Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

tablet Wacom Intuos4 Large

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
tablet Wacom Intuos4 Large
Wacom Intuos4 Large
1 999 zł
Opis i dane

Wacom, specjalista od tabletów piórkowych, stworzył Intuos4 z inspiracji członków globalnej, profesjonalnej społeczności Wacom. W rezultacie powstał tablet piórkowy, który może odmienić życie zawodowe tysięcy kreatywnych talentów na całym świecie.

  • Nowa końcówka Wacom Tip Sensor, reagująca na 2048 poziomów nacisku.

Podwajając liczbę poziomów wrażliwości na nacisk z 1024 w Intuos3 do 2048, nowa końcówka Wacom Tip Sensor zapewnia niezrównaną kontrolę nad piórkiem i jego niezwykłą czułość. Z 2048 poziomami wrażliwości na nacisk na końcówce piórka i gumce, Intuos4 powala sterować narzędziami oprogramowania jeszcze bardziej precyzyjnie.

  • Obniżona siła aktywacji

Minimalny nacisk aktywacji został obniżony z 10 gramów do poniżej 1 grama. Zmniejszenie koniecznej siły nacisku końcówki piórka na powierzchnię roboczą skutecznie redukuje napięcie mięśni ręki i dodatkowo zabezpiecza powierzchnię.

  • Tryb precyzyjny

Nowy Tryb Precyzyjny pozwala kontrolować piórko na poziomie piksela, co czasami jest trudne do osiągnięcia przy pracy z urządzeniami wejściowymi wysokiej rozdzielczości, do jakich należy tablet Intuos4. Tryb precyzyjny przełącza kursor myszy w stan, który najlepiej można opisać jako spowolniony ruch. Wybierz pojedyncze piksele lub ustaw precyzyjnie linie prowadzące bez narażania na szwank funkcji wysokiej rozdzielczości Intuos4.

  • Definiowany przez użytkownika Touch Ring z funkcją przełączania.

Touch Ring może być wykorzystywany na wiele sposobów w danej aplikacji, np. do przybliżania i oddalania, przewijania poziomego i pionowego, obracania obszaru roboczego. Dzięki wyposażeniu Touch Ring w funkcję przełączania łatwo jest zmieniać tryb pracy. Jedno kliknięcie na środkowy przycisk i można zacząć przybliżanie/oddalanie, kolejne kliknięcie - i można przewijać pionowo. Możliwe jest zapamiętanie do 4 trybów - oczywiście dla każdej aplikacji.

  • 8 programowalnych przycisków ExpressKeys™ z wyświetlaczem OLED w modelach tabletu M, Wireless, L i XL.

Dzięki nowemu design tabletu, wszystkie osiem przycisków ExpressKeys (sześć w Intuos4 S) znajdują się w zasięgu jednej ręki, co w połączeniu z programowalnym Touch Ring zdecydowanie usprawnia korzystanie z funkcji przewijania, skalowania, ustawiania wielkości pędzla, obrotu obszaru roboczego, wyboru warstwy. Dzięki innowacyjnym wyświetlaczom OLED przy każdym przycisku ExpressKey, łatwo można zidentyfikować funkcję przypisaną danemu przyciskowi ExpressKey. Jest to bardzo poręczne przy dużej liczbie funkcji w różnych aplikacjach.

  • Nowe menu obrotowe

Nowe menu obrotowe zastępuje poprzednie rozwijane menu i oferuje lepszą, szybszą i łatwiejszą obsługę i zarządzanie funkcjami konfigurowalnymi. A przy tym wygląda efektownie.

  • Nowy design tabletu

Zupełnie nowy design Intuos4 opracowano z uwzględnieniem potrzeb użytkowników lewo- jak i praworęcznych. Teraz wszystkie przyciski ExpressKeys, jak również Touch Ring, znajdują się w zasięgu niedominującej ręki; wystarczy obrócić tablet o 180°. Wyświetlacze OLED przełączą odpowiednio ustawienie. Cieńszy, bardziej ergonomiczny design tabletu z jego nową teksturą powierzchni umożliwia pracę z mniejszym napięciem i większym komfortem.

  • Nowy Grip Pen

Nowy Grip Pen Intuos4 ma wygląd i funkcje eleganckiego przyrządu do pisania, a nowy, ergonomicznie zaprojektowany gumowy obszar uchwytu zwiększa komfort pracy i kontrolę nad nią. Dołączone kolorowe pierścienie identyfikacyjne umożliwiają indywidualne oznaczenie pióra, a cztery różne wkłady zapewniają jeszcze lepsze wrażenia z jego prowadzenia po papierze. Wkłady można łatwo przechowywać w nowej podstawce, łącznie z narzędziem do ich wyjmowania. Ponadto każdy tablet Intuos4 dostarczany jest z dodatkowym wymiennym pogrubionym uchwytem pióra dla tych, którzy preferują grubszy uchwyt.

Dane techniczne

tablet Wacom Intuos4 Large

Obszar roboczy X 325 mm
Obszar roboczy Y 203 mm
Rozdzielczość  5080 dpi
Liczba poziomów nacisku  2048
Wysokość odczytu  10 mm
Kolor  czarny
Zasilanie  USB
Typ podłączenia  USB
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Wacom Intuos4 Large, wpisz 414744 w wyszukiwarce euro.com.pl.