Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

gniazdko Ednet 84290

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
gniazdko Ednet 84290
Ednet 84290
Opis i dane
Zestaw startowy – aplikacja do sterowania systemem inteligentnego domu.
Ednet.power jest nowym rozwiązaniem Smart Home na bazie bezprzewodowej sieci LAN i technologii RF433 oferującym proste w obsłudze i korzystne cenowo rozwiązanie kwestii sterowania gniazdami wtykowymi. Gniazdami wtykowymi ednet.living można sterować aplikacją zainstalowaną na smartfonie. Możliwość włączania i wyłączania podłączonych urządzeń, jak np. telewizora, lamp, ogrzewania lub ekspresu do kawy.

Nowa seria ednet.living posiada wiele kompatybilnych z systemem adapterów gniazd wtykowych do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz w celu ułatwienia sterowania urządzeniami elektronicznymi. Zestaw startowy nowej serii ednet.living zawiera moduł główny oraz moduł dodatkowy. Dzięki temu możesz poprzez aplikację sterować bezpośrednio dwoma urządzeniami jednocześnie. Poprzez moduł główny można podłączyć do 200 kolejnych adapterów gniazd wtykowych rozmieszczonych w maksymalnej odległości do 30 m.

System obsługuje ponadto funkcję programatora zegarowego (timera) umożliwiającą sterowane czasowo włączanie i wyłączanie podłączonych urządzeń. Za pomocą aplikacji ednet.living możesz wygodnie sterować urządzeniami elektronicznymi z domu lub z podróży – jedynym warunkiem jest dostępność sieci WiFi oraz połączenia 3G. 

Opis

gniazdko Ednet 84290

Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Assmann Distribution Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Ednet 84290, wpisz 1093157 w wyszukiwarce euro.com.pl.