Przejdź do opisu produktu

Parrot Hydrofoil Orak

dron

Parrot
nr kat.
1073840

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Typ zabawki  edukacyjna zdalnie sterowana
Wiek dziecka  od 14 roku życia
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Model Hydrofoil to dron hybrydowy, którego śmigła umożliwiają poruszanie się po wodzie. Jego wodna konstrukcja sprawia, że dron Hydrofoil porusza się na wysokosci 5 do 6 cm nad powierzchnią wody w sposób całkowicie zrównoważony. Szybki i łatwy do pilotowania dron może poruszać się na wodzie z prędkością do 10 km/godz. (6,2 mil/godz.). Sterowanie tym Mini-dronem podczas lotu zapewnia również całkowicie niezrównane wrażenia!

 • Parrot Hydrofoil to dwa drony w jednym! Specjalna konstrukcja Hydrofoil umożliwia ślizganie się po wodzie, a po jej zdjęciu Mini-dron może rozpocząć lot w dowolnym kierunku.
 • Steruj dronem w TRYBIE WODNYM - dzięki aerodynamicznym kształtom i hydrodynamicznej obudowie, dron Parrot Hydrofoil jest niesamowicie stabilny, co umożliwia mu poruszanie się po wodzie z niezwykłą zręcznością i prędkością.
 • Dzieki łatwemu sterowaniu przy użyciu smartfonu lub tabletu, można wykonywać bardzo szybkie skręty zarówno o 90°, jak i o 180°. Zachowanie drona na wodzie jest naprawdę niesamowite!
 • Korzystaj z Twojego drona Parrot Hydrofoil w TRYBIE LOTU: mini-dron Parrot może latać dosłownie wszędzie z prędkością do 18 km/godz./11 mil/godz. Po prostym przesunięciu palca Twój mini-dron skręca o 90° lub 180°, a pojedyncze kliknięcie umożliwia wykonanie akrobatycznego przewrotu w powietrzu o 360° w przód lub w tył.
 • Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu całkowicie bezpiecznego lotu i ślizgania sie po wodzie, dron Hydrofoil jest wyposażony w układ zabezpieczający, odcinający zasilanie w razie kolizji.
 • Dzięki dronowi Parrot Hydrofoil możesz zarówno latać, jak i poruszać się po wodzie!
 • W trybie ruchu po wodzie, dron Parrot Hydrofoil przez cały czas zachowuje doskonałą równowagę dzięki zastosowaniu funkcji automatycznej stabilizacji. Sterowanie dronem jest niezwykle proste, wystarczy zamontować do swojego mini-drona zdejmowana konstrukcje wodna, aby wyruszyć na podbój wodnego świata. Mini-dron jest ponadto wyposażony w antenę zapewniającą zwiększenie zasięgu sterowania.
 • W trybie lotu, dron Parrot Hydrofoil zapewnia nadzwyczajną stabilność lotu dzięki zastosowaniu 3-osiowego żyroskopu i 3-osiowego przyspieszeniomierza. Zastosowanie tej najnowocześniejszej technologii sprawia, że dron Hydrofoil jest jednym z najbardziej stabilnych quadricopterów dostępnych na rynku.
 • Aplikacja FreeFlight 3 jest dostępna w Apple Store oraz Google Play Store. Aplikacja zapewnia intuicyjne sterowanie za pomocą smartfonu lub tabletu oraz połączenie z dronem Parrot Airborne Cargo za pośrednictwem funkcji Bluetooth® Smart.
 • Aplikacja FreeFlight 3 umożliwia sterowanie wszystkimi mini-dronami Parrot

Ostrzeżenia:
 • Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat
 • Zabawka przeznaczona dla dzieci od 14 roku życia

Dane techniczne

dron Parrot Hydrofoil Orak

Typ zabawki  edukacyjna
Wiek dziecka  od 14 roku życia
Zasilanie  brak danych
Producent   
Nazwa producenta / importera  ABC DATA S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Nie dla dzieci poniżej 3 lat
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Parrot
 • Rodzaj: dron
 • Typ zabawki: edukacyjna

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Parrot Hydrofoil Orak

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Parrot Hydrofoil Orak, wpisz 1073840 w wyszukiwarce euro.com.pl.