Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie F-Secure Safe Internet Security 2 urządzenia/2 lata (Kod)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie F-Secure Safe Internet Security 2 urządzenia/2 lata (Kod)
F-Secure Safe Internet Security 2 urządzenia/2 lata (Kod)
Opis i dane

F-Secure Safe Internet Security


Zadbaj o bezpieczeństwo wszystkich swoich urządzeń

Stworzyliśmy F-Secure SAFE, aby zapewnić Ci skuteczną ochronę w cyfrowym świecie. Przeglądanie Internetu, zakupy online, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, kontaktowanie się z krewnymi i znajomymi — nad bezpieczeństwem wszystkich tych czynności czuwa F-Secure SAFE, dzięki czemu możesz je wykonywać bez jakichkolwiek obaw. Nasze wielokrotnie nagradzane technologie zabezpieczające chronią Ciebie i Twoich bliskich — przez cały czas i na każdym urządzeniu. Produkt F-Secure SAFE jest też dostępny dla małych firm. Możesz chronić do 25 urządzeń (dziewięciu użytkowników) przed zagrożeniami w Internecie, aby zapewnić bezpieczeństwo firmie.

Kompleksowa ochrona
F-Secure SAFE to jedyne rozwiązanie zabezpieczające, jakiego potrzebujesz. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ochrona wszystkich aspektów cyfrowego życia była możliwie najprostsza. Dzięki F-Secure SAFE nie musisz już instalować różnych produktów zabezpieczających na laptopach, smartfonach i tabletach. To pojedyncze rozwiązanie zapewnia ochronę wszystkich urządzeń — w prosty, niezawodny i skuteczny sposób.

Najlepsza ochrona dla współczesnych potrzeb
Dokładne i przejrzyste informacje stanowią klucz do sukcesu. Twój zegarek informuje Cię o postępach w trakcie treningu, a urządzenia domowe udostępniają dane o różnych codziennych aktywnościach. W podobny sposób powinny też działać zabezpieczenia. F-Secure SAFE zapewnia konkretne informacje o wykonywanych czynnościach. Nawet gdy nie korzystasz aktywnie z tego rozwiązania, SAFE działa w tle, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę. Dzięki temu masz pełną kontrolę i bez obaw możesz korzystać ze stałej łączności.

Udostępniaj zabezpieczenia bliskim
Zdajemy sobie sprawę z tego, że zapewnienie skutecznej ochrony online może być skomplikowane i czasochłonne — zwłaszcza wtedy, gdy zabezpieczenia mają obejmować kilka osób, z których każda ma własne urządzenie, własny sposób korzystania z Internetu, ulubione aplikacje oraz znajduje się w innym miejscu. F-Secure SAFE pozwala bez trudu chronić nie tylko siebie, ale i najbliższe osoby.

Dane techniczne

oprogramowanie F-Secure Safe Internet Security 2 urządzenia/2 lata (Kod)

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania antywirusowe
Nośnik kod cyfrowy
Liczba urządzeń 2
Okres licencji 2 lata
Funkcjonalność   
Aktualizacje tak
Interoperacyjność   
Kompatybilne systemy operacyjne  Windows, Android, iOS, OSX
Wymagania systemowe  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10, Mac OS X 10.9 - 10.12, iOS 8 lub nowszy, Android 4.1 lub nowszy.
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop, smartfon, tablet multimedialny
Producent   
Nazwa producenta / importera  ALSO Polska sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących F-Secure Safe Internet Security 2 urządzenia/2 lata (Kod), wpisz 6200872 w wyszukiwarce euro.com.pl.