Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

stacja dokująca z głośnikiem Denon Cocoon Portable (czarny)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
stacja dokująca z głośnikiem Denon Cocoon Portable (czarny)
Denon Cocoon Portable (czarny)
999 zł
Opis i dane
 
 
 
Denon

 

Autoryzowany sprzedawca Denon


Horn dystrybutor dba o to, aby wszystkie ich produkty pochodziły bezpośrednio z dystrybucji bezpośredniej producentów. Gwarantuje to, iż wraz z produktem otrzymacie Państwo polskojęzyczną instrukcję obsługi, a w przypadku możliwych w trakcie eksploatacji kłopotów z produktem możecie Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie serwisowe i naprawy przy użyciu oryginalnych części producenta i wykonane przez przeszkolony przez producentów personel serwisu. Produkty konsumenckie z naszej dystrybucji posiadają 24-miesięczną gwarancję potwierdzoną przez Horn Distribution S.A. w dołączonej do produktu karcie gwarancyjnej. Dla wielu z tych produktów posiadają Państwo możliwość przedłużenia okresu ochrony gwarancyjnej do 36 miesięcy, bądź nawet do 60 miesięcy – całkowicie nieodpłatnie. Szczegółowe informacje na temat przedłużenia gwarancji są dostępne tutaj.

Denon
 
Cocoon Portable oferuje wszystkie funkcje i koncepcje jak jego większy brat (Cocoon Home). Ale projektując urządzenie przeznaczone do użycia zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zrozumieliśmy, że potrzebne są dodatkowe funkcje, sprawiające że stanie się ono idealnym towarzyszem - zawsze i wszędzie.
Wbudowany akumulator, na przykład, pozwala cieszyć się niezależnością nawet do 5 godzin. Obudowa jest zbudowana z jednego elementu, dzięki czemu jest bardzo wytrzymałą i solidną konstrukcją, dodatkowo odporną na działanie wody. Wygodny uchwyt z tyłu ułatwia zabranie go ze sobą, a pilot może zostać schowany w sprytnym schowku.

 • Solidny element dokujący do iPoda touch, iPhone'a z elastycznym konektorem dla zwiększonej trwałości i funkcjonalności
 • Wbudowany akumulator z możliwością ładowania pozwala na znaczną mobilność (5 godzin pracy)
 • AirPlay pozwala na bezprzewodową transmisję strumieniową (streaming) muzyki z dowolnego urządzenia iOS lub PC / Mac z iTunes. Wystarczy podłączyć urządzenie iOS lub PC / Mac do bezprzewodowej sieci domowej, a następnie przesyłać muzykę bezpośrednio do Cocoon'a.
 • Zintegrowany uchwyt ułatwie użycie "w drodze"
 • Schowek dla pilota zdalnego sterowania; umożliwia przechowywanie pilota, gdy nie jest on w użyciu
 • Chowana szufladka ze złączem dokowania i ekranem – możliwa do ukrycia kiedy nie jest używana, pozostawiając pełnię możliwości kontroli nad urządzeniem
 • Czułe na dotyk przyciski sterujące (podświetlane) dla zwiększonej odporności na zakurzenie
 • Bezprzewodowy streaming muzyki z prawie wszystkich mobilnych platform (iOS, Android, Windows)
 • Przewodowy i bezprzewodowy streaming audio z komputerów PC i Mac
 • Streaming muzyki przez sieć domową z podłączonych dysków (NAS) i kontrola nad nią
 • AirPlay audio streaming z urządzeń iOS lub iTunes; bardzo wygodna funkcja steamingu muzyki ze smartfona lub tabletu – bezprzewodowo do Cocoon'a
 • Wbudowane radio internetowe z pamięcią trzech ulubionych stacji; zawsze dostępne pod ręką, nawet bez smartfona czy tabletu w pobliżu
 • Dodatkowe wejście do rozszerzenia systemu; korzystaj z najwyższej jakości dźwięku oferowanej także przez źródła zewnętrzne
 • Mocne brzmienie Denon wypełniające pomieszczenie lub np. taras w ogrodzie wysokiej jakości muzyką
 • Własna technologia Denona wykorzystująca kopułki głośników o dwuwarstwowej konstrukcji, dla intensywniejszego brzmienia
 • Wykończenie obudowy na wysoki połysk dla doskonałego wyglądu i materiału przyjemnego w dotyku
 • Metalowy grill o wzmocnionej konstrukcji i trwała konstrukcja obudowy pewnie chroniąca urządzenie
 • Monolityczna konstrukcja zwiększająca sztywność i trwałość obudowy, odporna na wpływ kurzu z zewnątrz i zachlapania
 • Darmowa aplikacja sterująca Denon Cocoon App z zaawansowaną funkcjonalnością dla urządzeń mobilnych iOS i Android
Łącz się bezprzewodowo
Łącz się bezprzewodowo
Dzięki łączności Wi-Fi systemem można sterować za pomocą wygodnej, intuicyjnej aplikacji lub odtworzyć pliki np. z serwera lub komputera, udostępnione w domowej sieci.
Strumieniowo przesyłaj muzykę z urządzeń Apple
Urządzenie jest w pełni kompatybilne z technologią AirPlay – co oznacza, że użytkownik może w wygodny, bezprzewodowy sposób odtwarzać muzykę z komputerów Mac, a także z iPoda, iPhona lub iPada. Dzięki temu można się cieszyć dowolną piosenką dostępną na iTunes na własnym systemie audio.
Strumieniowo przesyłaj muzykę z urządzeń Apple
Zadokuj urządzenie ze złączem 30-pin
Zadokuj urządzenie ze złączem 30-pin
Żadna scena nie może być lepsza dla Twojego urządzenia Apple, aby zaprezentować swoje możliwości. System nagłośnienia zaprojektowano z myślą o idealnej integracji z Twoim telefonem iPhone oraz odtwarzaczem iPod, dzięki wbudowanej stacji dokującej.
Odtwarzaj swoje ulubione nagrania poprzez gniazdo AUX
Poza odtwarzaniem muzyki bezprzewodowo, można podłączyć dodatkowe źródło dźwięku za pomocą kabla i wejścia AUX.
Odtwarzaj swoje ulubione nagrania poprzez gniazdo AUX
Zyskaj wsparcie urządzeń Apple
Zyskaj wsparcie urządzeń Apple
Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość, firma Apple opracowała dla producentów specjalne wymagania dotyczące zgodności z ich produktami. Dzięki takiemu certyfikatowi Made for iPod/iPhone wydobędziesz potencjał muzyczny z tych urządzeń, ułatwiając ich sterowanie.

Dane

stacja dokująca z głośnikiem Denon Cocoon Portable (czarny)

AirPlay tak
Wi-Fi tak
Stacja dokująca Apple 30-pin
Wejście liniowe audio (3,5 mm) tak
Złącze Ethernet (LAN)  tak
Funkcje dodatkowe  radio internetowe
Paramerty fizyczne   
Kolor  czarny
Wymiary  352 x 180 x 136 mm
Waga  3,3 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Denon Cocoon Portable (czarny), wpisz 352491 w wyszukiwarce euro.com.pl.