Yamaha MusicCast YSP-2700 (czarny)

soundbar

Yamaha
nr kat.
1091257

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Łączność bezprzewodowa  Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, AirPlay
Typ subwoofera  aktywny, bezprzewodowy
Złącza  4x HDMI, optyczne, koaksjalne, AUX, USB, Ethernet
Dekodery dźwięku  Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby Pro Logic IIx, DolbyTrue HD, DTS 96/24, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio
Zobacz pełny opis
Kolor:
czarny
soundbar Yamaha MusicCast YSP-2700 (czarny)
Yamaha MusicCast YSP-2700 (czarny)
Polecane zestawy
Yamaha MusicCast YSP-2700 (czarny) + Multibrackets MB2869 M Universal Soundbar Mount Small
- 100 zł
4 018 zł
4 118 zł
oszczędzasz 100zł
Yamaha MusicCast YSP-2700 (czarny) + Multibrackets MB2876 M Universal Soundbar Mount Medium
- 100 zł
4 048 zł
4 148 zł
oszczędzasz 100zł
Akcesoria
Opis i dane
 
 

 

Cyfrowy Projektor Dźwięku z systemem MisicCast i unikalną technologią tworzenia dźwięku wielokanałowego YSP


Yamaha MusicCast YSP-2700 to nie jest zwykły soundbar - to nowoczesny cyfrowy projektor dźwięku, który pozwala cieszyć się prawdziwymi efektami przestrzennymi w trakcie oglądania filmów oraz niezwykle naturalnym brzmieniem dźwięku stereo. MusicCast YSP-2700 wyposażony jest w bezprzewodowy subwoofer, który pozwala uzyskać potężne, mocne brzmienie efektów dźwiękowych i gwarantuje większą swobodę przy ustawianiu głośnika. Telewizor, odtwarzacz Blu-Ray lub konsolę możesz łatwo podłączyć za pomocą przewodu HDMI. Dodatkowo, będąc częścią systemu Yamaha MusicCast, urządzenie może stanowić element wielostrefowego nagłośnienia całego domu, bezprzewodowo!
 

 
 


Swoją wyjątkowość w tworzeniu prawdziwego dźwięku przestrzennego MusicCast YSP-2700 zawdzięcza niedoścignionej technologii YSP firmy Yamaha: urządzenie wykorzystuje 16 głośników, za pomocą których tworzy wiązki dźwięku. Wiązki te odbijając się od ścian i płaskich powierzchni tworzą rzeczywisty dźwięk przestrzenny, biorąc pod uwagę warunki akustyczne pomieszczenia. Te ostatnie mierzy się za pomoca dołączonego do urządzenia mikrofonu kalibracyjnego. Technologia Intellibeam wykona całą konfigurację ustawień za Ciebie, a po kilku minutach YSP-2700 będzie już gotowy do użytkowania i idealnie dopasowany do twoich domowych warunków tworząc prawdziwe, domowe kino.
 

 

Sparuj urządzenia i przesyłaj muzykę do dowolnych urządzeń Bluetooth


Wiele gospodarstw domowych posiada już szereg systemów dźwiękowych Bluetooth, na przykład z serii Yamaha Relit lub Restio. Z MusicCast nawet te aktywne systemy głośników mogą być włączone do systemu multi room. Aby to zapewnić, wszystkie komponenty MusicCast łączą się z nadajnikiem i odbiornikiem Bluetooth, który przełącza tryby w zależności od użytkowania. W ten sposób moduł Bluetooth może być wykorzystywany nie tylko do przesyłania muzyki ze smartfona czy tabletu, ale także do podłączania głośników czy słuchawek Bluetooth z siecią audio MusicCast.

