Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Corel DRAW Home & Student Suite X8 PL Box

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Corel DRAW Home & Student Suite X8 PL Box
Corel DRAW Home & Student Suite X8 PL Box
Opis i dane

CorelDRAW Home & Student Suite X8 PL Win

Nowy pakiet CorelDRAW® Home & Student Suite X8 zapewnia dostęp do profesjonalnych narzędzi projektowych w przystępnej cenie. Dzięki najnowszej wersji pakietu uczniowie, studenci i hobbyści mogą szlifować swoje umiejętności projektowania. Wykorzystaj bogactwo zasobów przystępnego cenowo pakietu graficznego CorelDRAW® – zarówno w szkole, jak i w domu – używając łatwych w obsłudze narzędzi do trasowania i edycji układu stron oraz programów Corel® PHOTO-PAINT® i Corel® AfterShot™ umożliwiających edycję zdjęć. Różnorodne zasoby pakietu CorelDRAW Home & Student Suite X8 Wersja dla użytkowników domowych: przewodnik szybkiego startu, interakcyjny przewodnik startowy, szkoleniowe nagrania wideo, profesjonalnie zaprojektowane szablony i wysokiej jakości zdjęcia oraz ilustracje. Ten intuicyjny w obsłudze pakiet został starannie dopracowany, aby spełnić wymagania początkujących oraz doświadczonych hobbystów, umożliwić szybkie, łatwe i sprawne opracowywanie logotypów, biuletynów, raportów, projektów fotograficznych i materiałów do serwisów społecznościowych. Sprawnie pracuj nad projektami dzięki zaawansowanej obsłudze funkcji systemu Windows 10, rysika w czasie rzeczywistym, a także opcji wyświetlania na kilku monitorach i w rozdzielczości 4K. 

 

Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite X8 Wersja dla użytkowników domowych zawiera:

 • CorelDRAW® Home & Student X8: Intuicyjne narzędzie do tworzenia grafiki wektorowej i układu stron
 • Corel® PHOTO-PAINT™ Home & Student X8: Zaawansowana edycja obrazów
 • Corel® PowerTRACE® X8: Do precyzyjnego przekształcania map bitowych w rysunki wektorowe
 • Corel® CAPTURE™ X8: Proste narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu
 • Corel® CONNECT™: Narzędzie do błyskawicznego wyszukiwania materiałów
 • Corel® AfertShot™:Katalogowanie, retusz, obróbka zdjęć oraz tak zwana wywoływania RAW-ów (lista obsługiwanych modeli aparatów znajduje się na stronie Corela)

Aplikacje wspierające:

 • BenVista PhotoZoom Pro 4: 
 • WhatTheFont  
 • Kreator kodów kreskowych 
 • Kreator wydruków dwustronnych 

Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite X8 wersja dla użytkowników domowych zapewnia także dostęp do 1300 cyfrowych obrazków wysokiej jakości, 100 zdjęć cyfrowych w wysokiej rozdzielczości, 125 czcionek, 75 ramek na zdjęcia, ponad 100 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, w tym certyfikatów, reklamy, wizytówki, papier firmowy, ulotki, plakaty i wiele innych.
CorelDRAW Home & Student Suite X8 Wersja dla użytkowników domowych 

1. Atrakcyjny cenowo, wszechstronny pakiet graficzny 
Wykorzystaj zalety pakietu graficznego CorelDRAW® X8 – zarówno w szkole, jak i w domu – używając łatwych w obsłudze narzędzi do trasowania i edycji układu stron oraz programów Corel® PHOTO-PAINT® i Corel® AfterShot™ umożliwiających edycję zdjęć. Ten bogaty w zasoby pakiet został starannie dopracowany, aby spełnić wymagania początkujących oraz doświadczonych hobbystów, umożliwić szybkie, łatwe i sprawne opracowywanie logotypów, biuletynów, raportów, projektów fotograficznych i materiałów do serwisów społecznościowych.

2. Intuicyjna nauka i tok pracy projektowej 
Pracę z pakietem rozpoczniesz szybko, dzięki szerokiej gamie zasobów dostępnych z poziomu produktu, takich jak: przewodnik szybkiego startu, interakcyjny przewodnik startowy umożliwiający poznanie podstaw, ulepszone okno dokowane Podpowiedzi, szkoleniowe nagrania wideo, profesjonalnie zaprojektowane szablony oraz wysokiej jakości zdjęcia i ilustracje. Osiągnij produktywność, wykorzystując obszar roboczy dostosowany do twoich potrzeb oraz możliwy do skonfigurowania interfejs, który pozwala na przygotowywanie projektów w wygodny sposób. 

