Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

tablica interaktywna IQ BOARD ET Soft 85

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
tablica interaktywna IQ BOARD ET Soft 85
IQ BOARD ET Soft 85
0 zł
Opis i dane
Powierzchnia wykonana z trwałego, elastycznego tworzywa, odporna na rozdarcia, pęknięcia, uderzenia zoptymalizowana zarówno do projekcji jak i pisania po niej. Matowa, antyrefleksyjna powierzchnia dająca kontrastowy obraz z , projektora. dodatkowo zabezpieczona powłoką suchościeralną, łatwa do czyszczenia, nie niszczy się ani nie żółknie nawet po długim okresie stosowania pisaków do tablic suchościeralnych.

Na wypoosażeniu tablicy jest praogram IQ Board 4,x.
Program ten udostępnia wiele funkcji przydatnych podczas prezentacji i nauczania, takich jak pisanie, wymazywanie, wklejanie, przeciąganie, przybliżanie i podświetlanie tekstu oraz na wykonywanie zrzutów ekranu, zablokowanie go, , zapisywanie grafik, nagrywanie i odtwarzanie ekranu, rozpoznawanie teksu ręcznego, obsługę klawiatury ekranowej, wprowadzanie tekstu, obsługę odnośników do multimediów i stron internetowych. Program w polskiej wersji językowej.tablica interaktywna IQ BOARD ET Soft 85

Przekątna robocza  199,10, (78 ")
Wymiary robocze  159,8 x 118,8
Technologia  Elektromagnetyczna, pasywna
Powierzchnia  brak danych
Tryby pracy  interaktywny, komputerowa tablica suchościeralna, tablica suchościeralna, ekran projekcyjny
Pisaki suchościeralne  nie
Obsługiwane systemy operacyjne  Linux, Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows 2000/XP/Vista/7 (32 i 64 bity), Mac 10.
Zasilanie przez USB  tak
Wymiary  brak danych
Waga  19 kg
Wyposażenie   
  zestaw do mocowania tablicy na ścianie, kabel USB 10 m, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, oprogramowanie, 2 pióra elektromagnetyczne
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących IQ BOARD ET Soft 85, wpisz 816502 w wyszukiwarce euro.com.pl.