Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

obiektyw Samyang 800mm MC IF f/8 Mirror

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
obiektyw Samyang 800mm MC IF f/8 Mirror
Samyang 800mm MC IF f/8 Mirror
0 zł
Opis i dane

Samyang 800mm MC IF f/8 Mirror to niesamowity obiektyw lustrzany skonstruowany specjalnie do ekstremalnych zbliżeń. Doskonale sprawdza się w fotografii przyrodniczej, astrofotografii, fotografii szpiegowskiej i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest naprawdę duże przybliżenie obrazu. Jest to mocniejsza wersja obiektywu Samyang 500mm MC IF f/6,3 Mirror

Konstrukcja obiektywu zaprojektowana i wykonana jest niezwykle starannie, z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Wszystkie soczewki wykonano ze szkła optycznego na które dodatkowo nałożono powłoki antyrefleksyjne zapewniające wysoką transmisję światła. Obudowa natomiast wykonana jest z trwałego metalu i pomalowana w kolorach biało czarnych, co zapewnia bardzo atrakcyjny wygląd. Kolejną ważną cechą tego obiektywu jest uniwersalne mocowanie T2 pozwalające zamocować go do wszystkich systemów lustrzanek po zastosowaniu odpowiedniego adaptera T2.
 

Lepsza jakość obrazu!
Lepsza jakość obrazu!
W obiektywie zastosowano elementy asferyczne korygujące aberracje sferyczną oraz zniekształcenia geometryczne. Dzięki temu obraz jest lepszej jakości.
Filtry fotograficzne
Dowolność używania różnorodnych filtrów dzięki możliwości mocowania filtrów zewnętrznych.
Filtry fotograficzne
Elementy niskodyspersyjne
Elementy niskodyspersyjne
Soczewki ze szkła niskodysperyjnego ED pozwalają skutecznie skompensować zjawisko aberracji chromatycznej. Poprawia to rozdzielczość i umożliwia uzyskanie wyjątkowej kontrastowości obrazów w całym zakresie wartości przysłony.
Idealny w bardziej wymagających obszarach fotografii
Obiektyw stałoogniskowy charakteryzują się większą jasnością i mniejszą ilością soczewek. Dzięki temu jakość uzyskiwanego obrazu jest wyższa, a poziom wad optyczny niższych. Sprawdza się doskonale przy fotografowaniu w słabym oświetleniu i daję precyzyjną kontrolę nad głębią ostrości.
Idealny w bardziej wymagających obszarach fotografii

Dane techniczne

obiektyw Samyang 800mm MC IF f/8 Mirror

Typ stałoogniskowy
Rodzaj  super-tele
Mocowanie Nikon adapter w zestawie
Ogniskowa 800 mm
Kąt widzenia 3 stopni
Minimalna przysłona f/8
Ustawianie ostrości od 3,5 metra
Konstrukcja 8 elementów w 8 grupach
Elementy asferyczne tak
Elementy niskodyspersyjne tak
Filtry zewnętrzne
Średnica filtra  105 mm
Parametry fizyczne   
Wymiary (średnica x długość)  111 x 114,5 mm
Waga  946 g
Wyposażenie   
Wyposażenie  adapter T-2, etui, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, osłona na obiektyw (przednia), osłona na obiektyw (tylna)
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samyang 800mm MC IF f/8 Mirror, wpisz 506387 w wyszukiwarce euro.com.pl.