Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

tablet Genius G-Pen F610

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
tablet Genius G-Pen F610
Genius G-Pen F610
0 zł
Opis i dane
G-Pen F610 jest najnowszym wąskim tabletem o powierzchni roboczej 6”x10” z bezprzewodowym piórem i jest przeznaczony do komputerów PC Windows i MAC do pisania, rysowania, szkicowania i podpisywania poczty elektronicznej. W porównaniu z myszą używanie tabletu jest wygodniejsze i daje większą kontrolę. Kursor porusza się dokładnie tam, gdzie umieszczone zostanie pióro.
Elegancka, wąska obudowa oferuje obszar roboczy o powierzchni 6” x 10”, co doskonale odpowiada płaskim i szerokim ekranom. Urządzenie ma 29 programowalnych „gorących klawiszy” - fantastycznych skrótów do uruchamiania pakietu Office, Internetu oraz funkcji systemu Vista. Bezprzewodowe pióro wyposażone w dwa przyciski dysponuje 1024 poziomami czułości nacisku. Rysując piórem cyfrowym użytkownik jest w stanie w łatwy sposób kontrolować dowolne kształty i używać dowolnych grubości linii. Dwa przyciski pióra można ponadto zaprogramować jako lewy i prawy przycisk myszy. Żywotność baterii w piórze wynosi do około jednego roku. Aby pióro zawsze było w pobliżu, mocowane jest ono w uchwycie.

Urządzenie wystarczy włączyć i natychmiast dostępne są wbudowane funkcje Vista takie jak zapisywanie notatek osobistych, podpisywanie poczty elektronicznej, rozpoznawanie charakteru pisma, odręcznie pisane maile oraz nawigacja za pomocą strzepnięć piórem.Pióro G-Pen F610 dodaje życiu stylu, zwiększa kreatywność i nadaje koloru.

Dane techniczne

tablet Genius G-Pen F610

Rozdzielczość  2000 dpi
Liczba poziomów nacisku  1024
Wysokość odczytu  10 mm
Kolor  czarny
Zasilanie  USB
Typ podłączenia  USB
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Genius G-Pen F610, wpisz 426828 w wyszukiwarce euro.com.pl.