Wzmacniacz sygnału Wi‑Fi AC1200

DAP‑1620

Wzmacniacz sygnału Wi-Fi AC1200 (DAP-1620) to przenośne urządzenie umożliwiające rozszerzenie zasięgu istniejącej sieci Wi-Fi. Wzmacniacz sygnału Wi-Fi można podłączyć w dowolnym miejscu w domu i w prosty sposób zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej. Niewielki, ale o ogromnej mocy. Korzysta z najnowszej technologii bezprzewodowej 802.11ac o maksymalnej szybkości do 1200 Mb/s.

Pobierz kartę produktu.

DAP 1620

Zasięg WiFi w całym domu

 

Wzmacniacz sygnału Wi-Fi AC1200 (DAP-1620) to przenośne urządzenie umożliwiające rozszerzenie zasięgu istniejącej sieci Wi-Fi.

Wzmacniacz sygnału Wi-Fi można podłączyć w dowolnym miejscu w domu i w prosty sposób zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej.

Niewielki, ale o ogromnej mocy. Korzysta z najnowszej technologii bezprzewodowej 802.11ac o maksymalnej szybkości do 1200 Mb/s.

DAP 1620 Easy Set Up

Dziecinnie prosta konfiguracja

 

Raz konfigurujesz i zapominasz. Do procesu instalacji nie jest wymagany komputer.

W prosty sposób możemy użyć aplikacji mobilnej QRS Mobile na iPhonie, iPadzie lub na urządzeniu z systemem Android.

Można alternatywnie skorzystać z konfiguracji za pomocą przycisku WPS na wzmacniaczu sygnału Wi-Fi (DAP-1620) oraz na routerze lub punkcie dostępu, którego zasięg ma się zwiększyć. Wówczas urządzenie skonfiguruje się automatycznie.

DAP 1620 Extend Wireless

Zwiększ zasięg Wi‑Fi

 

Technologia Dual-band pomaga zmniejszać zakłócenia pochodzące od innych nadajników bezprzewodowych znajdujących się w domu oraz gwarantuje wsteczną zgodność ze starszymi urządzeniami bezprzewodowymi pracującymi w sieci, umożliwiając korzystanie z niezwykle szybkiego i niezawodnego połączenia.

Aby nie martwić się o siłę sygnału i zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej, można również użyć wbudowanego portu Gigabit Ethernet oraz istniejącą domową sieć kablową.

Technologia przyszłości, zamknięta w małej obudowie

 

Dzięki swoim rozmiarom, wzmacniacz sygnału Wi-Fi idealnie wkomponuje się w przestrzeń domu lub biura.

Co więcej, wystarczy włożyć go do gniazdka, aby mógł rozpocząć swoją pracę. Wskaźnik LED informuje o sile sygnału, co sprawia, że wybranie odpowiedniego miejsca instalacji jest niezwykle łatwe.

Specjalnie zaprojektowana obudowa oraz możliwość bezpośredniego podłączenia do gniazdka elektrycznego eliminuje konieczność użycia kabli zasilających.

DAP 1620 Compact Design