Redleaf RDE-51000M

mikroskop

Redleaf
nr kat.
1202919

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Kod producenta  14509
Zobacz pełny opis
Opis i dane
Mikroskop cyfrowy Redleaf RDE-51000M z ekranem LCD to poręczne i proste w obsłudze urządzenie pozwalające dostrzec szczegóły, których nie widać gołym okiem. Z powodzeniem sprawdzi się ono podczas kontroli jakości w branży tekstylnej, poligraficznej, dermatologicznej lub jubilerskiej. Mikroskop umożliwi z łatwością zobaczyć detale na cyfrowych układach elektronicznych, materiałach, tkankach, skórze, włosach, roślinach lub banknotach. Redleaf RDE-51000M będzie również wspaniałym prezentem dla ciekawych świata dzieci, które pasjonują się nauką i chcą sprawdzić, jak wygląda świat w skali mikro.

 
 
Wygodna obsługa 
Ruchome ramię z przyssawką, którą przytwierdzimy do płaskiej powierzchni, pozwala szybko i wygodnie ułożyć mikroskop Redleaf RDE-51000M pod odpowiednim kątem, a następnie zablokować go w optymalnej pozycji. Po ustawieniu właściwej odległości od preparatu, ostrość obrazu wyregulujemy dedykowanym pokrętłem znajdującym się w centralnej części obudowy. Mikroskop wyposażono również w moduł sterowania mocą podświetlenia oraz przełącznik odpowiadający za cyfrowe przybliżenie. Wszystkie pokrętła i przyciski znajdują się w zasięgu ręki, dzięki czemu ustalenie optymalnej pozycji mikroskopu zajmuje zaledwie kilka sekund.
 
Podgląd na wiele sposobów
Mikroskop cyfrowy Redleaf RDE-51000M oferuje 1000-krotne przybliżenie pozwalające dostrzec najdrobniejsze szczegóły obiektów oglądanych na 4,3-calowym ekranie LCD. Korzystając z gniazda micro USB, możemy podłączyć urządzenie do komputera, na którym skorzystamy z dedykowanego oprogramowania. Wbudowany moduł WiFi umożliwia również bezprzewodową łączność ze smartfonem. Zdjęcia i filmy mogą też zostać zapisane bezpośrednio na karcie microSD. 
 

 
Kontrola z poziomu ekranu
Zintegrowany ekran to nie tylko wygodny podgląd w czasie rzeczywistym. Za pomocą fizycznych przycisków umieszczonych pod wyświetlaczem możemy m.in.: zmienić rozdzielczość i jakość rejestrowanego obrazu, dodać znacznik daty i czasu do zdjęć i filmów, a także sformatować kartę pamięci. 
 

 
Dedykowane oprogramowanie
Ze strony producenta możemy pobrać dedykowane oprogramowanie dla Windows, które ułatwia zapisywanie zdjęć i filmów na komputerze. Użytkownicy systemów OSX/macOS mogą przechwycić obraz z mikroskopu za pomocą aplikacji QuickTime Player oraz Photo Booth. W Google Play i App Store można też pobrać bezpłatną aplikację inskam dedykowaną dla Androida oraz iOS.
 
Specyfikacja
• model: mikroskop cyfrowy Redleaf RDE-51000M
• przybliżenie: x1000
• zoom cyfrowy: x2
• ekran: TFT, 4,3 cala, 16:9
• źródło światła: 8 diod LED (z regulacją natężenia)
• zakres ostrzenia: od 3 do 40 cm (manualne)
• maksymalna rozdzielczości zdjęć: 1920 x 1088 px
• maksymalna rozdzielczości video: 1920 x 1088 px
• zapisywane formaty plików: JPG/AVI
• wspierane systemy operacyjne: Android (od 4.4), iOS (od 9), Windows (7/8/10), Mac (od MacOS X 10.8)
• bateria: 1800 mAh, litowo-jonowa, 3,7 V
• czas pracy na jednym ładowaniu: 4 h
• czas ładowania: 5 h
• porty: micro USB
 
Zawartość zestawu
• mikroskop z ekranem LCD
• regulowane ramię z przyssawką
• ściereczka czyszcząca
• przewód do ładowania
 

Dane techniczne

mikroskop Redleaf RDE-51000M

Producent   
Nazwa producenta / importera  FoxFoto
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Redleaf RDE-51000M

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Redleaf RDE-51000M, wpisz 1202919 w wyszukiwarce euro.com.pl.