Najlepsza ładowarka bezprzewodowa – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Anna

Poszukujesz wydajnej i funkcjonalnej ładowarki bezprzewodowej, dzięki której raz na zawsze uporasz się z problematycznymi kablami? Przekonaj się, jakie modele bezprzewodowych ładowarek nasi klienci wybierają najchętniej i dlaczego sięgają właśnie po nie. Poznaj zalety wybranych ładowarek bezprzewodowych do telefonu i wybierz urządzenie, które spełni Twoje wymagania!

Bezprzewodowa ładowarka do telefonu

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- na jaki podstawowy model ładowarki bezprzewodowej zwrócić uwagę,

- która bezprzewodowa ładowarka umożliwia ładowanie kilku urządzeń.

Najlepsza ładowarka bezprzewodowa do zasilania jednego urządzenia

Ładowarka bezprzewodowa Samsung Wireless Charger EP-NG930BBWśród dostępnych w sklepach Euro tradycyjnych ładowarek bezprzewodowych do telefonu – umożliwiających ładowanie pojedynczego urządzenia – popularnością cieszą się zwłaszcza modele marki Samsung. Wybierając konkretną, zwróć uwagę na:

  • ładowarkę bezprzewodową Samsung Wireless Charger EP-NG930BB – jest to urządzenie przeznaczone do szybkiego ładowania i pozwala na jednoczesne uzupełnianie baterii oraz korzystanie z telefonu. Ponieważ podstawka jest ruchoma, możesz ustawić ją w dowolnej pozycji i oglądać na telefonie filmy bądź prowadzić rozmowy na komunikatorze. Bezprzewodowa ładowarka jest kompatybilna ze smartfonem Samsung Galaxy S7 oraz wersją Edge. Ikar chwali jej stronę wizualną: Lekka, zgrabna, elegancka. Darek dodaje: Droga, ale elegancka i funkcjonalna ładowarka, która służy też jako stojak (podstawka do telefonu np. podczas oglądania filmu). Inne zdanie o cenie ma Jakub Kociszewski: Bardzo dobra ładowarka, niedroga, biorąc pod uwagę fakt, że jest to produkt brandowany marką producenta, a bezprzewodowe ładowarki potrafią kosztować nawet od 200 zł wzwyż,
  • ładowarkę bezprzewodową Samsung Wireless Charging Pad EP-PN920BBEGWW – to z kolei urządzenie przeznaczone do smartfonów z linii Galaxy (Galaxy S6 Edge+, Galaxy Note5). Została wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły, ma np. delikatne podświetlenie LED. Podczas ładowania świeci na niebiesko, a gdy telefon zostanie naładowany, dioda zmienia kolor na zielony. Bezprzewodowa ładowarka umożliwia także ładowanie tradycyjne, kablem. Khan34 używa jej od kilku miesięcy i opisuje tymi słowami: Wygodna i szybko ładująca ładowarka, kładziemy telefon i tyle (zapominamy o kablach). Z kolei Paweł podzielił się ciekawostką: Ładowarka bezprzewodowa to bardzo dobre rozwiązanie i wygoda ładowania smartfona. Największym zaskoczeniem jest to, że indukcja działa również przez etui, które jest założone na telefon.
Ładowarka bezprzewodowa Samsung Wireless Charger EP-NG930BB

Ładowarka bezprzewodowa do telefonu lub kilku

Masz telefon prywatny i służbowy? A może chcesz ładować w tym samym czasie dwa smartfony: swój i partnera? Zwróć uwagę model ładowarki bezprzewodowej Samsung Wireless Charger Duo EP-N6100. Ma dwa rodzaje złącza: bezprzewodowy standard Qi oraz USB-C, więc kompatybilne urządzenie naładujesz także tradycyjnie. Jest uniwersalna pod tym względem, że nadaje się nie tylko do smartfonów, ale również innych urządzeń brandowanych: Samsung Galaxy Watch, Samsung Gear S3, Samsung Gear Sport oraz sprzętów zgodnych ze standardem Qi. Marwisn cieszy się z zakupu, ponieważ Ładowarka w 100% spełnia swoją funkcję. Na co dzień ładuje Samsunga S8+ i zegarek Gear S. Obsługuje szybkie ładowanie. Zgrabna i estetyczna.

CZY WIESZ, ŻE...

Standard Qi spotkasz w urządzeniach popularnych marek: Apple, Samsung, Asus, Huawei, LG, Sony czy Motorola (Lenovo). Służy do indukcyjnego ładowania urządzeń elektronicznych. Wystarczy przyłożyć telefon czy tablet do ładowarki bezprzewodowej na odległość do 4 cm, by akumulator zaczął się uzupełniać.

Jeśli chcesz się dowiedzieć o nowoczesnej technologii ładowania więcej, przeczytaj artykuł Jak działa ładowarka bezprzewodowa. Skorzystaj także z przygotowanych przez nas porad – podpowiadamy, na jakie parametry zwracać uwagę podczas wybierania modelu dopasowanego do Twoich potrzeb.

Obejrzyj wszystkie bezprzewodowe ładowarki do telefonu dostępne w sklepach RTV Euro AGD i wybierz model kompatybilny z Twoimi urządzeniami mobilnymi.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny