Przejdź do opisu produktu

Platforma Next Level Racing NLR-M001V3 Motion Platform v3

platforma

Next Level Racing
nr kat.
1217654

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Next Level Racing
Racing Motion Platform V3

Poczuj zatrważającą prędkość podczas wyścigu i turbulencje podczas lotu. Osiągnij realistyczną symulację dzięki platformie Next Level Racing Racing Motion Platform V3.

Poznaj Next Level Racing Racing Motion Platform V3

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

Uzyskaj maksymalnie realistyczne wrażenia, kiedy wyprzedzasz przeciwnika na ostrym zakręcie lub lecisz helikopterem w trudnych warunkach. Next Level Racing Racing Motion Platform V3 jest wyposażona w technologię VR Headway, dzięki której współpracuje z licznymi zestawami słuchawkowymi VR. W efekcie wirtualny świat staje się autentyczny, zapewniając Ci intensywne przeżycia.

NIEZAWODNE PROFILE

NIEZAWODNE PROFILE

Profesjonalne profile sterowania ruchem gwarantują szybkie i płynne zwroty platformy. Zaawansowana konstrukcja dotrzymuje tempa dynamicznym akcjom w grach wyścigowych i lotniczych, poruszając fotelem tak, aby odzwierciedlać oddziaływanie siły dośrodkowej i odśrodkowej. Platforma doskonale odzwierciedla teksturę przemierzanej drogi.

STEROWANIE FOTELEM

STEROWANIE FOTELEM

Next Level Racing Racing Motion Platform V3 została zaprojektowana z myślą o poruszaniu wyłącznie fotelem gracza – z pominięciem kierownicy i pedałów. To rozwiązanie sprzyja wyczuwaniu nawet niewielkich przeciążeń, które powstawałyby w prawdziwym samochodzie czy samolocie podczas turbulencji. Użytkownik odczuwa oddziaływanie sił poprzez liczne punkty nacisku mięśni.

REDUKCJA HAŁASU

REDUKCJA HAŁASU

Chcesz zainwestować w profesjonalną platformę gamingową, ale obawiasz się reakcji domowników i sąsiadów na ewentualny hałas? Ten model jest idealny dla użytkowników domowych. Wewnętrzne panele akustyczne sprawiają, że platforma jest cichsza w porównaniu z wcześniejszymi modelami V1 i V2. Najmniej słyszalna konstrukcja zapewnia znakomitą rozgrywkę i spokój lokatorów.

CHŁODNY KOMFORT

CHŁODNY KOMFORT

Platforma może być użytkowana w centrach handlowych i podczas eventów gamingowych – nie grozi jej przegrzanie wskutek używania przez tłumy graczy. Next Level Racing Racing Motion Platform V3 zawiera pasywne i aktywne układy chłodzenia, które skutecznie obniżają temperaturę sprzętu. Wentylator z adaptacyjną regulacją prędkości dostosowuje się do bieżących warunków.

LIDER NA RYNKU

LIDER NA RYNKU

Twoja wymarzona platforma do fotela gamingowego powinna być kompatybilna z wieloma popularnymi tytułami i perfekcyjnie odzwierciedlać odczucia postaci ścigającej się na torze lub narażonej na turbulencje w helikopterze? Ten model stanowi długoterminową inwestycję w setki niesamowitych rozgrywek. Platforma została zaprojektowana z myślą o konsumentach inspirujących się zawodowymi graczami.

KOMPAKTOWE WYMIARY

KOMPAKTOWE WYMIARY

Zastanawiasz się, czy platforma zmieści się bezproblemowo na Twoim stanowisku, nie wymagając zmian w ułożeniu kokpitu? Niewielkie wymiary Next Level Racing Racing Motion Platform V3 czynią ją najbardziej kompaktową konstrukcją w skali świata, niewymagającą obszernej przestrzeni. Łatwa instalacja sprawia, że udoskonalony kokpit jest błyskawicznie gotowy do rozgrywki.

POLECANA PRZEZ PROFESJONALISTÓW

POLECANA PRZEZ PROFESJONALISTÓW

Ta zaawansowana platforma gamingowa otrzymuje pozytywne recenzje nie tylko od profesjonalnych graczy, których filmy wyświetlają miliony osób. Projekty Next Level Racing są wykorzystywane przez wyczynowych kierowców, ośrodki edukacyjne, doświadczonych szkoleniowców, a nawet placówki wojskowe.

DZIEŁO INŻYNIERÓW

DZIEŁO INŻYNIERÓW

Next Level Racing Racing Motion Platform V3 powstała wskutek współpracy wiodących na świecie inżynierów ruchu i oprogramowania MotionSystems. Specjaliści wzięli pod uwagę m.in. konstrukcje, na których bazują szkolenia zawodowych kierowców samochodów wyścigowych. Eksperci używają podobnych rozwiązań w najlepszych symulatorach ruchu, np. CXC Simulations.

Platforma Next Level Racing Racing Motion Platform V3 z bliska

1 GWARANTOWANA STABILNOŚĆ

Platforma Next Level Racing Racing Motion Platform V3 utrzymuje stabilną pozycję, kiedy chcesz odzyskać kontrolę nad pojazdem po wykonaniu gwałtownego ruchu. To zasługa elektromagnetycznych hamulców, optymalizujących zwalnianie.

2 SYSTEM ZABEZPIECZEŃ

Wbudowane źródło zasilania z funkcją PFC (Power Factor Correction) czuwa nad wysoką sprawnością platformy, zmniejszając ilość mocy, której nie można efektywnie wykorzystać. System ochronny zabezpiecza urządzenie przez przeciążeniem, przepięciem i przegrzaniem.

3 INTUICYJNE OPROGRAMOWANIE

W komplecie z Next Level Racing Racing Motion Platform V3 znajduje się oprogramowanie Next Level Racing Platform Manager Software. Pamiętaj o pobieraniu najnowszych aktualizacji, aby rozszerzać katalog kompatybilnych gier.

W opakowaniu Next Level Racing Racing Motion Platform V3

1Platforma
2Oprogramowanie
3Kabel USB
4Kabel zasilający
5Stalowe panele boczne
6Instrukcja obsługi

Next Level Racing – marka godna zaufania

Marka doceniana przez profesjonalnych gamerów

Producent innowacyjnych akcesoriów do gier sportowych i symulatorów

Ponad 10 lat doświadczenia w rozwoju technologii

Dane techniczne

platforma Next Level Racing NLR-M001V3 Motion Platform v3

Dane podstawowe   
Rodzaj  platforma ruchu
Przeznaczenie  fotel gamingowy, fotel wyścigowy
Informacje dodatkowe  maksymalne obciążenie do 130 kg
Parametry fizyczne   
Kolor  czarny
Wymiary  520 x 490 x 260 mm
Waga  25 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  AB S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Next Level Racing
  • Rodzaj: platforma ruchu
  • Przeznaczenie: fotel gamingowy

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Next Level Racing NLR-M001V3 Motion Platform v3

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Next Level Racing NLR-M001V3 Motion Platform v3, wpisz 1217654 w wyszukiwarce euro.com.pl.