Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

stacja dokująca z głośnikiem Ferrari Cavallino Air GT1

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
stacja dokująca z głośnikiem Ferrari Cavallino Air GT1
Ferrari Cavallino Air GT1
2 999 zł
Opis i dane
Cavallino GT1 Air, to najwyższej klasy zestaw głośnikowy w układzie 2.2.1, wyposażony w głośnik niskotonowy o średnicy 16,5 cm; korzystający z technologii Apple AirPlay oraz opatentowanej technologii Class HD. Class HD jest opatentowanym wzmacniaczem, oferującym dużą gęstość mocy i wydajność; zintegrowanym z procesorem DSP, który steruje zwrotnicą i korektą częstotliwości, zapewniając najwyższą jakość muzyki, naturalne brzmienie i rozszerzoną charakterystykę w zakresie małych częstotliwości.

Luksusowy wygląd, inspiracja starannym wykonaniem samochodów klasy GT; wspaniała skóra i pięknie wyprofilowane powierzchnie metalowe. Zestaw obsługuje wszystkie współczesne urządzenia przenośne: technologia AirPlay pozwala na bezprzewodowe przesyłanie muzyki z serwisu iTunes lub bezpośrednio z urządzeń Apple; dzięki technologii Bluetooth, możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie muzyki z urządzeń przenośnych z systemami operacyjnymi Android i Windows, złącze dokujące służy do ładowania akumulatorów i odtwarzania muzyki z urządzeń Apple.


  • Technologia AirPlay pozwalająca na bezprzewodowe przesyłanie muzyki z serwisu iTunes lub urządzeń Apple.
  • Technologia Bluetooth umożliwiająca bezprzewodowe odtwarzanie muzyki.
  • Zaawansowany procesor DSP zapewniający najlepszą jakość, naturalne brzmienie i rozszerzoną charakterystykę w zakresie małych częstotliwości
  • Ukryte złącze dokujące dla sprzętu Apple, służące do ładowania akumulatorów i odtwarzania muzyki z urządzeń Apple.
  • System zdalnego sterowania inspirowany klasyczną metalową pokrywą skrzyni biegów, montowaną w samochodach Ferrari.
  • Wyjście wideo (Composite), złącze USB do ładowania akumulatora oraz wejście pomocnicze 3,5 mm.
  • Pasmo przenoszenia: 20-22,000 Hz
Odtwarzaj muzykę poprzez Bluetooth
Odtwarzaj muzykę poprzez Bluetooth
Odtwarzaj co chcesz, skądkolwiek zechcesz. Nieistotne czy używasz iOS, Android, Windows, Mac czy PC. Głośnik obsłuży dźwięk z każdego urządzenia posiadającego Bluetooth.
Strumieniowo przesyłaj muzykę z urządzeń Apple
Urządzenie jest w pełni kompatybilne z technologią AirPlay – co oznacza, że użytkownik może w wygodny, bezprzewodowy sposób odtwarzać muzykę z komputerów Mac, a także z iPoda, iPhona lub iPada. Dzięki temu można się cieszyć dowolną piosenką dostępną na iTunes na własnym systemie audio.
Strumieniowo przesyłaj muzykę z urządzeń Apple
Zyskaj wsparcie urządzeń Apple
Zyskaj wsparcie urządzeń Apple
Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość, firma Apple opracowała dla producentów specjalne wymagania dotyczące zgodności z ich produktami. Dzięki takiemu certyfikatowi Made for iPod/iPhone wydobędziesz potencjał muzyczny z tych urządzeń, ułatwiając ich sterowanie.
Podłącz i graj
Dzieki interfejsowi USB system audio oferuje szybki, wszechstronny i bezproblemowy dostep do materiału audio na nosnikach USB.
Podłącz i graj

Dane

stacja dokująca z głośnikiem Ferrari Cavallino Air GT1

Bluetooth tak
AirPlay tak
Złącze USB tak
Funkcje dodatkowe  USB - odtwarzanie dźwięku
Paramerty fizyczne   
Kolor  czarny
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Ferrari Cavallino Air GT1, wpisz 352674 w wyszukiwarce euro.com.pl.