 

Yamaha wzbogaca swoje soundbary o obsługę serwisów Tidal i Deezer


Yamaha opracowała nową wersję oprogramowania, przeznaczoną dla cyfrowych projektorów dźwięku oraz soundbarów kompatybilnych z systemem Yamaha MusicCast. Jej kluczowym elementem jest wsparcie dla globalnych internetowych serwisów muzycznych Tidal oraz Deezer. Po zaktualizowaniu oprogramowania użytkownicy, którzy mają założone konta w wymienionych serwisach, będą mogli cieszyć się dostępem do ogromnych bibliotek muzycznych, wygodnie sterując odtwarzaniem muzyki z poziomu swojego smartfona lub tabletu.
Wszystkie niezbędne informacje dotyczące procedury instalacji aktualizacji można znaleźć w instrukcjach obsługi urządzeń.
https://europe.yamaha.com/en/support/updates/index.html

 
 
Rozkoszuj się doskonałym, mocnym dźwiękiem swoich ulubionych filmów i programów
Rozkoszuj się doskonałym, mocnym dźwiękiem swoich ulubionych filmów i programów
Soundbar z systemem głośników 7.1 doskonale uzupełni brzmienie telewizora. Uzyskaj autentyczny efekt przestrzenny do filmu, sportu, muzyki i gier. Wywołaj bogatsze, głębsze dźwięki, które sprawiają, że masz ochotę jeszcze bardziej uczstniczyć w każdej scenie odgrywanej na ekranie telewizora.
Bogaty i intesywny bass
Aktywny subwoofer wypełni pokój silnym, wibrującym brzmieniem, podkreślając mocne momenty, jak eksplozje w filmie akcji, czy uderzenie w struny gitary basowej, a dzięki bezprzewodowemu połączeniu z telewizorem ustawimy go w dowolnym miejscu, bez bałaganu i kabli.
Bogaty i intesywny bass
Bezprzewodowy dostęp do streamingu
Bezprzewodowy dostęp do streamingu
Po nawiązaniu połączenia przez łącze Wi-Fi możliwe jest korzystanie z całej kolekcji nagrań - zarówno przechowywanych na domowym komputerze, jak i w zasobach serwera lub ulubionego serwisu muzycznego.
Strumieniowo przesyłaj muzykę z urządzeń Apple
Funkcja AirPlay umożliwia bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie plików zapisanych na urządzeniu z systemem iOS (iPod, iPad, iPhone lub oprogramowanie iTunes na komputerze z systemem Windows) Dzięki temu możesz w intuicyjny i komfortowy sposób cieszyć się muzyką z przenośnych urządzeń lub komputera, odtwarzając ją w swoim zestawie głośnikowym.
Strumieniowo przesyłaj muzykę z urządzeń Apple
Twoja domowa sieć multimediów
Twoja domowa sieć multimediów
Certyfikat DLNA ułatwia komunikację urządzeń zgodnych z tym zarządzeniem i umożliwia współdzielenia zasobów multimedialnych w ramach sieci domowej. Urządzenie odtwarza pliki muzyczne we wszystkich liczących się formatach przy wygodnym sterowaniu.
Ciesz sie bezprzewodowym przesyłaniem muzyki z innych urządzeń
Nie tylko filmy i programy telewizyjne brzmią lepiej dzięki głośnikowi. Również muzyka przechowywana w smartfonie, tablecie czy komputerze PC może być odtwarzana poprzez bezprzewodowe połączenie Bluetooth. Ciesz się krystalicznym brzmieniem bez obaw o zakłócenia sygnału muzycznego przez inne źródła.
Ciesz sie bezprzewodowym przesyłaniem muzyki z innych urządzeń
Rozszerz możliwości rozrywki
Rozszerz możliwości rozrywki
MusicCast wykorzystuje zaawansowane możliwości sieci bezprzewodowej, aby dostarczać muzykę i zapewniać rozrywkę audio. System pozwala strumieniować cyfrową muzykę ze smartfonu, PC lub NAS do innych urządzeń MusicCast w twoim domu. Za jego pomocą można także przesyłać muzykę z urządzeń zewnętrznych, takich jak telewizor lub odtwarzacz Blu-ray. Zawartość audio ze smartfonów lub tabletów połączonych poprzez Bluetooth można również strumieniować do urządzeń MusicCast w wielu pokojach.
Uprość przełączanie i obsługę systemu
Wejście i wyjście HDMI pozwala na jednoczesne podłączenie kilku urządzeń. Dzięki temu głośnik może posłużyć do emisji dźwięku ze wszystkich urządzeń podłączonych do telewizora, zapewniając wyższą jakość dźwięku. System wspiera tez HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC), za pośrednictwem którego dźwięk z telewizora jest przesyłany z powrotem do głośnika soundbar.
Uprość przełączanie i obsługę systemu
Zamontuj soundbar na ścianie
Zamontuj soundbar na ścianie
Niezależnie od preferencji dotyczących montażu głośnika, soundbar z łatwością wkomponuje się w Twoje wnętrze. Urządzenie można umieścić na półce, a także zamontować na ścianie. Dzięki swoim gabarytom, soundbar nie zabiera dużo miejsca, za to oferuje wyjątkowy dźwięk, który wypełni Twoją przestrzeń.
Obsługuj za pomocą smartfona lub tabletu
Czasy szukania pilota sterowania już dawno za nami. Teraz możesz kontrolować urządzenie wprost ze swojego smartfona lub tabletu, dzięki aplikacji sterującej, która dostępna jest za darmo z App Store lub Google Play.
Obsługuj za pomocą smartfona lub tabletu
Muzyka na życzenie
Muzyka na życzenie
Spotify Connect to wyjątkowa funkcja umożliwiająca korzystanie z serwisu Spotify z poziomu Twoich urządzeń. Wybierz muzykę na Twoim przenośnym urządzeniu i słuchaj jej przez głośniki podłączone do tego systemu. Spotify oferuje dostęp do milionów utworów.

