Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

wiertarko-wkrętarka Powermat PM-WS-850-2B

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
wiertarko-wkrętarka Powermat PM-WS-850-2B
Powermat PM-WS-850-2B
129,99 zł
Opis i dane
Wiertarko-wkrętarka sieciowa firmy Powermat PM-WS-850-2B to urządzenie z nowej serii elektronarzędzi, wyróżniającej się unikalnym wyglądem oraz wysoką wytrzymałością. Urządzenie posiada dwa biegi, zapewniając elastyczność wiercenia oraz wkręcania w różnych materiałach. Doskonała wiertarko-wkrętarka niezastąpiona w każdym garażu, domu czy remoncie. Bardzo solidna konstrukcja odznaczająca się wysoką mocą.

Niesamowicie poręczna dzięki niewielkim rozmiarom. Regulacja prędkości zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę. Sprzęgło można ustawić w 16 pozycjach lub w pozycji całkowitej blokady do wiercenia. Charakteryzuje się niewielką wagą i solidną konstrukcją.

Urządzenie jest ergonomiczne i mocne. Znajdzie zastosowanie w każdym domu. Posiada przełącznik kierunku obrotów i blokadę spustu. Dzięki jej właściwościom można śmiało korzystać z niej jak z wiertarki.
Elektronarzędzia do użytku domowego
Elektronarzędzia do użytku domowego
Do lżejszych prac remontowych mieszkania zalecane są elektronarzędzia do użytku domowego. Jest to idealny kompromis między jakością a ceną, dlatego domowi majsterkowicze chętnie sięgają po ten segment elektronarzędzi.
Wierć szybko z wysokimi obrotami
Maksymalna prędkość 0-400 / 0-1000 obr./min. daje możliwość szybkiego wiercenia i wkręcania w wielu materiałach. Dodatkowo, za sprawą regulacji obrotów, możesz dostosować prędkość wiertarki w zależności od potrzeb.
Wierć szybko z wysokimi obrotami
Dostosuj moment obrotowy
Dostosuj moment obrotowy
Wkrętarka posiada wysoką wartość momentu obrotowego wynoszącą 24 Nm, która łącznie z regulacją pozwala dobrać odpowiednią siłę do bieżącej pracy. Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu poradzisz sobie zarówno z lżejszymi pracami, jak i z zaklinowanymi śrubami.
Wkręcaj i wykręcaj
Wkrętarka posiada łatwą w obsłudze funkcję przełączania kierunku obrotów. Funkcja ta pozwoli na bezproblemowe wkręcanie i wykręcanie wkrętów, gdy jest to konieczne.
Wkręcaj i wykręcaj
Dostosuj tryb pracy do potrzeb
Dostosuj tryb pracy do potrzeb
Dwa biegi pozwalają dostosowań tryb pracy wiertarko-wkrętarki w zależności od sytuacji. Na pierwszym biegu możesz wykonywać mniej wymagające prace, a gdy potrzebujesz większej mocy i szybkości, przełącz na bieg drugi.

Dane techniczne

wiertarko-wkrętarka Powermat PM-WS-850-2B

Przeznaczenie do użytku domowego
Uchwyt szybkozaciskowy 10 mm
Prędkość bez obciążenia 0-400 / 0-1000 obr./min.
Udar  nie
Sprzęgło tak
Liczba biegów  2
Ustawienia momentu obrotowego tak 16
Maksymalny moment obr. 24 Nm
Dwa kierunki obrotów tak
Maks. średnica wiercenia (drewno) 20 mm
Maks. średnica wiercenia (stal) 8 mm
Podświetlenie nie
Zasilanie sieciowe
Akumulator   
Typ akumulatora brak danych
Napięcie  230 V
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  P.H. Powermat T.M.K. Bijak Sp. Jawna
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Powermat
  • Przeznaczenie: do użytku domowego
  • Ustawienia momentu obr.: tak
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Powermat PM-WS-850-2B, wpisz 1077600 w wyszukiwarce euro.com.pl.