Nocna promocja! Nawet do 30% taniej. Sprawdź!

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Corel VideoStudio X9 Ultimate ENG miniBox

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Corel VideoStudio X9 Ultimate ENG miniBox
Corel VideoStudio X9 Ultimate ENG miniBox
Opis i dane
Nie musisz posiadać zaawansowanych umiejętności edytorskich aby sprawić ,że Twoje materiały wideo będą wyglądać jak profesjonalne. Corel VideoStudio Pro X9 umożliwia tworzenie filmów w prosty, szybki, jak i profesjonalny sposób. Twórz filmy dosłownie w kilka minut dzięki funkcjom takim jak FastFlick czy Instant Projects. Możesz także przełączyć się w tryb zaawansowany i edytować materiał w widoku linii czasu. Możesz użyć widoku z 4 kamer, co sprawi, że film będzie bardziej atrakcyjny, a dźwięk zostanie automatycznie zsynchronizowany w czasie edycji. Automatyzacja obejmuje również rozwiązywanie najczęściej pojawiających się problemów, a biblioteka 1500 efektów sprawi że dosłownie każdy materiał wideo można w krótkim czasie przerobić na profesjonalnie wyglądający film. Inteligentne narzędzia dźwiękowe automatycznie regulują balans głosu i utrzymują dialogi nieskazitelnie czyste.

Chcesz się podzielić tym co stworzyłeś? Nagraj materiał na płytę DVD, wyślij do popularnych serwisów społecznościowych lub na urządzenia przenośne. Twórz wideo z wielu ujęć dzięki obsłudze edycji z wielu kamer. Oprogramowanie w pełni wspiera Windows 10.

Intuicyjne w obsłudze i szybkie - od zaawansowanych funkcji poprzez zabawę, programy do edycji wideo, które pozwalają, aby każdy Twój film wyglądał najlepiej!

Dane techniczne

oprogramowanie Corel VideoStudio X9 Ultimate ENG miniBox

Liczba stanowisk 1
Funkcjonalność   
Typ oprogramowania do obróbki wideo
Wersja językowa  angielska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop
Liczba stanowisk 1
Nośnik Płyta
Producent   
Nazwa producenta / importera  AB S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Corel VideoStudio X9 Ultimate ENG miniBox, wpisz 1099917 w wyszukiwarce euro.com.pl.