* Wymagana jest aplikacja oraz aktywne konto premium. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej spotify.com

Dane techniczne

soundbar Yamaha MusicCast YSP-2700 (czarny)

Ogólne   
Zakrzywiony (curved) nie
Liczba kanałów 7.1
Moc całkowita 107 W
Moc głośników  32 W
Moc subwoofera  75 W
Typ subwoofera aktywny, bezprzewodowy
Odtwarzane nośniki nie
Odtwarzanie wideo  nie
Odtwarzanie dźwięku MP3, WMA, AAC, FLAC, AIFF
Odtwarzanie zdjęć  nie
Dekodery dźwięku Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic II, Dolby Pro Logic IIx, DolbyTrue HD, DTS 96/24, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio
Funkcje poprawy dźwięku  Cinema DSP Digital
Radio nie
Aplikacja do sterowania tak
Informacje dodatkowe  możliwość montażu na ścianie, obsługa za pomocą telefonu lub tabletu (dedykowana aplikacja), serwis Spotify
Kompatybilny z systemem Multiroom Yamaha MusicCast
Modele współpracujące z systemem multiroom  Yamaha MusicCast - zobacz wiecej
Wejścia/wyjścia   
Wejście HDMI 3
Wyjście HDMI 1
Wejście optyczne 1
Wejścia koaksjalne 1
Wejścia audio 1
Wejście komponentowe nie
Wyjście komponentowe nie
Wejście kompozytowe nie
Wyjście kompozytowe nie
Złącze słuchawkowe nie
Złącze USB 1
Złącze Ethernet (LAN) tak
Łączność bezprzewodowa  Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, AirPlay
Parametry fizyczne   
Kolor  czarny
Wymiary jednostki centralnej  944 x 51 x 154 mm
Waga jednostki centralnej  4 kg
Wymiary subwoofera  295 x 297 x 307 mm
Waga subwoofera  9,1 kg
Zasilanie   
Pobór mocy  100 W
Pobór mocy w trybie gotowości  2,3 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, pilot
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Audio Klan Janusz Prządka Spółka Jawna
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

