Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Excel Home & Student 2010 32/64bit BOX PL

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Excel Home & Student 2010 32/64bit BOX PL
Microsoft Excel Home & Student 2010 32/64bit BOX PL
0 zł
Opis i dane
Program Microsoft Excel 2010 umożliwia analizowanie i udostępnianie informacji oraz zarządzanie nimi na znacznie więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego jest pomocny w podejmowaniu lepszych, trafniejszych decyzji. Nowe narzędzia do analizowania i wizualizacji ułatwiają śledzenie oraz wyróżnianie najważniejszych trendów danych. Korzystając z niemal dowolnej przeglądarki sieci Web lub telefonu smartphone, można łatwo uzyskać dostęp do ważnych danych podczas podróży. Pliki można także przekazać do sieci Web i współpracować jednocześnie z innymi osobami w trybie online. Niezależnie od tego, czy chodzi o utworzenie raportów finansowych, czy o zarządzanie wydatkami osobistymi, program Excel 2010 zapewnia większą efektywność i elastyczność na drodze do wyznaczonych celów.

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Excel Home & Student 2010 32/64bit BOX PL

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP z dodatkiem Service Pack3 (tylko w wersji 32-bitowej), Vista z dodatkiem SP1, Windows 7, Windows Server 2003 R2 z analizatorem składni MSXML 6.0, Windows Server 2008
Wersja  do użytku niekomercyjnego
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Excel Home & Student 2010 32/64bit BOX PL, wpisz 815386 w wyszukiwarce euro.com.pl.