Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Corel Pinnacle Studio 20 Plus Box

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Corel Pinnacle Studio 20 Plus Box
Corel Pinnacle Studio 20 Plus Box
Opis i dane
Korzystając z narzędzi do profesjonalnej edycji materiałów wideo i audio w programie Pinnacle Studio™ 20 Plus możesz tworzyć najlepsze materiały filmowe. Szybka i precyzyjna edycja filmów na wielościeżkowej osi czasu w standardzie HD i 3D. Większe emocje podczas oglądania filmów na dużym ekranie, dzięki wykorzystaniu ponad 1800 efektów 2D/3D, nowych animacji poklatkowych i nagrań z 4 kamer oraz opcji edycji materiałów z wielu kamer.

Nowa opcja śledzenia ruchu pozwala dodać w filmie wideo tekst lub grafikę poruszające się wraz z wybraną osobą lub obiektem. Z kolei ulepszona opcja przechwytywania obrazu na żywo ułatwia rejestrowanie wszystkiego, co jest widoczne na ekranie, aby następnie wykorzystać to w filmach wideo. Masz materiał wideo, którym chcesz się pochwalić? Prześlij go bezpośrednio do ulubionych serwisów społecznościowych, wyeksportuj do popularnych urządzeń lub nagraj na dysku DVD, korzystając z ponad 50 nowych szablonów menu.

Dane techniczne

oprogramowanie Corel Pinnacle Studio 20 Plus Box

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania do obróbki wideo
Nośnik Płyta
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop
Wersja  Pinnacle Studio 20 Plus PL/ML Box PNST20PLMLEU
Producent   
Nazwa producenta / importera  AB S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Corel Pinnacle Studio 20 Plus Box, wpisz 1099918 w wyszukiwarce euro.com.pl.