Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie ABBYY Finereader 10 Home PL

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie ABBYY Finereader 10 Home PL
ABBYY Finereader 10 Home PL
Opis i dane

Nowa wersja programu - ABBYY FineReader 10 Home Edition przeznaczona tylko do użytku domowego, przekształca dokumenty papierowe, obrazy i zdjęcia z aparatu cyfrowego na postać edytowalną. Rozpoznaje dokumenty w 179 językach, precyzyjnie odtwarzając strukturę i formatowanie dokumentów. Dzięki dostępnym w programie FineReader menu "Szybkie zadania" przekształcenie strony z książki na edytowalny dokument Word możliwe jest za jednym kliknięciem! W najnowszej wersji oprogramowania dokładność przekształcania tekstu na formę edytowalną wzrosła o 20% (w porównaniu z poprzednią wersją). Udoskonalenia te udało się uzyskać dzięki zastosowaniu 3ciej generacji technologii ADRT. ABBYY FineReader 10 Home Edition umożliwia rozpoznawanie dowolnych obrazów ze skanera, obrazów cyfrowych i zdjęć dokumentów. Po uruchomieniu programu na ekranie pojawia się intuicyjne okno zadań "Szybkie zadania", które umożliwia realizację najpopularniej szych zadań przekształcania.
Aplikacja ABBYY Screenshot Reader dla zarejestrowanych użytkowników FineReader 10 Home Edition - gratis!

Dane techniczne

oprogramowanie ABBYY Finereader 10 Home PL

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania użytkowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  •Microsoft® Windows® 7, Microsoft Windows Vista®, Microsoft Windows XP. Praca ze zlokalizowanym interfejsem wymaga, aby system obsługiwał odpowiedni język.
Wersja  Domowa PL
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących ABBYY Finereader 10 Home PL, wpisz 423359 w wyszukiwarce euro.com.pl.