Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Kurs CorelDRAW - Praktyczne Projekty

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Kurs CorelDRAW - Praktyczne Projekty
MarkSoft Kurs CorelDRAW - Praktyczne Projekty
0 zł
Opis i dane
Chcesz się nauczyć tworzenia ciekawych projektów w Corelu? To bardzo proste. Ten kurs pokaże Ci jak wykonać aż 30 różnych projektów! Popatrz na spis rozdziałów oraz obejrzyj zrzuty ekranowe, aby przekonać się, jakie ciekawe rzeczy można stworzyć w Corelu. Teraz i Ty możesz się tego nauczyć.

Naucz się tworzenia fotomontaży, ikon czy logo. Dowiedz się jak utworzyć kartkę na walentynki oraz jak dodawać do zdjęć różne efekty. Dowiedz się jak tworzyć artystyczne oraz trójwymiarowe rysunki. Opanuj również sposoby tworzenia atrakcyjnego tekstu. To wszystko w jednym kursie! To, czego się nauczysz, możesz potem z powodzeniem wykorzystać w swoich własnych projektach.

Sam kurs składa się z 30 filmów z komentarzem lektora. To chyba najbardziej skuteczny sposób zdobywania wiedzy. Po prostu wkładasz płytę z kursem do napędu DVD w swoim komputerze i gotowe! Siedząc wygodnie przed monitorem możesz sobie obejrzeć cały kurs albo po prostu wybrać interesujące Cię rozdziały. Sam decydujesz kiedy i gdzie chcesz się uczyć! Po obejrzeniu filmów możesz już bez problemu powtórzyć pokazane w nich czynności. Każdy film ma oczywiście komentarz lektora, który wyjaśni Ci wszystkie bardziej skomplikowane zagadnienia.

Całkowita liczba filmów: 30
Czas trwania: 4 h 25 min

Wymagania systemowe: Procesor 1GHz, 256 MB RAM, Windows 9.x/Me/XP/Vista/7, MAC OS, Linux, dowolna przeglądarka internetowa, Adobe Flash Player 9.0 lub nowszy, rozdzielczość ekranu 1024x768, karta dźwiękowa, głośniki

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Kurs CorelDRAW - Praktyczne Projekty

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7, MAC OS
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Kurs CorelDRAW - Praktyczne Projekty, wpisz 420932 w wyszukiwarce euro.com.pl.