Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

czytnik E-booków Onyx BOOX T68 Lynx

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
czytnik E-booków Onyx BOOX T68 Lynx
Onyx BOOX T68 Lynx
Opis i dane

Opis produktu

Onyx BOOX Lynx jest dedykowany osobom czytającym duże ilości e-książek, e-gazet oraz e-komiksów. Przyda się również w pracy. Ekran o rozmiarze 6,8 cala i wysokiej rozdzielczości zapewnia doskonałą jakość obrazu i tekstu pod każdym kątem patrzenia. Bateria pozwala teraz nawet do 18 000 odświeżeń ekranu, co oznacza więcej czytania bez ładowania.

 • System Android 4.0 z dostępem do milionów aplikacji i e-booków ze sklepu Google Play

 • Ekran dotykowy E Ink® 6,8 cala ULTRA HD w rozdzielczości 1440×1080 pikseli, to niespotykana dotąd jakość obrazu i tekstu

 • Światowej klasy syntezator mowy IVONA™ przeczyta tekst jak człowiek - teraz na bezprzewodowym głośniku przez Bluetooth® 4.0

 • Jeszcze dłuższa praca na baterii - do 18 000 odświeżeń ekranu*

 • Otwiera wiele formatów e-książek m.in. PDF, EPUB i MOBI oraz dokumentów np. Microsoft Word

 • Doświetlenie ekranu nowej generacji, które można regulować i wyłączać

 • Ochrona wzroku dzięki ekranowi w technologii e-papieru E Ink®

 • Historia z algorytmem szacowania ukończenia czytania książki

 • Wygodna edycja dokumentów z bezprzewodową klawiaturą Bluetooth

 • Ponad 75 słowników do pobrania za darmo

 • Zaawansowana technologia “przepływu” tekstu w PDF (reflow) dopasowuje wielokolumnowe teksty do ekranu i wyświetla je w jednej kolumnie, co sprawia, że łatwiej jest je przeczytać

 • Otwiera wiele formatów e-książek plików m.in. PDF, EPUB i MOBI oraz dokumentów np. Microsoft Word

 • Bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania (over-the-air)

Główne zalety

 
Dostęp do Google Play
Pierwszy raz w historii, e-czytnik Onyx BOOX pozwala na wygodne korzystanie z zawartości sklepu Google Play. Można instalować aplikacje oraz kupować e-treści bezpośrednio w urządzeniu lub poprzez serwis internetowy Google Play. Wszystko wygodnie zsynchronizowane pomiędzy różnymi urządzeniami.
Miliony e-booków w jednym miejscu
Dzięki aplikacjom takim jak Google Play Książki czy Amazon Kindle, Onyx BOOX Lynx daje możliwość dostępu do kilku milionów e-książek - także w języku polskim. Aplikacje* umożliwiają wygodną synchronizację stron, notatek, adnotacji pomiędzy różnymi urządzeniami oraz zakupy e-booków.
 
 
Najwyższa jakość ekranu ULTRA HD
Ekran E Ink® o rozdzielczości 1440×1080 pikseli gwarantuje niespotykaną dotąd jakość obrazu. Posiada 25% więcej pikseli niż ekran E Ink® HD, co oznacza, że wszystko jest bardziej wyraziste. Na ekranie zmieści się jeszcze więcej tekstu, i obrazów, co zadowoli również miłośników e-komiksów.
Bezprzewodowe słuchanie na głośniku Bluetooth®
Czytnik e-booków Onyx BOOX Lynx posiada moduł Bluetooth® w wersji 4.0 LE, co oznacza, że pobiera minimum energii w trakcie używania i wydłuża czas działania baterii. Bez problemu można podłączyć bezprzewodowy głośnik i odsłuchać e-booków przy użyciu światowej klasy syntezatora IVONA™.
 
 
Tygodnie działania na jednym ładowaniu baterii
Onyx BOOX Lynx pobiera znacznie mniej energii niż tablety. Nie potrzebuje energii w trakcie wyświetlania strony tekstu, a jedynie przy jego zmianie. W połączeniu z nową generacją procesora Freescale i.MX Cortex A9 pozwala na rekordową długość działania - do 18 000 odświeżeń ekranu.
Czytanie w nocy
Czytnik został wyposażony w system doświetlania ekranu nowej generacji, co pozwala na czytanie w otoczeniu ze słabym oświetleniem. Można dowolnie regulować poziom jego natężenia lub całkowicie wyłączyć.
 
