Przejdź do opisu produktu

DJI RoboMaster S1

robot

DJI
nr kat.
1205529

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

191575 DJI RoboMaster S1 Inteligentny Robot Edukacyjny

Naucz się wygrywać

RoboMaster S1 to przełomowy robot edukacyjny, który uwolni potencjał każdego ucznia. Został zainspirowany corocznym turniejem robotów RoboMaster organizowanym przez DJI. S1 umożliwia przyswojenie wiedzy z matematyki, fizyki, programowania i innych zagadnień. RoboMaster S1 to przykład wydajności i wszechstronności. Dzięki zastosowaniu niezwykłych podzespołów S1 pozwala tworzyć, konkurować, oraz przełamać własne granice.

Zbudujesz go sam!

Modułowa konstrukcja S1 pozwala zbudować robota od podstaw, zapewniając niesamowitą zabawę i wrażenia.

Inteligentny kontroler

Wydajny procesor pozwala kontrolerowi na jednoczesną obsługę wielu funkcji, np. transmisja obrazu o wysokiej rozdzielczości i niskim opóźnieniu, obliczenia AI oraz programowanie. Pozwala również na płynną transmisję dzięki czemu Twoje polecenia są szybko wykonywane.

Blaster

Blaster w robocie S1 wykorzystuje światło LED do wyznaczenia trajektorii lotu dla kulek żelowych i promieni podczerwieni. Dla jeszcze bardziej emocjonujących wrażeń podczas walki z przeciwnikami zastosowano niezwykłe efekty dźwiękowe i odrzut. Blaster wykorzystuje nietoksyczne kulki żelowe oraz ma ograniczenia szybkości i kąta strzału – dla większego bezpieczeństwa.

2-osiowy gimbal mechaniczny

W robocie zastosowano zakres obrotu / odchylenia gimbala 540° × 65°, zapewniając szerokie pole widzenia dla kamery FPV. Wbudowany silnik bezszczotkowy z bezpośrednim napędem współpracuje z IMU i zaawansowanymi algorytmami, pozwalając na ruchy gimbala z dokładnością kontroli drgań w zakresie ± 0,02°. Dzięki temu zapewniona jest płynna transmisja obrazu oraz precyzja sterowania.

Koła Mecanum

W S1 zastosowano cztery koła Mecanum. Każde z nich ma 12 rolek, umożliwiających wielokierunkowy ruch i precyzyjną kontrolę. Na większą wszechstronność podczas pracy pozwala zawieszenie przednich osi.

Silnik wysokiej jakości

Robot DJI S1 został wyposażony w niestandardowy silnik M3508I ze zintegrowanym FOC ESC o wyjściowym momencie obrotowym do 250 mN•m. Liniowe czujniki Halla z zaawansowanymi algorytmami, umożliwiają kontrolę robota w zamkniętej pętli, zapewniając jeszcze większą precyzję. Zadbano również o nienaganną stabilność poprzez dodatkowe mechanizmy bezpieczeństwa.

Pancerz z inteligentnymi czujnikami

Dla ochrony robota zastosowano sześć inteligentnych paneli, które tworzą pancerz i wykrywają uderzenia kulek żelowych i podczerwieni. System analizuje i przekazuje dane dotyczące trafień, włączając je do gry w czasie rzeczywistym.

Ucz się w programowania

RoboMaster S1 to połączenie świata cyfrowego z rzeczywistym. Robot obsługuje języki programowania Scratch i Python. Dzięki temu pozwala użytkownikom doświadczyć świata matematyki, fizyki i technologii sztucznej inteligencji w niezwykle inspirujący i ciekawy sposób.

Programowanie Scratch 3.0 i Python

S1 obsługuje języki programowania Scratch i Python. Bez względu na to, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w programowaniu, czy jesteś zaawansowany w tej dziedzinie to z pewnością przeniesiesz swoje umiejętności na wyższy poziom.

Nieskończone możliwości

Aż do 46 konfigurowalnych komponentów to nieograniczone pole do popisu przy wdrażaniu kreatywnych innowacji. To ekscytujący sposób nauki, który pozwala na rozwój Twój i Twojego robota. Sześć portów PWM obsługuje niestandardowe akcesoria, tym samym umożliwiając odkrywanie nieograniczonych możliwości S1 i magii świata robotów.

Doświadcz sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja umożliwia robotowi rozpoznawać gesty, dźwięki, a nawet inne roboty S1. Zabawa z RoboMaster S1 to świetny sposób na rozpoczęcie nauki AI – pozwalając na praktyczne wprowadzenie do technologii przyszłości.

Autonomiczna jazda

Wykorzystując znaczniki wizyjne do tworzenia "sygnalizacji świetlnej" i innych przeszkód, możesz pisać własne programy, dzięki którym robot będzie automatycznie jeździł i wykonywał złożone zadania. Sześć programowalnych modułów sztucznej inteligencji pozwoli Ci zapoznać się z zasadami matematycznymi obejmującymi robotykę i mechanikę ruchu.

Zobacz akcję

Ekscytująca perspektywa z pierwszej osoby pozwoli Ci cieszyć się wyjątkową i wciągającą jazdą.

Wygraj wyścig

Rywalizujesz z przeciwnikami? Rozpoznając określone znaczniki wizyjne odblokuj dodatkowe funkcje, jak np. ekstremalna prędkość, lub uwolnij broń, taką jak wywoływanie zakłóceń u przeciwników, aby zdobyć nad nimi przewagę i wygrać wyścig.

Rozwijaj niestandardowe umiejętności

S1 pozwala użytkownikom wykorzystać swoją wiedzę do tworzenia niestandardowego kodowania i w ten sposób odblokować unikalne funkcje. Ta nowa koncepcji edukacji pomaga użytkownikom czerpać radość z nauki w nowy i ekscytujący sposób.

Nowoczesne metody nauczania

Robot S1 ma wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć zabawę. Możesz skorzystać z kursów, oferowanych przez Road to Mastery. Są oparte na projektach zwiększających zrozumienie języków programowania. Natomiast RoboAcademy oferuje program do nauki tworzenia wideo oraz szczegółowy Przewodnik Programowania, zawierający dokładne objaśnienia bloków i modułów S1.

Aplikacja RoboMaster

Dedykowana aplikacja RoboMaster umożliwia obsługę wieloplatformowych interakcji i różnych metod operacyjnych dla S1. Znajdziesz w niej bogate zasoby edukacyjne i kilka trybów konkurencji.

Cechy:

 • 46 programowalnych komponentów
 • 6 programowalnych modułów AI
 • Niskie opóźnienie transmisji HD FPV
 • Programowanie Scratch & Python
 • Ruch dookólny 4WD
 • Pancerz z inteligentnymi czujnikami
 • Wiele ekscytujących trybów walki
 • Innowacyjne nauczanie

Dane techniczne

robot DJI RoboMaster S1

Typ zabawki  edukacyjna
Zasilanie  brak danych
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Action SA
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: DJI
 • Rodzaj: robot
 • Typ zabawki: edukacyjna

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące DJI RoboMaster S1

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących DJI RoboMaster S1, wpisz 1205529 w wyszukiwarce euro.com.pl.