoznawanie pisma ręcznego, a także udoskonaloną obsługę wschodnioazjatyckich systemów pisma.
Zabezpieczanie pracy
Wszystkie wersje systemu Windows 7 zapewniają ulepszone możliwości tworzenia kopii zapasowych oraz zabezpieczania efektów pracy. Jednak tylko wersje Ultimate i Enterprise systemu Windows 7 oferują szyfrowanie dysków funkcją BitLocker, która zapewnia ochronę wszystkich informacji - od dokumentów po hasła - dzięki szyfrowaniu całego dysku, na którym zapisano system Windows i dane użytkownika. Po włączeniu funkcji BitLocker każdy plik zapisywany na danym dysku jest automatycznie szyfrowany. Nowa funkcja systemu Windows 7 - BitLocker To Go - umożliwia szyfrowanie informacji zapisywanych na przenośnych urządzeniach magazynujących, takich jak dyski flash USB czy zewnętrzne dyski twarde.

Porównaj wersje Windows 7


Minimalne wymagania sprzętowe

  • Procesor 1 GHz lub szybszy 64-bitowy (x64).
  • 2 GB pamięci RAM. 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
  • Karta graficzna z bibliotekami DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym.

Pudełko zawiera

  • Certyfikat
  • Licencję z kluczem aktywacyjnym
  • Książeczkę/instrukcję
  • Oryginalny nośnik DVD z oprogramowaniem MS Windows 7 Ultimate w wersji 64-bit

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Windows 7 Ultimate 64 bit SP1 OEM PL

Informacje podstawowe   
Zastosowanie do obsługi systemu komputera
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Dane systemu   
Architektura systemu 64-bitowa
Wymagania   
Wymagania systemowe  nie dotyczy
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

5 na podstawie 1 ocen
5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
REWELACYJNY SYSTEM WINDOWS 7 ULTIMATE
01-04-2011,
predator
Potwierdzony zakup

POLECAM WSZYSTKIM CHCĄCYCH ZMIENIĆ SYSTEM NA NOWSZY......WINDOWS 7 ULTIMATE....SZYBKA INSTALACJA..SYSTEMU I STEROWNIKÓW....LAPTOP TOSHIBA...BARDZO DOBRE ZABEZPIECZENIE DYSKÓW.....

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Windows 7 Ultimate 64 bit SP1 OEM PL, wpisz 406547 w wyszukiwarce euro.com.pl.