Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

stabilizator CamOne Gravity Sports 2D Gimbal COIN84

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
stabilizator CamOne Gravity Sports 2D Gimbal COIN84
CamOne Gravity Sports 2D Gimbal COIN84
0 zł
Opis i dane
Rewolucyjne urządzenie przeznaczone do kamer sportowych GoPro HERO 3 i CamOne.

Ile razy próbowałeś nagrać idealny film swoją kamerką sportową ?
Ile razy zawiodłeś się jakością nagrywanego obrazu poprzez ręczne trzymanie kamerki ?
Ile razy musiałeś usunąć cenne chwile po stwierdzeniu, że nagrane przez Ciebie filmy są bezużyteczne ze względu na chwiejny obraz?


Urządzenia filmujące i technologia postępuje bardzo szybko. Mamy coraz większą ilość megapikseli co przeniosło jakość nagrywanego obrazu na zupełnie nowy poziom, ale nie zmniejszyło tolerancji błędu ludzkiego. Każde drobne błędy podczas kręcenia filmów dalej są widoczne gdy przeglądasz je potem na ekranie w jakości HD. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad istnieniem zbawiciela dzięki, któremu kręcenie filmów byłoby o wiele łatwiejsze niż kiedykolwiek, a zapisywany obraz jak najlepszej jakości? Z pomocą przychodzi CamOne GRAVITY SPORTS 2D przeznaczony dla kamer GoPro HERO 3 i CamOne.

CamOne Gravity Sports 2D został zaprojektowany w celu zwiększenia jakości nagrywanego obrazu automatycznie niwelując wszystkie nieprawidłowości podczas kręcenia filmów. Dzięki temu już teraz możesz nagrywać jeszcze lepsze filmy wpływając na regulacje obrotu i stabilność obrazu ! Gimbal posiada 2-osiowe przeguby oraz 2-osiowy żyroskop stabilizujące obraz i zapewniające płynniejsze i regulowane filmowanie pod różnym kątem po przez naciśnięcie odpowiednich przycisków.

Dzięki CamOne SPORTS GRAVITY 2D możesz teraz nagrywać filmy podczas ćwiczeń, jeździe na deskorolce, desce snowboardowej, podczas jazdy na rowerze i doświadczać zupełnie niekonwencjonalnego sposobu rejestrowania wszystkiego co dzieje się wokół Ciebie. CamOne GRAVITY SPORTS 2D Gimbal usprawni nagrywanie wszystkiego co będzie warte Twojej uwagi.

CamOne GRAVITY SPORTS 2D zawiera zestaw czujników, które wykrywają ruch i w odpowiedni sposób wpływają na pochylenie kamery. Gdy czujnik wyczuje ruch kamery wówczas odpowiednio zareaguje przewidując jego kolejny ruch ponownie wyrównując obraz i utrzymując kamerkę w stabilnej pozycji.

Praca Gimbala zawiera setki tysięcy obliczeń dokonanych przez czujnik i procesor wewnątrz urządzenia. Dzięki nowoczesnej technologii otrzymujemy urządzenie, które uczyni nagrywanie filmów o wiele bardziej profesjonalnym. Rewolucyjne urządzenie przeznaczone do kamer sportowych GoPro HERO 3 i CamOne.

Opis

stabilizator CamOne Gravity Sports 2D Gimbal COIN84

Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  ACME the game company GmbH
Kod producenta  CO-IN84
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących CamOne Gravity Sports 2D Gimbal COIN84, wpisz 1014958 w wyszukiwarce euro.com.pl.