Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tri-Tip

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tri-Tip
Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tri-Tip
Opis i dane
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Tri-Trip

Tri-Tip, na długo zanim został Senseiem, przemierzał Skylands w poszukiwaniu mitycznego teleportującego się orzechowca, który podobno nigdy nie zapuszcza korzeni w jednym miejscu. Po wielu latach tropienia w końcu odnalazł drzewo i nim kolejny raz zdążyło zniknąć, Tri-Tip zerwał Złoty Orzech, który – jak powszechnie uważano – miał wskazać cel w życiu temu, kto go rozłupie. Ku jego rozczarowaniu magiczny orzech, choć uderzał w niego swoją twardą głową z całych sił, nie dawał się rozłupać.

Zdając sobie sprawę, że nie jego głowa, lecz broń o niebotycznej mocy jest w stanie roztrzaskać magiczną łupinę, postanowił wykuć potężną buławę i trenować z najznamienitszymi wojownikami, aby zostać najlepszym z najlepszych w kategorii „Smashing”. Jednakże w dniu, w którym był w końcu gotów, by rozbić łupinę, zawahał się. Tego dnia Tri-Tip zrozumiał swoje przeznaczenie – to, do czego zamknięty orzech prowadził go od samego początku. Jego przeznaczeniem było używać wszystkich swoich zdolności, by chronić Skylands. Tri-Tip ofiarował nierozłupany orzech jednemu ze swych uczniów i dołączył do grona Skylanderów.

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tri-Tip

Rodzaj figurka
Seria Skylanders Imaginators
Platforma Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
Opis  Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze.
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CDP sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Imaginators Sensei: Tri-Tip, wpisz 1096756 w wyszukiwarce euro.com.pl.