Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

statyw Manfrotto MK294C3-A0RC2

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
statyw Manfrotto MK294C3-A0RC2
Manfrotto MK294C3-A0RC2
0 zł
Opis i dane
Nowy statyw serii 290 wykonany z włókna węglowego, 3-sekcyjny, połączony ze zdejmowalną, aluminiową głowicą kulową, przeznaczony jest dla średnio-zaawansowanych fotografów.
Dzięki zastosowanym materiałom statyw jest niesamowicie lekki - waży zaledwie 2kg, a także wyjątkowo sztywny, te cechy sprawiają że jest to idealny statyw na dłuższe wycieczki.
Gumowy kołnierzyk pod platformą chroni aparat przed gwałtownym zsunięciem się kolumny, a specjalnie zaprojektowana kolumna zapobiega jej obracaniu się, co zwiększa dokładność i stabilność zestawu.
Głowica kulowa znajdująca się w zestawie, wyposażona jest w jedną blokadę kuli i panoramy oraz regulację oporu kuli. Głowica zapewnia szybkie i pewne ustawienie aparatu zgodnie z Naszymi oczekiwaniami, ponad to jej wymiary zdecydowanie zwiększają możliwości transportowe całego zestawu. 

Dane techniczne

statyw Manfrotto MK294C3-A0RC2

Wysokość minimalna 49,7 cm
Wysokość maksymalna 179 cm
Wysokość po złożeniu  71 cm
Ruchoma głowica tak
Wymienna stopka tak
Maksymalny udźwig 5 kg
Waga 2 kg
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Foto7
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Manfrotto MK294C3-A0RC2, wpisz 508634 w wyszukiwarce euro.com.pl.