3. Zgodność i obsługa najpopularniejszych formatów plików 
Z łatwością importuj, eksportuj i udostępniaj projekty zapisane w różnych popularnych formatach, w tym AI, PSD, PDF, JPG, DOCX oraz PPT. Zwiększ wydajność pracy, wykorzystując zaawansowaną obsługę nowych funkcji systemu Windows 10, rysik w czasie rzeczywistym, a także opcję wyświetlania na kilku monitorach i w rozdzielczości 4K. 

4. Wszechstronne funkcje projektowania 
Dzięki ulubionym funkcjom użytkowników, takim jak narzędzia Corel® PowerTRACE®, Przezroczystość i Płyn, oraz łatwej edycji węzłów i rysunków wektorowych przygotujesz swoje najlepsze prace. Nowa opcja zaznaczania sąsiadujących węzłów oraz kopiowania segmentów krzywych, w celu ułatwienia wyodrębniania podścieżek lub tworzenia kształtów o podobnych konturach, pozwoli zwiększyć precyzję. 

5. Zaawansowane funkcje edycji zdjęć 
Odkryj kolekcję zdjęć o wysokiej rozdzielczości, zaawansowane narzędzia do edycji i efekty specjalne, aby opracowywać różnego rodzaju projekty. Wykorzystuj pliki RAW z ponad 300 typów aparatów i błyskawicznie wprowadzaj zmiany przy użyciu nowego narzędzia Klonowanie korygujące. Dodatkowo! W oknie dokowanym Pobierz więcej znajdziesz pełną wersję programu Corel AfterShot, przyjaznego w obsłudze edytora zdjęć i narzędzia do zarządzania zbiorami zdjęć.

Dane techniczne

oprogramowanie Corel DRAW Home & Student Suite X8 PL Box

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania do obróbki zdjęć
Nośnik płyta
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania sprzętowe  Procesor Intel Core i3/i5/i7 lub AMD Athlon 64, 2 GB pamięci RAM, 1 GB miejsca na dysku twardym
Kompatybilne systemy operacyjne  Windows
Wymagania systemowe  Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1 lub Windows 7 (wersja 32-bitowa lub 64-bitowa) z najnowszym dodatkiem Service Pack
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop
Producent   
Nazwa producenta / importera  AB S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

5 na podstawie 2 ocen
5
(2)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • kompatybilność z systemem operacyjnym
 • wydajność oprogramowania
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Program wart jest swojej ceny
łatwość instalacji:
kompatybilność z systemem operacyjnym:
wydajność oprogramowania:
łatwość nawigacji:
wydajność:
płynność pracy:
05-10-2017,
Edek 2015
Potwierdzony zakup

Program wystarczy do domowego użytku. Oczywiście potrzebne jest trochę umiejętności, aby z niego korzystać, ale są tutoriale, które pomagają taką wiedzę zdobyć. Problemem w moim przypadku była instalacja. Okno instalacyjne było zbyt małe i nie mieściła się w nim cała treść programu instalacyjnego, w tym przyciski nawigacyjne. Wada, jak zauważyłem na forach ciągle występująca. Niby była pomoc ze strony firmy, ale kto chce czekać cały dzień na kontakt e-mailowy z serwisem. Bardziej użyteczne są rozwiązania zaproponowane na forach.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam, Czy da się importować pliki DXF i DWG.
MACIEJ zapytał 27-12-2017
Odpowiedz
Zwiń pytania
Program ekstra
łatwość instalacji:
kompatybilność z systemem operacyjnym:
wydajność oprogramowania:
łatwość nawigacji:
wydajność:
płynność pracy:
31-01-2018,
fred46
Potwierdzony zakup

Przy innych programach edycji zdjęć męczyłem się ale jakoś mi szło. Przy zakupie w RTV AGD tego programu , gdzie wszystko załatwione jest szybko i sprawnie wyraźnie odetchnąłem. Teraz edycja sprawia przyjemność. Chyba przy następnych Corelach zostanę, ale kupionych w solidnej firmie jak RTV Euro, gdzie wyraźnie widać że dba się o klienta.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Corel DRAW Home & Student Suite X8 PL Box, wpisz 1099919 w wyszukiwarce euro.com.pl.