Najlepszy wzmacniacz sygnału Wi-Fi – poznaj wybory naszych klientów

Autor: Sara

Wybór wzmacniacza odbioru sygnału Wi-Fi powinien być dobrze przemyślany. Musisz zastanowić się, na ilu częstotliwościach ma on pracować, jaką osiągać prędkość transmisji i z jakimi standardami Wi-Fi ma współpracować. Jeśli jednak dalej wybór jest za Ciebie zbyt trudny, zobacz, które modele repeaterów sygnału najchętniej kupowali nasi klienci i jak je ocenili – dzięki temu łatwiej znajdziesz idealne urządzenie!

Repeater Wi-Fi zwiększy zasięg internetu w domu

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- które repeatery Wi-Fi TP-LINK polecają nasi klienci,

- które wzmacniacze sygnału Netgear są godne uwagi,

- które wzmacniacze sygnału Wi-Fi innych marek warto wybrać.

Wzmacniacze sygnału Wi-Fi TP-LINK godne polecenia

Popraw sygnał Wi-Fi w swoim domu za pomocą wzmacniaczaMarka TP-LINK cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów, a ich repeatery Wi-Fi zbierają świetne recenzje. Oto 3 najchętniej polecane przez użytkowników modele tego producenta:
  • Wzmacniacz sygnału TP-LINK TL-WA860RE – ten repeater zyskał sympatię naszych klientów dzięki łatwej obsłudze i wydajnemu działaniu. Tak oceniła go AnnJaa: Polecam, łatwa instalacja, przydatne gniazdko przejściowe, z sygnałem nie mam problemu, pełen zasięg w całym mieszkaniu. Obecność kontaktu w tym wzmacniaczu jest doceniana także przez innych użytkowników: Spełnia oczekiwania, nie blokuje gniazdka elektrycznego i w nocy oświetla drogę do łazienki :) Polecam.
  • Repeater Wi-Fi TP-LINK TL-WA850RE – słów pochwały nie zabrakło również dla tego wzmacniacza sygnału: Działa bardzo dobrze, ustawiłem bez problemu. Mój router dawał za słaby sygnał na piętro, wzmacniacz się sprawdził. Ustawiłem w takim miejscu, gdzie łapał słaby sygnał routera i teraz mam wszystkie kreski na piętrze. Warto wiedzieć, że on przekazuje i wzmacnia prawidłowo, jeśli sam dostanie minimum 3 kreski. Jestem zadowolony. Tak rozbudowaną recenzję przekazał nam użytkownik Xd, lecz w bardziej lakonicznych słowach polecają go również inni klienci. Możemy przeczytać, że produkt w zupełności spełnił oczekiwania czy też działa bez zarzutu i ma ekspresową konfigurację.
  • TP-LINK RE200 – ten wzmacniacz sygnału poleca Machejno: Od paru lat borykałem się ze zbyt słabym sygnałem Wi-Fi w moim domu. Po zainstalowaniu repeatera TP-LINK wreszcie mogę używać sieci w całym domu. A co najważniejsze, instalacja sprowadziła się do kilku prostych kroków. Warto zainwestować. Obsługuje dwie częstotliwości: 2,4 i 5 GHz. Po takiej recenzji można śmiało kupić ten model, tym bardziej, że o jego jakości świadczą również świetne parametry!

CZY WIESZ, ŻE...

Dzięki wzmacniaczowi sygnału możesz nie tylko korzystać z internetu w całym domu, ale i w ogrodzie – szczególnie przypadnie to do gustu osobom, które często pracują zdalnie, a nie chcą w ciepłe dni spędzać czasu w czterech ścianach.

  • 619 zł
  • 309 zł
  • 49,99 zł
  • 79,99 zł
  • 219 zł

Netgear – wzmacniacz sygnału Wi-Fi: opinie

Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Tenda A9Warto przyjrzeć się również innej marce znanej z produkcji doskonałej jakości wzmacniaczy sygnału Wi-Fi. W naszej ofercie sporą popularność zyskał dość prosty repeater Netgear EX2700, o którym możesz przeczytać: Zmieniając dostawcę internetu z radiowego na LTE, chciałem, aby sygnał był dostępny w całym domu jednorodzinnym. Zamówiłem wzmacniacz Netgear EX2700. Po zainstalowaniu/skonfigurowaniu wzmacniacza okazało się, że był to dobry wybór. Zasięg internetu mam w całym domu (pow. 180 mkw.) i taką samą prędkość internetu jak z modemu bazowego. Polecam, gdyż za nieduże pieniądze mam internet w całym domu.
Świetne recenzje zbierają również dwa inne wzmacniacze odbioru sygnału Wi-Fi. Pierwszym z nich jest Netgear X6120, doceniony przede wszystkim za dobrą prędkość i wydajność, o czym pisze Cinek: Zasięg sygnału Wi-Fi zwiększony. Prędkość znakomita. Łącze stabilne i szybkie. Nie ma problemów z oglądaniem filmów online. Polecam. Warto także zastanowić się nad wyborem Netgear EX3700, ponieważ zdaniem majstra jest to produkt łatwy w montażu i ustawieniu. Nie wymaga fachowej wiedzy, każdy sobie poradzi, a Kazio chwali go za wydajność: Zasięg przechodzi przez dwie ściany w bloku i mimo, że Wi-Fi ma mało kresek, to pracuje się bardzo dobrze – kwestia wybrania odpowiedniej częstotliwości.

Na które repeatery Wi-Fi innych marek zwrócić uwagę?

Wiele opinii zebrał także wzmacniacz sygnału Tenda A9 – chwalony jest za stabilne działanie i łatwą instalację. Podobne słowa można przeczytać o repeaterze ASUS RP-N12, który został także doceniony za świetny stosunek jakości do ceny. Przyjrzyj się również modelowi Edimax RE11 – użytkownik SNX opisał jego świetne osiągnięcia co do prędkości: Urządzenie spełnia swoje zadanie przy pracy jako Point, wzmacnia sygnał np. przed instalacją szybkość 60 MB/s, po instalacji podbija do 150 MB/s, natomiast jako Bridge wygląda to lepiej, nawet osiąga 1 GB/s. Prostym i tanim wzmacniaczem sygnału jest także Netis E1, który zachwyca nie tylko pracą, ale również wysoką estetyką wykonania.
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie repeatera Wi-Fi? W takim razie koniecznie przeczytaj ten artykuł: Jak wybrać wzmacniacz sygnału Wi-Fi.
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link