Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Ember

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Ember
Activision Skylanders Imaginators Sensei: Ember
Opis i dane
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Ember

Ember dorastała w Dragonfire Dojo. Pochodziła z rodu Fire Sentinels, specjalizującego się w sztuce walki dwoma mieczami. Ojciec Ember marzył, by córka kontynuowała rodową tradycję i zajęła się prowadzeniem szkoły, w której mogłaby też codziennie ćwiczyć. Posiadała ona naturalny talent i wkrótce nawet najlepsi mistrzowie dwóch ostrzy nie mogli się z nią równać. Gdy Kaos dowiedział się o tym, zajął jej wioskę, a w obawie przed wybuchem powstania całkowicie zakazał praktykowania sztuk walki. Ember odpowiedziała na atak, wywołując potężne gradobicie samurajskiej pirotechniki, którym wypędziła najeźdźców. I choć jej wioska była oswobodzona, ona wiedziała, że istnieje dużo większe niebezpieczeństwo, które musi zostać zażegnane. Tak właśnie dołączyła do Skylanderów, by uczyć klasę Sentinel. Ember ma jednak nadzieję wrócić na łono ojczyzny i ponownie otworzyć rodzinną szkołę. Ale dopóki całe Skylands nie będą mogły czuć się bezpiecznie, Ember musi się zadowolić jedynie nadzieją.

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Ember

Rodzaj figurka
Seria Skylanders Imaginators
Platforma Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
Opis  Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze.
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CDP sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Imaginators Sensei: Ember, wpisz 1096759 w wyszukiwarce euro.com.pl.