5 na podstawie 41 ocen
5
(41)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • jakość dźwięku
 • wygląd
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Opinie jednak są w punkt
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
15-01-2020,
pawlo444444
Potwierdzony zakup

Miałem mieszane uczucia do do pinii, wszak o tym produkcie są same pozytywne. Jednak okazało się że mówią prawdę. Soundbar trochę kosztuje, nie jestem za bardzo rozeznany w tym rynku jednak jestem przekonany że za te pieniądze dostałem dobry sprzęt. Soundbar świetnie radzi sobie z oddzielaniem dźwięku czy to w filmach czy w utworach muzycznych. Choć jeśli chodzi o tryb surround to jest ociupinkę gorzej, brak głośnika skierowanego do góry daje się we znaki. Choć efekt zdecydowanie jest słyszalny i osobiście preferuję go do oglądania filmów z efektami i muzyki. Głównie zależy też od tego jaki jest układ pokoju, jednak dołączony mikrofon do kalibracji zdecydowanie pomaga i to jest jego wielka zaleta. Subwoofer zdecydowanie ma moc, można go do swoich potrzeb dostosować, a na podstawowych ustawieniach gra bardzo dobrze, nie narzucając się. Sama jakość dźwięku jest świetna i za takie pieniądze to było dość oczywiste. Świetnie sobie radzi w odtwarzaniu muzyki, jest również doniosły, spokojnie poradzi sobie w większych pomieszczeniach, nie tracąc wcale na jakości. Co do aplikacji to mam mieszane uczucia, miałem nadzieję, że będzie więcej opcji do regulowania. Na plus możliwość puszczania muzyki ze Spotify, jednak niestety trzeba mieć tam konto premium. Jest jedna sprawa, która mnie podirytowała. Miałem nadzieję że będzie w zestawie półeczka czy jakiś system do zawieszenia na ścianę. Jednak jak się okazało półka jest opcjonalna i kosztuje nie bagatela 400zł. Tak 400zł za kawałek blachy. Ostatecznie sam zrobiłem sobie półeczkę, za ułamek tej ceny. Jeśli oczekujesz dobrego sprzętu, to się nie zawiedziesz :D

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Yamaha YSP-2700
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
17-12-2016,
Jerzyk
Potwierdzony zakup

Soundbar Yamaha YSP-2700 używam od ponad miesiąca i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. MusicCast, bezprzewodowy subwoofer oraz inne możliwości urządzenia jak np.: radio internetowe i Spotify to moim zdaniem bardzo ważne zalety Yamahy. Zdecydowanie polecam Soundbar Yamaha YSP-2700

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (29) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam. Czy w do zestawu dołączony jest uchwyt do montażu na ścianie ? Pozdrawiam.
MarcinDziękuję zapytał 19-12-2016
Odpowiedz
Zwiń pytania
Drogi, ale warty swojej ceny
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
30-10-2017,
Magda
Potwierdzony zakup

Na małe pomieszczenia można kupić coś tańszego, jednak w przypadku 60 metrów, trzeba wydać troszkę $, a jak nie chce się szpecić wnętrza wieżami głośników - Soundbar jest najmądrzejszym rozwiązaniem. System Intellibeam to doskonałe rozwiązanie automatyzujące instalację. Music Cast działa fantastycznie (choć bywają problemy z połączeniem z niektórymi radiami internetowymi). Dźwięk przy oglądniu filmów niesie się fantastycznie, surround działa w punkt. Soundbar z założenia jako urządzenie nie jest dedykowany do muzyki, ale jestem bardzo zaskoczona jakością dźwięku i poziomem basu z subwoofera, który fenomenalnie niesie bas. Spotify z bardzo dobrą jakościowo muzyką - "robi robotę". Nie jestem melomanką ani kinomanką, więc nie jestem ekspertem dźwięków, ale jako jednak całkiem umuzyczniona osoba jestem w stanie powiedzieć że żałuję jedynie że tak długo zwlekałam z zakupem. Do tego Yamaha jest stylistycznie i estetycznie DOSKONAŁA! Jestem BARDZO zadowolona i zdecydowanie polecam :) Przede mną jeszcze dokupienie elementów do pozostałych pomieszczeń w domu, co tylko jeszcze bardziej zwiąże mnie z systemem Yamahy, co z resztą niezmiernie mnie cieszy :)

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (23) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam dokładnie jak duży jest salon ja mam 37m2 z otwartą kuchnią 11m2 i otwarty korytarz ciekawe czy da rade? Czy jest możliwe porozmawiać telefonicznie ?
Marcinek zapytał 04-02-2019
Odpowiedz
Zwiń pytania
Czysty wyraźny dynamiczny dzwięk
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
20-01-2018,
Elk
Potwierdzony zakup

Yamaha nie Zawiodła. Zarówno przy cichym odsłuchu późnym wieczorem jak i poranną pobudką chce się słuchać. Efekty dźwiękowe w serii Star Wars i innych filmach są w pełni odczuwalne

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Cena warta jakości
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
15-03-2019,
zibis2
Potwierdzony zakup

Posiadam ten model YSP-2700 od listopada 2018 r. Spełnia moje oczekiwania, dźwięk krystalicznie czysty, mnogość funkcji trybów typu music, movies, dolby surround etc. Moja inwestycja w ten sprzęt nie zawiodła. Inżynierowie Yamahy jednak wiedzą jak dbać o szczegóły dźwięku w swoich produktach.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Yamaha MusicCast YSP-2700
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
25-01-2019,
Mario
Potwierdzony zakup

Polecam , sprzęt wart ceny!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry zakup.
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
15-08-2019,
wojtasool
Potwierdzony zakup

Produkt spełnił moje oczekiwania. Dźwięk podczas oglądania filmów jest na bardzo dobrym poziomie. Możliwość sterowania przy pomocy aplikacji na plus. Prosta konfiguracja. Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Yamaha YSP-2700 - srebrny, cz.1
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
15-12-2017,
Jakub
Klient Euro

Jest to część pierwsza moich wrażeń, na świeżo, po kilku dniach słuchania muzyki oraz oglądania filmów UHD 4K z 5.1 DD czy uwaga: Dolby Atmos, który jest (chyba) konwertowany na Dolby Digital i brzmi o wiele lepiej niż 5.1 DD o czym poniżej. Szukałem nagłośnienia uniwersalnego, do muzyki, filmów z dźwiękiem przestrzennym bez kabelkologii i jeszcze w kolorze jasnym - białym lub srebrnym. Nie jestem audiofilem, ale chciałem mieć dobrze grający sprzęt. Wybór padł na powyższy soundbar, choć kusił wyższy model z Dolby Atmos... Dodatkowo salon z kuchnią w kształcie odwróconej litery "L" z otwartym wejściem z korytarza bez drzwi. Wielkość około 4,5 metra na 6 metrów. Ryzyko, że gdzieś ucieknie dźwięk okazało się na ten moment bezpodstawne, o czym później. W pierwszej kolejności pełny update soundbara z wersji 1.13 na 2.01. Yamaha nie informuje dokładnie, co uległo zmianie, ale zawsze staram się robić update, żeby test i opinia była rzetelna o danym sprzęcie. Soundbar podłączony przez HDMI arc do Sony 65XE9305, a do soundbara podłączony XBox S jako odtwarzacz blu ray. Na pierwszy rzut poszło ustawienie dźwięku przestrzennego z załączonym mikrofonem - szybko i sprawnie, bez błędów, jednak w instrukcji nie do końca wszystko jest opisane prawidłowo. Przykład: piszą, że zapisanie ustawień robi się po wyciągnięciu wtyczki mikrofonu. Nie. Robi się to przed jego wyciągnięciem. Można zapisać 3 ustawienia do szybkiego przywołania pilotem. Po ustawieniu połączyłem się z soundbarem telefonem poprzez bt. Tak, wiem - parodia. Koniecznie chciałem coś posłuchać. I też jak głośno można podkręcić soundbara, bo ktoś tam pisał, że jest za cichy. Głośność można ustawić od 0 do 100. Na 48 jest już naprawdę dobrze chyba, że ktoś jest głuchy lub miał blokadę ustawienia (w opcjach zaawansowanych można ustawić maks, żeby niepotrzebnie nie przekraczać głośności). Jakość dźwięku powaliła. Szczególnie jak wybrałem "koncert". Taka sama opinia mojej drugiej połowy, która muzykę uwielbia. Na głośności 80 już zastopowałem, bo mogłem mieć sąsiadów na karku. Co do głośności - dla mnie wystarczająca, bo słuch mam dobry :) Przy 48 nie da się swobodnie rozmawiać, więc można sobie wyobrazić. Następnie poszły w ruch trailery ze strony thedigitaltheater com. I tutaj nie mogę jeszcze dojść do porządku. Puszczone z USB TV - część nie chodzi dźwięk, część chodzi dźwięk i obraz, część zacina obraz. Te same trailery puszczone z USB X Box - zacinające z TV chodzą i część niechodzących również rusza, ale część nie. Nie wiem czy czasem nie jest to problem trailerów z 7.1 Dolby Atmos, może tego nie jest w stanie zdekodować... Ale! Następnie puściłem film blu ray z Xboxa S - UHD 4K z 5.1 DD oraz Dolby Atmos: Transformers: The Last Knight. 5.1 DD brzmiał świetnie. Mówię sobie, a co, spróbuję wybrać Dolby Atmos. Wyskoczył komunikat, że może nie każdy sprzęt to ruszy i już myślałem, że będzie cisza, a tutaj pozytywny zonk. Dźwięk o niebo głębszy! Szybko sprawdziłem, jaki dźwięk idzie - sprawdzenie z menu soundbara info audio i pokazało DD... Aktualnie jeszcze walczę ze sprzętem, w wydaniach trailerów i płyt UHD 4K jest bałagan, chyba nie wszystko jeszcze jest takim, jak opisane i stąd są problemy z odtwarzaniem. Być może wyższy model soundbara z Dolby Atmos i DTS:X ruszyłby wszystko, ale jak na razie na moje powyższe wymagania spełnia w 100% model niższy YSP-2700. Trzeba tylko dobrze ogarnąć instrukcję oraz dobrze skalibrować i podłączyć sprzęt, dobry sprzęt. Po odsłuchaniu trailerów oraz obejrzeniu filmu: jakość dźwięku, głębia -> rewelacja. Dźwięk przestrzenny - słychać lewo, prawo, środek, tło. Walczę tylko z tyłem, ponieważ skalibrowałem prawdopodobnie zbyt blisko ściany - sofa prawie przy ścianie, a powinienem ją przesunąć trochę bliżej soundbara. Dźwięk surround nie ma jak odbić. To jeszcze zweryfikuje. Na razie: + bardzo dobra jakość i w zupełności wystarczająca głośność dźwięku dla wymagającego "nieaudiofila" + zajmuje mało miejsca, przewody nie plątają się pod nogami (bezprzewodowy subwoofer z możliwością podłączenia przewodami w razie co) + obsługa arc, głośność i wyłączanie jednym pilotem od tv + kilka różnych rodzajów odsłuchu (koncert, filmy przygodowe, sci-fi itd. - prawie każdy inaczej brzmi) +/- tylko 3 zapamiętania ustawień. Może wystarczą. - opcje zaawansowane tylko wg instrukcji oraz z wyświetlacza na soundbarze. Nie da się ich wyświetlić w menu, a są przynajmniej dwa ważne do zrobienia: a) update z pliku USB b) wybór HDMI z pełnym 4K - soundbar kobiecym głosem coś do mnie mówił w języku japońskim w pierwszy dzień podłączania i konfiguracji przed updatem. Na razie się nie odzywa. Całkiem serio nie wiem o co chodziło :) Jeszcze się odezwę, jak skonfiguruję dźwięk na target oraz przesunę sofę, żeby słyszeć coś z tyłu. Na razie 4+, ale daje tutaj 5 gwiazdek. To jest to, czego szukałem.

Pokaż całość
Pytania (3) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (48) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dolby Atmos to nie osobny kodek. To jest tylko mała część DD+ lub Dolby true HD. Na netflix audio puszczone w Dolby atmos jest wykrywane jako Dolby Digital+ a w większości filmów z blue ray'a lub plików to Dolby TrueHD, o niebo lepszy dźwięk niż na "netflixowym atmosie" YSP 2700 nie posiada głośników skierowanych w sufit dlatego pomija tą część ścieżki.
Mka zapytał 23-09-2018
Odpowiedz
Dzięki za wyjaśnienie. Wiem, że nie ma głośników skierowanych w sufit, jednak dźwięk brzmi naprawdę nieźle z płyt 4K BR jeśli mają ścieżkę dźwiękową Dolby Atmos, Ideałem byłby, jakby można było dołożyć głośniki bezprzewodowe. Technicznie się da - sb to umożliwia (subwoofer) i porządny update. Może kiedyś? :)
Jakub odpowiedział15-11-2018
Witam. Jakie pomieszczenie m2? Układ prostokata czy mieszany? Jak z powieszeniem na ścianę ?
nina zapytał 12-08-2018
Odpowiedz
24m2. Mieszany układ dodatkowo z otwartymi drzwiami na korytarz. Dodam, że widziałem również "ścianki - odbijaki" źródła dźwięku, dla tych pomieszczeń, w których ucieka gdzieś dźwięk. Nie wieszałem na ścianę, ale da się to zrobić. W zestawie jest szablon 1:1, żeby ułatwić powieszenie.
Jakub odpowiedział14-08-2018
WItam. Aktualizacja tylko przez usb? czy po wifi też? Pozdrawiam
kirs zapytał 11-08-2018
Odpowiedz
Witaj, tak, po Wifi też idzie.
Jakub odpowiedział12-08-2018
Zwiń pytania
Yamaha YSP-2700 - srebrny, cz.2
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
10-08-2018,
Jakub
Klient Euro

Nadszedł czas na drugą opinię po 8 miesiącach użytkowania. Nic się nie zmieniło, ale podgrzeję temat :) Po drodze kilka update`ów soundbara + pod Dolby Vision! Wszystko działa jak powinno. Rozwiązany też problem zacinania się filmów, przesył danych był za wolny przez USB w TV. Teraz leci na nim wszystko. Ograniczyłem sobie ustawienie głośności na maks 85%. Dla bezpieczeństwa słuchu swojego i sąsiadów :D Filmy z Dolby Atmos jakość dźwięku rewelacja - niby nie obsługuje ten sb, ale jest różnica. Filmy 4k UHD jak Matrix, Bladerunner 2097 czy Arrival wciskają w fotel. Jakbyście mieli pytania - śmiało. Postaram się odpowiedzieć. Polecam tego sounbara, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia. PS wyższy model 5600 jak będzie w kolorze srebrnym, to kupuje bez zastanowienia :)

Pokaż całość
Pytania (4) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam.Mam problem jak go poustawiać odpowiednio i jak zaktualizować?
kolo zapytał 31-07-2019
Odpowiedz
Witam mam zamiar kupić ten sprzęt proszę o info podam maila może porozmawiamy telefonicznie
Marcelek76 zapytał 31-01-2019
Odpowiedz
Witam jak jakość efektów 5.1, czytam wszędzie, że muszą być tylne głośniki inaczej to badziew. Jak pod tym względem radzi sobie Yamaha?
Hakon zapytał 05-12-2018
Odpowiedz
Oczywiście nic nie zastąpi tylnych głośników. Jednak osobiście nie chcę / nie mam miejsca na głośniki oraz dodatkowe przewody z tyłu. Zapewne jest też wiele osób, które też tak mają. Stąd wybór na soundbara. Ten soundbar z tyłem w miarę daję radę, ale trzeba do prawidłowo skalibrować, co pomaga mikrofon w tym zestawie.
Jakub odpowiedział06-01-2019
Cześć. Czy podłączałeś go pod komputer ? Jeśli tak to pod które wejście ?
Darek  zapytał 22-10-2018
Odpowiedz
Tak, HDMI z karty graficznej i mam go jako HDMI 3.
Jakub odpowiedział15-11-2018
Zwiń pytania Pokaż wszystkie
no cóż
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
31-10-2019,
TeGieKA

ysp to jeden z lepszych soundbarów jakie miałem, a miałem wiele. Atkualnie na promocji polecam brać.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Usługi Dodatkowe realizowane przy dostawie do domu
Wniesienie urządzenia
Wniesienie urządzenia nr kat. 516
 • wniesienie sprzętu do domu Klienta
 • rozpakowanie urządzenia
 • wyniesienie opakowania
29,90 zł
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania nr kat. 489

Pasuje do

Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
136,50 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
97,50 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
78 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
39 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
Raty
Raty do 30x0% odroczone
Raty do 50x0%
3 miesiące
30 miesięcy
3
1 299,67 zł
4
974,75 zł
5
779,80 zł
6
649,83 zł
7
557 zł
8
487,37 zł
9
433,22 zł
10
389,90 zł
11
354,45 zł
12
324,92 zł
13
299,92 zł
14
278,50 zł
15
259,93 zł
16
243,69 zł
17
229,35 zł
18
216,61 zł
19
205,21 zł
20
194,95 zł
21
185,67 zł
22
177,23 zł
23
169,52 zł
24
162,46 zł
25
155,96 zł
26
149,96 zł
27
144,41 zł
28
139,25 zł
29
134,45 zł
30
129,97 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje
3 miesiące
50 miesięcy
3
1 299,67 zł
4
974,75 zł
5
779,80 zł
6
649,83 zł
7
557 zł
8
487,37 zł
9
433,22 zł
10
389,90 zł
11
354,45 zł
12
324,92 zł
13
299,92 zł
14
278,50 zł
15
259,93 zł
16
243,69 zł
17
229,35 zł
18
216,61 zł
19
205,21 zł
20
194,95 zł
21
185,67 zł
22
177,23 zł
23
169,52 zł
24
162,46 zł
25
155,96 zł
26
149,96 zł
27
144,41 zł
28
139,25 zł
29
134,45 zł
30
129,97 zł
31
125,77 zł
32
121,84 zł
33
118,15 zł
34
114,68 zł
35
111,40 zł
36
108,31 zł
37
105,38 zł
38
102,61 zł
39
99,97 zł
40
97,47 zł
41
95,10 zł
42
92,83 zł
43
90,67 zł
44
88,61 zł
45
86,64 zł
46
84,76 zł
47
82,96 zł
48
81,23 zł
49
79,57 zł
50
77,98 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz, ile to kosztuje

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet

Raty przez Internet

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 20 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 2 minuty
Dowiedz się więcej o Ratach przez Internet
Pytania i odpowiedzi (1)
Powiadom o pytaniach
Czy ten soundbar z MusicCast można podłączyć w tandemie z głośnikami Google Home? Chodzi o jednoczesne przesyłanie muzyki z Google Play Music / Spotify / etc, na Soundbar i zestaw głośników Google'a.
Lucius_de zapytał 3 miesiące temu
Pytanie dotyczy wariantu:
srebrny/szary
Przejdź do produktu
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Yamaha MusicCast YSP-2700 (czarny), wpisz 1091257 w wyszukiwarce euro.com.pl.