 
Wygodna e-prasa i subskrypcje RSS
Po raz pierwszy e-czytnik BOOX pozwala na wygodną konsumpcję prasy internetowej oraz subskrypcję kanałów RSS. Dzięki aplikacjom Kiosk Google Play i Feedly*, można odkrywać i subskrybować najnowsze wiadomości i szczegółowe analizy od wydawców z całego świata. Sport, biznes, gotowanie, rozrywka, moda i nie tylko – teraz najlepsze darmowe wiadomości w jednym miejscu. Można czytać offline każdą wiadomość, temat lub czasopismo.
Dokumenty pod ręką
Aplikacje takie jak Google Dokumenty, czy Kingsoft Office pozwalają tworzyć i edytować dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje także w Onyx BOOX Lynx*. Dzięki zaawansowanym funkcjom możesz otwierać swoje pliki na czytniku, a nawet je edytować będąc offline. Połącz bezprzewodową klawiaturę Bluetooth i edytuj wygodniej. To idealne rozwiązanie jeśli pragniesz wykorzystać czytnik w pracy.
 
 
Zaawansowana technologia przepływu tekstu dla plików PDF
Wielokolumnowe pliki PDF można wyświetlić w jednej kolumnie ze zwiększoną czcionką. Funkcja reflow inteligentnie “wycina” tekst z każdej kolumny i tworzy jedną, z ciągłym tekstem. Dzięki temu odczyt treści jest wygodniejszy. Owa funkcja nie jest obecna w czytnikach Amazon Kindle.
Historia i statystyki czytania
Dzięki modułowi “Historii” dostępnemu z poziomu Biblioteki, można śledzić postępy w czytaniu e-booków. Lynx potrafi podać spędzony oraz szacowany czas skończenia danej e-książki.
 
 
Do 56 tysięcy książek w kieszeni
Lynx pozwoli mieć zawsze przy sobie całą bibliotekę ulubionych książek, magazynów i innych publikacji. Duża ilość pamięci wewnętrznej (4 GB) może być dodatkowo powiększona za pomocą karty pamięci do 32 GB. Dzięki temu możesz pomieścić nawet 56 tysięcy e-książek.
Syntezator IVONA™
Najlepszy syntezator mowy IVONA™ umożliwia przeczytanie e-książki w sposób bardzo naturalny. Dzięki zaawansowanym technologiom IVONA™ jest w stanie przeczytać na głos tekst tak naturalnie jak człowiek. Domyślnie dostępne są trzy głosy - Polski, Angielski i Niemiecki. Istnieje możliwość instalacji syntezatorów firm trzecich np. Zamiana tekstu na mowę Google.
 
 
Duża ilość słowników
Jeśli kiedykolwiek natkniesz się na słowo, którego nie znasz, wystarczy, że skorzystasz z wbudowanych i darmowych słowników QuickDic. Ponad 75 słowników do pobrania na żądanie - całkowicie za darmo. Lynx umożliwia Ci szybkie wyszukanie definicji słowa, bez opuszczania e-książki.
Notatki i zakładki
Pisz notatki, zaznaczaj fragmenty, dodawaj zakładki. Tak jak w książkach papierowych - tylko wygodniej i bez limitów.
 
 
Śliczne etui HIGAARD™ z funkcją wybudzania
Wykonane z najwyższej jakości materiałów doskonale chroni czytnik. W okładce zamontowany został magnes, który pozwala na automatyczne usypianie czytnika po zamknięciu etui i wybudzanie po otwarciu. Etui HIGAARD jest opcjonalne i sprzedawane oddzielnie.
Wsparcie dla Polski
Interfejs jest w pełni w języku polskim, dzięki czemu użytkowanie staje się dużo prostsze dla osób nie znających języka angielskiego. Gwarancja na urządzenie obejmuje okres 24 miesięcy - w tym 1 rok w systemie door-to-door.
 

* Aplikacje firm trzecich nie są preinstalowane i mogą posiadać dodatkowe wymagania np. rejestracja konta Google, płatne subskrypcje. Niektóre funkcje mogą być ograniczone np. terytorialnie. Wsparcie dla aplikacji firm trzecich udzielają ich producenci.
** Lynx: do 18 000 odświeżeń ekranu. Czas pracy na baterii zależy od użytkowania oraz używanych w danym momencie aplikacji.
Nazwy firm i produktów wymienionych tutaj są własnościami tychże firm i właścicieli i mogą być zarejestrowanymi znakami towarowymi.

