Najlepszy zestaw głośnomówiący – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Ola

Dzięki zestawowi głośnomówiącego do samochodu można bezpiecznie kierować pojazdem i jednocześnie prowadzić rozmowy telefoniczne. Warto zatem go kupić, szczególnie jeśli spędza się za kółkiem sporo czasu. Wybór odpowiedniego urządzenia głośnomówiącego do samochodu może jednak sprawić pewne trudności, dlatego sprawdź, jakie modele są najchętniej polecane przez naszych klientów!

Używanie systemu głośnomówiącego do samochodu jest bezpieczne

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- dlaczego zestaw głośnomówiący do auta jest potrzebny,

- które systemy głośnomówiące Jabra warto wybrać,

- jakie urządzenia głośnomówiące innych marek wziąć pod uwagę.

zestaw głośnomówiący Jabra DRIVEZestaw głośnomówiący – dlaczego jest potrzebny?

Czy wiesz, że prawo drogowe zabranie prowadzenia rozmów telefonicznych w czasie prowadzenia auta, jeśli taka rozmowa wymaga trzymania telefonu w dłoni? Możesz za to otrzymać mandat i nawet 5 punktów karnych. Nie wspominając już o tym, że trzymając telefon przy uchu, masz ograniczoną swobodę ruchów, a dla pełnego bezpieczeństwa w czasie prowadzenia auta powinieneś mieć wolne obie ręce. Stosowanie systemów głośnomówiących do samochodów ma zatem ochronić Cię przed kolizjami i wypadkami drogowymi i dlatego też warto się w nie zaopatrzyć. Do tego dochodzi także wygoda ich użytkowania – możesz prowadzić nawet bardzo długie rozmowy towarzyskie czy biznesowe, jednocześnie nie rozpraszając się w czasie jazdy.

CZY WIESZ, ŻE...

Niektóre modele urządzeń głośnomówiących do samochodu są na tyle zaawansowane, że aby odbierać czy wykonywać połączenia nie musisz ani na chwilę odrywać rąk od kierownicy. Wystarczy wydawać im komendy głosowe, a automatycznie wybiorą pożądany numer lub odbiorą czy odrzucą przychodzące połączenie.

Zestawy głośnomówiące do auta Jabra

Naszym klientom w szczególności do gustu przypadły 3 modele systemów głośnomówiących do samochodu Jabra:

  • Jabra Tour – ten system głośnomówiący do auta spodobał się wielu naszym klientom, o czym świadczy duża ilość pozytywnych recenzji. Użytkownik golaa tak napisał o tym modelu: Urządzenie kupione na prezent i idealnie się sprawdziło. Bezproblemowe sparowanie z każdym telefonem. Jakość rozmowy bardzo dobra, głos nie jest zniekształcony, wytrzymałość baterii również bez zastrzeżeń. Obsługa prosta. Polecam. Również Alina szybko pozbyła się pewnych wątpliwości odnośnie tego modelu: Lekkie, wygodne i sympatyczne urządzenie. Można odbierać i ignorować głosem, miałam wątpliwości, czy się połączy z Nokią, ale wszystko pięknie działa.

  • Jabra DRIVE – to nieco tańszy system głośnomówiący do samochodu, ale równie ceniony przez naszych klientów: Jakość dźwięku jest idealna zarówno z urządzenia, jak i dla rozmówcy przez telefon, nie ma tego charakterystycznego przeddźwięku. Urządzenie jest wytrzymałe, solidne. Nie ma niepotrzebnych udziwnień. Wygląd ma dosyć elegancki. Zdecydowanie godne polecenia. Dość rozbudowaną wypowiedź Nikity można uzupełnić kilkoma słowami od Marty M: Rewelka, naprawdę sprzęt godny swojej ceny.

  • Jabra FREEWAY – kolejnym zestawem głośnomówiącym do samochodu, który wyróżnili nasi klienci, jest Jabra FREEWAY. Artur nie kryje słów pochwały: Urządzenie działa bardzo dobrze. Połączenie z telefonem wręcz natychmiastowe. Nawet funkcje głosowe działają bez problemu. Bardzo udany zakup. Dobra jakość dźwięku. Wszystkie funkcje intuicyjne. Polecam. Deanilson również docenia wysoką jakość tego urządzenia głośnomówiącego: Jakość zestawu oceniam jako rewelacyjną. Bardzo mały, zgrabny i świetnie wykonany :) Gorąco polecam, najlepszy zestaw na rynku.

urządzenie głośnomówiące do samochodu Blaupunkt BT DF 114Inne systemy głośnomówiące do auta – które wybrać?

Poza zdecydowanym liderem, jakim wśród naszych klientów jest Jabra, użytkownicy wyróżnili także kilka innych marek. Dobrze przyjęty został np. system głośnomówiący do samochodu Parrot Minikit Neo 2 HD, o którym możemy przeczytać: Jeżeli szukasz najlepszej jakości dźwięku, to sprzęt Parrot jest do tego stworzony. Łatwy w obsłudze, intuicyjny (…) Wszystkim polecam. Nie gorzej klienci ocenili urządzenie głośnomówiące Xblitz X300, o którym użytkownik wigor napisał: Polecam i to bardzo, tak funkcjonalne urządzenie, pełni funkcję zestawu głośnomówiącego, ale i można słuchać muzyki. Polecam, żadnych szumów, czysto słychać. Uwagę użytkowników zwróciło również urządzenie głośnomówiące do samochodu Blaupunkt BT DF 114: Zestaw jest głośny, dźwięk jest wyraźny, bardzo prosty w obsłudze. Szybkie łączenie z telefonem.

Wybór odpowiedniego zestawu głośnomówiącego do auta nie jest łatwy. Jeśli więc dalej masz wątpliwości, sprawdź nasz artykuł: Jaki zestaw głośnomówiący do samochodu wybrać.

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link