Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

wzmacniacz sygnału Wi-Fi Netgear WN3500RP

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
wzmacniacz sygnału Wi-Fi Netgear WN3500RP
Netgear WN3500RP
Opis i dane
Uniwersalny, dwuzakresowy wzmacniacz sieci NETGEAR w wersji do montażu na ścianie, czterokrotnie zwiększa pokrycie zasięgiem WLAN sieci istniejącej w mieszkaniu, dzięki czemu można korzystać z urządzeń bezprzewodowych w większej ilości miejsc – od tarasu po podwórko. Wzmacniacz obsługuje jednocześnie pokrycie siecią WLAN w obu zakresach częstotliwości, dzięki czemu mogą być używane zarówno urządzenia 2,4 GHz, jak i 5 GHz. Urządzenie poprawia nie tylko pokrycie siecią bezprzewodową, ale również umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki przez sieć do każdego urządzenia audio lub głośników w mieszkaniu. Jeśli podłączysz drukarkę USB do wzmacniacza sieci, udostępnisz każdą drukarkę USB bezprzewodowo, dla każdego urządzenia WLAN w każdym pokoju Twojego domu.
Zapewnij zaawansowaną ochronę sieci
Zapewnij zaawansowaną ochronę sieci
Dzięki zabezpieczeniom łącza, które posiada wzmacniacz sygnału WN3500RP możesz czuć się bezpiecznie przeglądając internet. WPA/WPA2—PSK i WEP, WPS
Pracuj z szybką prędkością
Wzmacniacz sygnału WN3500RP pozwala na pracę z prędkością trans do 300, dzięki czemu bez problemów będziesz mógł prowadzić rozmowy przez internet, pobierać dane lub oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości.
Pracuj z szybką prędkością
Uzyskaj wysoką wydajność
Uzyskaj wysoką wydajność
Wzmacniacz sygnału Netgear WN3500RP działa zgodnie ze standardami 802.11 a/b/g/n dzięki czemu uzyskasz jeszcze większą wydajność i stabilność podczas połączenia bezprzewodowego z internetem.
Błyskawicznie rozpocznij połączenie za pomocą jednego przycisku
Dzięki przyciskowi WPS błyskawicznie przeprowadzisz konfigurację urządzenia. Wystarczy nacisnąć, aby połączyć wzmacniacz do sieci bezprzewodowej WiFi w twoim domu.
Błyskawicznie rozpocznij połączenie za pomocą jednego przycisku

Dane techniczne

wzmacniacz sygnału Wi-Fi Netgear WN3500RP

Standard sieci bezprzewodowej 802.11 a/b/g/n
Prędkość transmisji 300 Mbps
Porty LAN (RJ45) 1
WPS tak
Funkcje  WPS
Zabezpieczenia  WPA/WPA2—PSK i WEP, WPS
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Netgear
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Netgear WN3500RP, wpisz 1028798 w wyszukiwarce euro.com.pl.