Pudełko zawiera

 • Onyx BOOX T68 Lynx
 • Kabel micro USB
 • Skrócona instrukcja użytkowania
 • Karta gwarancyjna
Pełna wygoda czytania dzięki wyświetlaczowi E-Ink
Pełna wygoda czytania dzięki wyświetlaczowi E-Ink
Dzięki ekranowi o wielkości 6,8 cala w technologii e-papieru E-Ink czytanie jest przyjemniejsze niż na ekranach laptopów lub tabletów. Ekran E-Ink imituje kartkę papieru zapewniając większy komfort czytania.
Zabierz ze sobą jeszcze więcej danych
Czytnik wyposażono w 4 GB wbudowanej pamięci*. Zapewnia to możliwość przechowywania w pamięci urządzenia wszystkich danych. Jedna książka zajmuje ok. 3-4 MB, co daje możliwość przechowywania ok. 1000 e-booków w 4 GB pamięci urządzenia.

*Uwaga! Pamięć dostępna dla użytkownika jest mniejsza.
Zabierz ze sobą jeszcze więcej danych
Powiększ pamięć wewnętrzną urządzenia
Powiększ pamięć wewnętrzną urządzenia
W bardzo łatwy i szybki sposób powiększ pamięć wewnętrzną za pomocą wbudowanego czytnika kart pamięci microSDHC. Pozwoli to na szybkie przenoszenie dokumentów oraz ułatwi wymianę plików między czytnikiem e-booków a innymi urządzeniami korzystającymi z kart pamięci.

Podłącz czytnik do komputera, aby skopiować dane
Za pomocą kabla USB możesz podłączyć swój czytnik do komputera, aby w szybki sposób skopiować na niego dodatkowe dokumenty i inne pliki.
Podłącz czytnik do komputera, aby skopiować dane
Słuchaj ulubionej muzyki dzięki wyjściu na słuchawki
Słuchaj ulubionej muzyki dzięki wyjściu na słuchawki
Słuchaj ogromnej kolekcji muzyki zapisanej w pamięci urządzenia. Wystarczy podłączyć do czytnika słuchawki, aby cieszyć się ulubioną muzyką w różnych formatach dźwiękowych.
Uwolnij przestrzeń wokół siebie od kabli
Dzięki technologii Bluetooth będziesz mógł bezprzewodowo przesyłać pliki między swoim komputerem a czytnikiem E-book. Wystarczy, że włączysz funkcję na obu urządzeniach i je ze sobą sparujesz, by łatwo i wygodnie zarządzać swoimi danymi.
Uwolnij przestrzeń wokół siebie od kabli

czytnik E-booków Onyx BOOX T68 Lynx

Parametry ekranu   
Przekątna ekranu 6,8 cala
Rozdzielczość ekranu 1440 x 1080 pikseli
Wyświetlacz E-Ink tak
Podświetlenie ekranu tak
Ekran dotykowy  tak
Obsługiwane pliki   
Formaty e-booków CHM, DJVU, DOC, EPUB, FB2, HTML, MOBI, PDB, PDF, RTF, TXT
Formaty zdjęć BMP, GIF, JPG, PNG, TIFF
Formaty muzyczne MP3, WAV
Formaty wideo nie dotyczy
Parametry techniczne i funkcje   
Pamięć wbudowana 4 GB
Czytnik kart pamięci microSD, microSDHC
Złącze USB tak
Wyjście słuchawkowe tak
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, WiFi
Menu w języku polskim  tak
Obsługa zabezpieczeń DRM tak
Wersja bez reklam  tak
Funkcje  Bluetooth, czytnik RSS, dodawanie adnotacji, funkcja "Czytaj na głos" TTS (Text To Speech), kalendarz, przeglądarka internetowa, system Android, system doświetlania ekranu, zegar
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy  czarny
Wymiary  194 x 132 x 8,8 mm
Waga  236 g
Wyposażenie   
  kabel USB, instrukcja, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Faxim. Jan Ziółkowski
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Onyx
 • Podświetlenie ekranu: tak
 • Rozdzielczość ekranu: 1440 x 1080 pikseli

Ocena klientów

4 na podstawie 12 ocen
5
(5)
4
(2)
3
(2)
2
(3)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • pojemność
 • kontrast
75% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Dobrze się czyta
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
15-10-2014,
Wentura
Potwierdzony zakup

+Bardzo dobra jakość obrazu - czytelne nawet kilkumilimetrowe literki,

+/-Brak fabrycznego pdf readera - do pdfów rozbudowanych graficznie (ale kto będzie takie przeglądał na takim urządzeniu),

-Brak etui w zestawie, czy nawet ofercie sklepu.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
T68
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
17-10-2014,
Gregor
Potwierdzony zakup

Ogólnie OK

przewijanie ekranu w przeglądarce nie jest najlepsze

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Całkiem niezły czytnik
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
05-12-2014,
m
Potwierdzony zakup

Zalety:

+Dość duży ekran o wysokiej rozdzielczości.

