Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

tablet Wacom Bamboo Spark CDS-600C

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
tablet Wacom Bamboo Spark CDS-600C
Wacom Bamboo Spark CDS-600C
Opis i dane
Notuj, zapisuj pomysły. Z papieru poprzez chmurę do życia.
Jesteś poza domem? Masz ze sobą swój ulubiony notes? Wpadłeś na pomysł? Zrealizuj go! Teraz to proste z nowym inteligentnym notatnikiem Bamboo Spark z eleganckim długopisem i miejscem na zwykłe kartki papieru. Urządzenie zapisuje twoje odręczne notatki lokalnie lub w chmurze. Dzięki temu są one dostępne później do edycji, archiwizacji gdziekolwiek będziesz. Naciśnij przycisk. Tylko tyle. Bamboo Spark jest prosty w użyciu i sprawia, że łatwo przenieść swoje notatki z papieru do cyfrowego świata.

Notatki na miarę 21 wieku
Kiedy pojawia się świetny pomysł chcesz, aby uchwycić go w sposób najbardziej dogodny np. przy pomocy pióra i papieru. W Spark Bamboo można użyć do 50 arkuszy własnego papieru. Zacznij pisać z Bamboo Spark inteligentnym długopisem na własnym papierze, a inteligentny notatnik zapisze każdy twój ruch. Twoje analogowe notatki są teraz cyfrowe i możesz uzyskać do nich dostęp kiedy tylko będzie taka potrzeba. Służy do tego specjalna aplikacja.

Pracuj kiedy chcesz. Synchronizuj później.
Po zakończeniu robienia notatek, naciśnij przycisk, aby je bezpiecznie zapisać. Nie martw się, jeśli nie jesteś podłączony do innego urządzenia, Bamboo Spark możne zapisać do 100 stron, dzięki czemu można uchwycić pomysły w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Po ponownym podłączeniu do urządzenia Bluetooth, notatki są automatycznie synchronizowane do aplikacji Bamboo Spark, a po połączeniu z siecią, z chmurą Wacom.Konto w chmurze Wacom otwiera wszystkie narzędzia i funkcje Bamboo Spark. Możesz go użyć aby uzyskać dostęp do notatek na różnych urządzeniach i edytować je nawet po ich zapisaniu.

Twoje pomysły wszędzie tam, gdzie są potrzebne.
Dzięki chmurze firmy Wacom można naprawdę rozwijać swoje pomysły, dokonać przeglądu oraz weryfikacji notatek, rysunków i bazgrołów na całej gamie różnych inteligentnych urządzeń zarówno z systemem iOS jak i Android. Można również korzystać z portalu internetowego Wacom Inkspace, aby uzyskać dostęp do notatek w chmurze lub udostępniać je w formacie PDF i JPG np. takim aplikacjom jak Evernote i Dropbox.

Niech twoje myśli rosną i się rozwijają.

Twoje notatki przenoszą się do cyfrowego świata zaraz po ich zrobieniu. Notatki są zapisywane za pomocą języka Wacom Ink Layer Language (WILL) co oznacza, że żyją dynamicznie w naszym ekosystemie. A to oznacza, że można je modyfikować, zmieniać, aktualizować, organizować, archiwizować i rozwijać swoje pomysły szybko i łatwo.

Udostępniaj i współpracuj
Jedną z najlepszych cech Bamboo Spark jest zdolność do współpracy z rówieśnikami, aby udoskonalać swoje pomysły. Użyj aplikacji Bamboo Paper do udostępniania notatek przyjaciołom i znajomymi, którzy również mają zainstalowaną tę samą aplikację. Teraz możecie wspólnie je udoskonalać.

Działa bezproblemowo z innymi usługami w chmurze

Notatki to tylko początek. Bamboo Spark współpracuje również z wieloma innymi aplikacjami. Można eksportować swoje notatki, do wykorzystania na innych platformach. Zapisać i przechowywać je w obszarze roboczym Evernote lub wysłać swoje pliki i swoje pomysły poprzez Dropbox. To wszystko powoduje, że tworzenie notatek jest łatwiej dostępne.

Dane techniczne

tablet Wacom Bamboo Spark CDS-600C

Obszar roboczy X 148 mm
Obszar roboczy Y 210 mm
Liczba poziomów nacisku  1024
Kolor  szary
Typ podłączenia  USB
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Veracomp SA
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Wacom Bamboo Spark CDS-600C, wpisz 1095980 w wyszukiwarce euro.com.pl.