Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Insert MOBILNY SUBIEKT

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Insert MOBILNY SUBIEKT
Insert MOBILNY SUBIEKT
0 zł
Opis i dane
    Mobilny Subiekt to system wspomagający pracę handlowca w terenie. Program umożliwia przedstawicielom handlowym sprzedaż towarów i zbieranie zamówień. To wygodne i proste, a jednocześnie funkcjonalne narzędzie pracujące na urządzeniach mobilnych z ekranem dotykowym. Posiada dostęp do dokumentów i informacji o cenach towarów, stanach magazynowych, kontrahentach itp.
    W prosty sposób można również dodawać i edytować dane kontrahentów, wystawiać zamówienia, rachunki, faktury i wysyłać dokumenty do , Subiekta GT. Możliwa jest praca zarówno w trybie online (bieżąca synchronizacja z Subiektem GT), jak i offline (synchronizacja po podłączeniu do internetu lub sieci lokalnej).

Dane techniczne

oprogramowanie Insert MOBILNY SUBIEKT

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania do obsługi sprzedaży
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  komputer przenośny wyposażony w: ekran dotykowy; system operacyjny Windows Mobile 5 (Pocket PC Edition lub Pocket PC Phone Edition) lub Windows Mobile 6 (Classic lub Professional); od 1 do 5 MB wolnej pamięci plikowej (w zależności od urządzenia);
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Insert MOBILNY SUBIEKT, wpisz 804453 w wyszukiwarce euro.com.pl.