+Możliwość instalacji dowolnego oprogramowania.

+Syntezator głosu dla języka angielskiego bardzo dobrej jakości (jest też polski działa średnio).

+Standardowe wymiary obudowy (pasuje dowolne etui na tablet 7calowy).

Wady:

- Masa błędów w standardowym oprogramowaniu (wyłączanie się aplikacji przy próbie zmiany głośności, zapominanie ostatnio czytanej strony po wyłączeniu czytnika, rozładowywanie akumulatora gdy czytnik jest niby uśpiony a faktycznie coś biega w tle)

- Mało staranny montaż słabo kontaktują przyciski do zmiany stron, coś w środku stuka przy poruszeniu czytnikiem.

- Większość androidowych ustawień (znanych np z tabletów) jest głęboko ukryta i nie ma do nich dostępu bez instalacji jakiś dodatkowych programów.

- Dość wolno się włącza

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Onyx BOOX T68
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
09-01-2015,
Jerzy
Potwierdzony zakup

Urządzenie spodoba się bardziej zaawansowanym użytkownikom, cierpliwości wymaga obsługa ustawień i obsługa klawiatury wirtualnej, super funkcjonalne są klawisze z boku obudowy, bateria jest rewelacyjna, razem z oryginalnym etui ( osobno trzeba kupić) urządzenie działa rewelacyjnie.Fajne jest możliwa opcja z

sklepem PLAY. Tylko Android jest starą wersją-ale działa dobrze.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
onyx T 68 Lynx
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
21-12-2014,
mz
Potwierdzony zakup

Źle działają przyciski funkcyjne, bardzo słabo reagują na dotyk, czasami wręcz nie można przewinąć stron. Poza dobrą rozdzielczością nic więcej pozytywnego nie ma. Odradzam zakup.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Poniżej oczekiwań
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
04-01-2015,
mozdyn
Potwierdzony zakup

Urządzenie nie sprawia wrażenia drogiego czytnika za 750zł, lata bateria wewnątrz, trzeszczy obudowa. Świetny ekran E-ink, słaba nakładka dotykowa. Niezłe oprogramowanie wewnętrzne, wymaga umiejętności przy aby dostosować je do swoich potrzeb.

Generalnie fajny czytnik, ale warty najwyżej 500zł.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetne urządzenie
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
24-12-2014,
Sewerus
Potwierdzony zakup

Mówimy o najlepszym czytniku dostępnym w tej chwili na rynku za tę cenę. Świetnie się czyta książki w każdej sytuacji.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
bubel
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
04-03-2015,
borys
Potwierdzony zakup

Po 2 tygodniach się uszkodził. Na nowy czekaliśmy 1,5 miesiąca. Teraz na wymianę/naprawę będziemy czekać 5 tygodni. Taaaki sprzęt.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
bardzo dobry zakup
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
09-03-2015,
wisz
Potwierdzony zakup

Posiadam czytnik już kilkanaście dni i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest to mój pierwszy czytnik. Wyświetlacz jest super. Do czego mógłbym się przyczepić to mało dokładna instrukcja obsługi. dużo rzeczy trzeba znaleźć samemu, ale jak się coś nowego znajdzie (na ogół przez przypadek) to sprawia to jeszcze większą radość. Domownikom tak się ten sprzęt spodobał, ze musiałem kupić drugiego onyxa. Szczerze też polecam dedykowaną do niego okładkę - jest to bardzo wygodna rzecz.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
poniżej oczekiwań
łatwość użycia:
funkcjonalność :
dostępne ustawienia:
jakość wyświetlacza:
kontrast:
pojemność:
01-01-2015,
józef

Po tygodniu używania. Nawet z październikową aktualizacją jakość klawiatury jest dramatyczna. Trzeba nacisnąć nad literką, a nie na niej. Kliknięcie w mały odnośnik do przypisu jest prawie niemożliwe. Żeby przewinąć stronę przy pomocy ekranu dotykowego trzeba zwykle dotknąć 2-3 razy.

Preinstalowane aplikacje do czytania są słabe, w większości nie da się ukryć pasków statusu żeby nie dekoncentrowały podczas czytania. Najlepszy FBreader, ale przestał działać po 2 dniach. Po resecie urządzenia zaczął działać, ale straciłem ustawienia, zakładki itp.

Za tę cenę nie warto.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Onyx BOOX T68 Lynx, wpisz 1023658 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów