Przejdź do opisu produktu

Samsung NV75A6549RS

piekarnik elektryczny

Samsung
nr kat.
1244237

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zakres od A+++ do D Karta produktu

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Moduł Wi-Fi

Wi-Fi 

Kontroluj pracę piekarnika o dowolnej porze i w każdym miejscu używając aplikacji Samsung SmartThings w swoim telefonie komórkowym.

moduł Dual Cook

Dual Cook 

Piecz dwa dania w tym samym czasie wykorzystując odmienne tryby i wartości temperatury. Dedykowany separator dzieli piekarnik na dwie komory. 

moduł Auto Menu

Auto Menu 

Auto Menu oferuje aż 60 programów automatycznych dla całej komory i funkcji Dual Cook. Wykorzystuj je, aby stworzyć wyśmienite posiłki.

Intuicyjne sterowanie urządzeniem

Intuicyjne sterowanie

Wybieraj ustawienia urządzenia za pomocą dotyku z czytelnym wyświetlaczem LCD w kolorze białym oraz dwoma pokrętłami.

Energooszczędność jako zaleta

Energooszczędność

Piekarnik można podzielić na dwie niezależne komory, dzięki czemu zużywa on mniej energii, gdy używana jest jedynie jedna z nich. 

Czyszczenie parowe lub katalityczne

Czyszczenie parowe lub katalityczne

Para wodna sprawi, że usunięcie zaschniętych resztek jedzenia oraz zabrudzeń będzie ułatwione. Pozostałości po pieczonych daniach osadzają się na wkładach katalitycznych i zostają tam rozpuszczone.

 Eleganckie wykończenie w stali nierdzewnej

Detale i wykończenie urządzenia marki Samsung w stali nierdzewnej gwarantuje, że urządzenie nie tylko wygląda nowocześnie i stylowo w każdym kuchennym wnętrzu, ale także doskonale komponuje się z modnymi zabudowami kuchennymi. Piekarnik został wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale, takie jak uchwyt, biały wyświetlacz LCD czy łatwe do schowania pokrętła.

Znakomity efekt, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

Sterowanie Wi-Fi

Moduł Wi-Fi pozwala na zdalne sterowanie piekarnikiem Samsung NV75A6549RS z poziomu telefonu komórkowego. Bez problemu uruchomisz urządzenie, niezależnie od tego gdzie jesteś. Masz także możliwość zweryfikowania postępów w pieczeniu każdej potrawy.

SmartThings

Obsługuj za pomocą smartfona

Zdalne obsługiwanie urządzenia jest możliwe z poziomu Twojego smartfona. Zainstalowana aplikacja SmartThings umożliwia włączanie i wyłączanie piekarnika oraz kontrolowanie procesu przyrządzania potrawy. Używając telefonu, z łatwością możesz korzystać z asystenta pieczenia. Dobierze on odpowiedni program, który będzie dopasowany do rodzaju potrawy. Nie obawiasz się tym samym, że zapomnisz o przygotowywanym daniu - piekarnik wyśle Ci powiadomienie o zakończeniu swojej pracy.

php9Txfvi phpQeXgIT Obsluguj za pomoca smartfona

Kody błędów

Kody błędów

Informacje o problemach i błędach utrudniających lub uniemożliwiających pracę piekarnika otrzymasz prosto na wyświetlacz telefonu, aby móc szybko zareagować i je rozwiązać.

 Przypomnienia

 Przypomnienia

Aplikacja wysyła powiadomienia o istotnych zmianach oraz postępach w pracy piekarnika. Otrzymasz na przykład informację o zakończeniu procesu pieczenia.

Włącz zdalnie piekarnik

phpAiRrGu phpyPI9aZ wlacz piekarnik

Teraz masz kontrolę nad etapami przyrządzania potraw. Moduł Wi-Fi w urządzeniu sprawi, że masz pod kontrolą urządzenie, używając jedynie aplikacji SmartThings. Już dziś zainstaluj ją na swoim smartfonie.

SmartThings

SmartThings Cooking

Skorzystaj z bazy przepisów, które są proste w personalizacji oraz z 60 programów automatycznych, które możesz przeglądać z poziomu aplikacji i wysłać ich ustawienia bezpośrednio do piekarnika. Przydatnymi funkcjonalnościami są także planer posiłków, listy zakupowe, możliwość kontroli piekarnika oraz asystent głosowy,

SmartThings Cooking
Własna spiżarnia
Własna spiżarnia

Bądź na bieżąco,  z tym co masz w swojej lodówce. Możesz także tworzyć listy zakupów.

Zaplanuj posiłki

Zaplanuj posiłki

Ustaw ręcznie planer posiłków lub skorzystaj z automatycznie generowanego, zgodnego z Twoimi

preferencjami żywieniowymi.

Inspiracje i rekomendacje

Inspiracje i rekomendacje

Wybierz ulubione produkty, na bazie których aplikacja dobierze odpowiedni przepis dla Ciebie.

SmartThings

Przepisy w aplikacji

W aplikacji znajdują się szczegółowe informacje, na temat tego jak przygotować posiłek, jaki tryb pieczenia wybrać oraz inne dodatkowe wskazówki. Uwzględnia ona także indywidualne preferencje żywieniowe czy nietolerancje pokarmowe. Z poziomu każdego przepisu dostępnego w aplikacji możesz wysłać parametry pieczenia prosto do piekarnika. 

Przepisy w aplikacji

Funkcjonalne udogodnienia

 Dual Cook

1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości

Wnętrze urządzenia Samsung Dual Cook podzielisz za pomocą specjalnego, przeznaczonego do tego separatora na dwie niezależne komory. Upiecz jednocześnie nawet dwa różne dania. W każdej z komór wybierz odmienne ustawienia temperatury oraz tryby. Zapachy posiłków nie przenikają się, a Ty oszczędzasz czas oraz energię elektryczną.

1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości

Dzięki Dual Cook, zyskujesz:

Więcej zaoszczędzonej energii

Więcej zaoszczędzonej energii

Używając tylko jednej z komór piekarnika, zaoszczędzisz do 20%* energii elektrycznej. Piecz w niej małe posiłki oraz pojedyncze porcje.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Korzystając z pracujących niezależnie komór, możesz przygotować w tym samym czasie dwie różne potrawy, każde w warunkach dobranych do rodzaju dania. To gwarancja oszczędności czasu, który możesz przeznaczyć na relaks.

* Całkowite zużycie energii zostaje zredukowane nawet do 20%. Wynik potwierdzono testami wewnętrznymi w oparciu o normę IEC-60350 (pieczenie ciasteczek, termoobieg, 155˚C, w porównaniu z pieczeniem w pełnej powierzchni piekarnika). Faktyczny poziom zużycia energii może być nieco inny, w zależności od rodzaju dania oraz wybranego trybu pieczenia i innych czynników.

Podwójny termoobieg

Doskonałe rezultaty pieczenia

Dania zawsze smaczne i aromatyczne? To możliwe, dzięki odpowiedniej cyrkulacji gorącego powietrza zapewnionej przez dwa niezależne od siebie działające wentylatory, które zadbają o równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz urządzenia. Szybciej się ono nagrzewa, a warunki wewnątrz przekładają się na ostateczny smak jedzenia.

Doskonałe rezultaty pieczenia

Tryb ProRoasting

Idealnie opieczone mięso

Piekarnik nagrzewa się do temperatury 220°C pozwalając na zamknięcie porów mięsa oraz uniemożliwiając wydostanie się naturalnych soków na zewnątrz porcji. Następnie, temperatura ulega obniżeniu do wcześniej ustalonego poziomu, a mięso poddawane jest opiekaniu do momentu, aż uzyska odpowiedni smak i przyrumieniony kolor.

Idealnie opieczone mięso

Podtrzymywanie ciepła 

Podtrzymywanie ciepła

Utrzymaj odpowiednią temperaturę dań, funkcja jest przydatna przy podejmowaniu gości oraz, gdy przygotowujesz kilka posiłków jednocześnie. 

Podgrzewanie talerzy

phpYRb0fK talerz

Dania dłużej zachowają ciepło i świetny smak, jeśli podasz je na gorących półmiskach. Sprawdza się idealnie w czasie przyjęć, umożliwiając serwowanie posiłków najwyższej jakości. 

Rozmrażanie

Rozmrażanie

Po prostu wyciągnij posiłek z zamrażarki, włóż go do piekarnika, a następnie użyj trybu rozmrażania. Tak przygotowywane danie nie traci swoich składników odżywczych oraz walorów smakowych.

Ceramiczne wnętrze

Łatwe czyszczenie

Wnętrze pokryte jest emalią ceramiczną, która jest odporna na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne i nie wchłania nieprzyjemnych zapachów. Charakteryzuje się także właściwościami antybakteryjnymi, a gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Łatwe czyszczenie

Czyszczenie katalityczne

Czyszczenie katalityczne

Resztki i zabrudzenia, które powstają w czasie pracy piekarnika, osiadają na wkładach katalitycznych, a następnie zostają rozpuszczone w czasie standardowej pracy urządzenia.

Czyszczenie parą

Czyszczenie parą

Czyszczenie parą pozwala usunąć resztki jedzenia przy użyciu jedynie ściereczki. Na dno piekarnika nalej odrobinę wody, wybierz funkcję czyszczenia parowego, poczekaj na zakończenie procesu i przetrzyj zabrudzenia, które uległy rozmiękczeniu.

Intuicyjny panel sterowania

1

Pokrętło wyboru trybu

2

Wyświetlacz

3

Górna komora

4

Start/Pauza górna komora

5

Czas gotowania

6

Połączenie wi-fi

7

Przycisk akceptacji

8

Pokrętło wyboru wartości

9

Dolna komora

10

Start/Pauza dolna komora

11

Oświetlenie piekarnika

12

Menu

13

Wstecz

Bezpieczeństwo

Z blokadą panelu sterowania unikniesz przypadkowych zmian w ustawieniach podczas pracy piekarnika. Teraz masz pewność, że posiłek wyjdzie tak, jak to sobie wymarzyłeś, a Twoje dzieci są bezpieczne nawet jeśli kręcą się w pobliżu urządzenia. Piekarnik ma także zabezpieczenie antyprzepięciowe, które chroni przed skutkami skoków napięcia i wahań prądu. W przypadku wystąpienia awarii następuje automatyczne odcięcie zasilania.

