Najlepsze baterie kuchenne – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Joanna

Jeśli planujesz kupić nową baterię kuchenną, koniecznie dowiedz się, jak poszczególne modele armatury ocenili klienci naszego sklepu. Dzięki temu poznasz krany kuchenne, z których są najbardziej zadowoleni inni użytkownicy, i będziesz mógł skorzystać z ich doświadczenia przy wyborze własnego wyposażenia kuchennego. Sprawdź, na które baterie zlewozmywakowe warto zwrócić uwagę!

Bateria zlewozmywakowa w nowoczesnej kuchni

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. Które baterie zlewozmywakowe marki Franke polecają nasi klienci
 2. Czy krany kuchenne Blanco są dobrze oceniane
 3. Które baterie innych marek mają dobre opinie

Baterie zlewozmywakowe Franke – które modele są najlepiej oceniane?

Kran do kuchni z wyciąganą wylewkąZdecydowanym liderem wśród kranów do kuchni polecanych przez naszych klientów jest marka Franke. Poznaj modele, które cieszą się największą popularnością:

 • Franke Pola – stojąca bateria kuchenna, która jest dostępna w wielu kolorach, to najczęstszy wybór naszych klientów i najwyżej oceniany model. Został doceniony za łatwość czyszczenia i dostępność w szerokiej palecie barw, dzięki czemu można go bez trudu dopasować do otoczenia. Inni jako atut przedstawiają cenę tego kranu kuchennego, jeszcze inni wskazują na wysoką jakość wykonania.
 • Franke Coxy – kran do kuchni, który urzekł wielu swoją doskonałą funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Użytkownicy chwalą go za wyciąganą wylewkę oraz możliwość zmiany strumienia na natryskowy, co ułatwia czyszczenie samego zlewu. Podkreślana jest tu także łatwość montażu, jak również elegancki design.
 • Franke Sirius Side 826 – w tej baterii zlewozmywakowej doceniony został przede wszystkim jej unikalny wygląd, choć często poruszany jest również temat wysokiej funkcjonalności tego modelu oraz ceny odpowiadającej jakości tego kranu kuchennego.

CZY WIESZ, ŻE...

Kluczem do kupienia najlepszej baterii kuchennej jest wybranie modelu o odpowiednim kształcie – takim, by pasował do dużej, małej, płytkiej lub głębokiej misy zlewozmywaka.

Krany kuchenne Blanco – najlepsze modele

Drugą marką cieszącą się największą popularnością wśród klientów jest Blanco. Spośród jej produktów na pierwsze miejsce wysuwa się bateria zlewozmywakowa Blanco MIDA 519415. Recenzje na jej temat najlepiej podsumuje opinia od użytkownika Sirjax:

Polecam. Bateria bardzo wysokiej jakości. Łatwy montaż, solidne wykonanie. Może nie najtaniej, ale za to porządne wykonanie.

Godny uwagi jest także kran do kuchni Blanco MIDA-S 521461, o którym przeczytamy, że jest ładny, praktyczny, a dzięki wyciąganej wylewce ułatwia wiele kuchennych zadań. Jeśli zaś szukasz modelu w bardziej nowoczesnej stylistyce, być może zainteresuje Cię bateria zlewozmywakowa Blanco LINUS-S 516688. Chwalono ją przede wszystkim za niebanalny, minimalistyczny design, choć wskazano również na użytkowe właściwości tego modelu.

Polecane baterie kuchenne
 • 745 zł
 • 915 zł
 • 949 zł
 • 535 zł
 • 1 045 zł

Baterie kuchenne innych marek – które warto kupić?

Bateria kuchenna Blanco MIDANasi klienci decydowali się także na zakup baterii zlewozmywakowych innych marek. Dobrze ocenili np. kran kuchenny Schock PIA 537120, głównie za estetykę i solidne wykonanie, oraz armaturę Schock Hekate 549120, wskazując na jej piękny wygląd. Równie dobre opinie przeczytasz o baterii kuchennej Schock Piega 547120 – solidnie wykonana, spełniająca oczekiwania i przede wszystkim – bardzo ładna.

Użytkownicy polubili także produkty marki Pyramis. Bateria zlewozmywakowa Pyramis Bello zadowoliła ich przede wszystkim dzięki niskiej cenie i wysokiej jakości wykonania. O nieco droższym kranie do kuchni Pyramis Festivo możemy natomiast przeczytać:

Bateria bardzo ładnie się prezentuje i łatwo się czyści. Wystarczy przetrzeć szmatką. Nie pozostają żadne zacieki ani plamki. U mnie konieczne było dokupienie przejściówek, żeby można było połączyć wężyki z zaworami. Co prawda wolałabym, żeby była trochę wyżej nad zlewem, ale ma przecież wyciąganą wylewkę. Ogólnie polecam.

Zakup baterii zlewozmywakowej to krok w stronę komfortowej i eleganckiej kuchni. Aby jednak została taka na dłużej, należy dbać o to, by kran kuchenny zachował swoją estetykę mimo intensywnej eksploatacji. Dowiedz się, jak to zrobić z tego artykułu: Jak dbać o baterię kuchenną.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link