Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft PowerPoint - Skuteczne Prezentacje

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft PowerPoint - Skuteczne Prezentacje
MarkSoft PowerPoint - Skuteczne Prezentacje
Opis i dane
W dzisiejszych czasach spotykamy się z prezentacjami multimedialnymi niemal na każdym kroku. Są one chętnie wykorzystywane do przedstawiania różnych informacji zarówno w szkole, podczas studiów, jak i w pracy. Dzięki takim programom jak PowerPoint można je szybko stworzyć i wyposażyć w ciekawe efekty. Jednak nie jest to gwarancją udanej i skutecznej prezentacji. Kurs „PowerPoint - Skuteczne prezentacje” pokazuje, jakie cechy powinna mieć dobra prezentacja i co powoduje, że niektóre prezentacje są nudne i nie spełniają swojej roli. Dowiesz się z niego, jak przygotować strukturę prezentacji, jaką rolę grają w niej emocje i jak je umiejętnie stosować. Duża część kursu poświęcona jest tworzeniu poprawnych slajdów. Tu dowiesz się między innymi o stosowaniu odpowiednich kolorów i czcionek, o rozmieszczaniu elementów na slajdzie oraz używaniu animacji, obiektów multimedialnych i przejść między slajdami. Kurs jest adresowany do użytkowników średnio zaawansowanych i opiera się na programie PowerPoint 2007. Prezentowane w nim wskazówki i porady można wykorzystać również w pracy z innymi programami służącymi do tworzenia prezentacji.

Wymagania: Windows 98 SE/Me/2000/XP/Vista, Procesor 800 MHz, Pamięć RAM 256 MB, Rozdzielczość ekranu 1024x768, Przeglądarka Internet Explorer 5.5 lub nowsza, Karta dźwiękowa

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft PowerPoint - Skuteczne Prezentacje

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft PowerPoint - Skuteczne Prezentacje, wpisz 426441 w wyszukiwarce euro.com.pl.