Najlepiej w zestawie

Piekarnik kompaktowy

NQ50A6539BS

Piekarnik kompaktowy  NQ50A6539BS

Model piekarnika kompaktowego Samsung NQ50A6539BS to połączenie funkcji mikrofali i piekarnika. Obsługiwany może być za pomocą panelu sterowania lub aplikacji SmartThings.

Kuchenka mikrofalowa

NQ50A6139BS

Kuchenka mikrofalowa  NQ50A6139BS

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy ze swoim eleganckim designem będzie stylowym dodatkiem każdej kuchni. Cechuje się dużą pojemnością (50 litrów), 15 automatycznymi programami gotowania i podgrzewania oraz możliwością zdalnego monitorowania.

Szuflada podgrzewająca

NL20J7100WB

Szuflada podgrzewająca  NL20J7100WB

Model szuflady do zabudowy Samsung NL20J7100WB to gwarancja zawsze ciepłych i smacznych posiłków, niezależnie od okoliczności i pory. Możesz w niej także rozmrażać potrawy, podgrzewać talerze lub używać do wyrastania ciasta drożdżowego.

Sprawdź wymiary
Sprawdź wymiary

A

Szerokość:  

595 mm

B

Głębokość:  

570 mm

C

Wysokość:  

596 mm

W opakowaniu

Warto wiedzieć

Możesz zaobserwować skroplenie się pary wodnej w dolnej części piekarnika, gdy pieczesz potrawy w górnej części piekarnika z użyciem separatora. 

To proces wynikający z faktu skraplania się gorącej pary wodnej na dolnej części szyby piekarnika (zimny element). W przypadku otworzenia drzwi piekarnika tuż po zakończeniu pieczenia, na rynienkę, którą znajduje się pod drzwiami piekarnika może spaść mała ilość wody.

Wskazówki dotyczące oszczędzania energii: 

• Aby zachować temperaturę pieczenia i oszczędzić energię, powinno się minimalizować liczbę otwarcia drzwi piekarnika w czasie gotowania.

• Planuj przygotowanie większej liczby posiłków, by unikać zbędnego wyłączania piekarnika pomiędzy pieczeniem potraw. Pomaga to redukować energię oraz wpływa na skrócenie czasu ponownego nagrzewania piekarnika.

• Podczas pieczenia trwającego dłużej niż 30 minut, wyłącz piekarnik około 5–10 minut przed końcem czasu. Wpłynie to na oszczędność energii. Pozostałe ciepło wykorzystane zostanie, by dokończyć przyrządzanie potrawy.

Dane techniczne

piekarnik elektryczny Samsung NV75A6549RS

Wymiary bez elementów wystających (SxWxG) 59,5 x 59,5 x 57 cm
Kolor frontu  inox
Drzwi  otwierane uchylnie
Sterowanie elektroniczne - chowane pokrętła, dotykowe (sensorowe) na froncie piekarnika
Wyświetlacz  ekran dotykowy
Typ prowadnic w piekarniku teleskopowe - jeden poziom
Liczba poziomów pieczenia  5
Czyszczenie piekarnika parowe, katalityczne
Wnętrze piekarnika  emalia
Oświetlenie  halogenowe
Programator pracy piekarnika elektroniczny
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
Napięcie zasilania 230 V
Pojemność 75 litrów
Zużycie energii (tryb tradycyjny)  1,05 kWh
Zużycie energii (tryb z wentylatorem)  0,71 kWh
Funkcje   
Funkcje podstawowe pieczenia  grill + wentylator, grill o dużej powierzchni, grill o małej powierzchni, grzałka dolna, grzałka górna + grzałka dolna, grzałka górna + wentylator, termoobieg, termoobieg + grzałka dolna, termoobieg + grzałka górna
Zakres temperatur  30-250 ˚C
Termoobieg tak
Szybki nagrzew  tak
Grill (opiekacz) tak
Termosonda nie
Programy automatyczne  tak 60
Funkcje dodatkowe  automatyczne programy wagowe, zdalne sterowanie
Dodatkowe informacje  timer, piekarnik dwukomorowy, elektroniczna kontrola temperatury, pieczenie wielopoziomowe, kontrola głosowa
Zastosowane technologie  Wi-Fi, możliwość podziału komory na dwie niezależne części Samsung Dual Cook, Samsung tryb ProRoasting, zdalne sterowanie Samsung Smart Things
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada przed przypadkowym uruchomieniem
Parametry fizyczne   
Waga netto  41,2 kg
Wymiary opakowania  66 x 70 x 65 cm
Waga z opakowaniem  44 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  1 ruszt, 2 półki blaszane, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, separator
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 500 zł - 2 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Rodzaj piekarnika: piekarnik elektryczny

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung NV75A6549RS

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung NV75A6549RS, wpisz 1244237 w wyszukiwarce euro.com.pl.