Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

plecak Lowepro Fastpack 200 (czarno-czerwony)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
plecak Lowepro Fastpack 200 (czarno-czerwony)
Lowepro Fastpack 200 (czarno-czerwony)
0 zł
Opis i daneLowepro
od ponad 40 lat projektuje i wytwarza jedne z najlepszych na świecie pokrowców ochronnych. Jakość produktów i obsługa klientów sąznane na całym świecie. Z tego względu torby do aparatów Lowepro posiadają dożywotnią, ograniczoną gwarancję.

 Dwukomorowy plecak na lustrzankę z zoomem średniej długości oraz 1-2 dodatkowe obiektywy. Plecak wyposażony jest w specjalny panel, który umożliwia szybko dostęp do przenoszonego sprzętu pod kątem 180 stopni, bezpieczną klapkę przednią zamykająca komorę, w której znajduje się aparat, zewnętrzną kieszeń na akcesoria oraz kieszeń umieszczoną na szelkach na odtwarzacz MP3 lub telefon komórkowy, system szlufek w Sliplock, a także siatkową kieszeń na inne przedmioty. Prototypowe produkty LowePro są testowane w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych oraz sprawdzane pod kątem zachowania podczas normalnego użytkowania zgodnie z sugestiami profesjonalnych fotografów jak i amatorów.

 

Dane techniczne

plecak Lowepro Fastpack 200 (czarno-czerwony)

Typ plecak
Kolor  czarny
Wymiary wewnętrzne  235 x 280 x 150 mm
Przegrody wewnętrzne   tak
Kieszenie zewnętrzne  tak
Przeznaczenie  Lustrzanka z dołączonym obiektywem, 1-2 obiektywy oraz akcesoria.
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Daymen U.S., Inc.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Lowepro Fastpack 200 (czarno-czerwony), wpisz 509438 w wyszukiwarce euro.com.pl.