Przejdź do opisu produktu

Samsung RB36R872PB1

lodówka do obudowy

Samsung
nr kat.
1218790

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Opis produktu


Uwaga: Lodówka do instalacji w zabudowie kuchennej, z drzwiami ze stali szlachetnej. Zabudowa lodówki polega na obudowaniu jej od góry i po bokach.
 

 

WYBRANE CECHY

 
phptRheb6 kitchen fit ikona v2

 KitchenFit

Nowoczesny design, idealnie komponujący się z kuchenną zabudową meblową.

phpcV40O9 space max ikona v2

Space Max™

Wysoce wydajny system izolacji umożliwił powiększenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki bez zwiększania jej wymiarów zewnętrznych.

phpNOOFME twin cooling plus ikona

Twin Cooling Plus

Dwa niezależne układy chłodzenia zapewniają optymalną temperaturę i wilgotność, by żywność dłużej zachowała świeżość.

phpiTjxQq no frost ikona

No Frost

Stały obieg chłodnego i suchego powietrza eliminuje powstawanie szronu i lodu, dzięki czemu nie trzeba już odmrażać lodówki.

phpXPrXlt optimal freeze zone ikona v2

Szuflada Fresh Zone

Specjalna szuflada, w której panują idealne warunki do przechowywania mięsa i ryb.

phpLv205e digital ikona v2

Kompresor Digital Inverter

Pracuje wydajnie, pozwalając obniżyć rachunki za prąd i wydłużając żywotność lodówki.

 

KITCHEN FIT™  - IDEALNIE DOPASOWANE WZORNICTWO

 

Wolnostojąca lodówka z linii Kitchen Fit™ zyskała perfekcyjnie spasowane boki i głębokość zaledwie 60 cm, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w zabudowę mebli. Grafitowy, matowy front oraz podświetlony na niebiesko podchwyt nadają urządzeniu wyszukanego stylu. Również we wnętrzu zatroszczono się o każdy detal. Szare wykończenie szuflad i pojemników wygląda nowocześnie. Możesz dopasować lodówkę do preferowanego układu kuchni, wybierając kierunek otwierania się drzwi do własnych potrzeb.

phprETUk5 Licowane drzwi ikona

Zwiększony zakres otwarcia. Licowane drzwi

Możesz ustawić lodówkę bezpośrednio przy ścianie. Zakres otwarcia drzwi został zwiększony, ułatwiając dostęp do produktów w lodówce.

php6Nc2fZ latwa obsluga panel sterowania-ikona

Łatwa obsługa. Wewnętrzny panel sterowania

Dostosuj temperaturę panującą w lodówce i włącz potrzebne Ci funkcje za pomocą umieszczonego wewnątrz urządzenia panelu sterowania.

Elegancja i praktyczność.Podświetlony podchwyt

Delikatnie podświetlony na niebiesko podchwyt drzwiczek prezentuje się bardzo nowocześnie. Ułatwia też dotarcie do lodówki, gdy w kuchni jest ciemno.

Szkło hartowane. Wytrzymałe półki

W lodówce zastosowano półki z hartowanego szkła. Są one wytrzymałe na duże obciążenia, trudno je zarysować i łatwo wyczyścić.

Jasne wnętrze lodówki. Oświetlenie LED

Pobiera mniej prądu, a daje więcej światła niż tradycyjne żarówki. Dzięki zastosowaniu oświetlenia LED zużywana jest mniejsza ilość energii, co przekłada się na niższe rachunki.

php6sIuKi samsung-samsung-lodowka-cechy-1
 

WIĘCEJ MIEJSCA I PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

 

Space Max™ 

W lodówce Samsung zastosowana została technologia Space Max™, która pozwoliła zwiększyć przestrzeń użytkową, bez zwiększania rozmiarów zewnętrznych urządzenia. Umożliwił to wysoce wydajny system izolacji, sprawiając, że ścianki stały się cieńsze. Teraz Twoja lodówka ma 355 l do przechowywania potraw, żywności i napojów. W chłodziarce pojemność wynosi 245 l, a w zamrażalniku 110 l.

phpMpWiYG 960 zamrazarka v1

Cool Select+. Możliwość zamiany zamrażalnika w chłodziarkę

Chłódź lub zamrażaj produkty, w zależności od tego, co potrzebujesz aktualnie przechowywać. W dolnej części urządzenia możesz ustawić jedną z czterech różnych temperatur: -23~-15/-5/-1/2°C. 

Twin Cooling Plus. Dwa niezależne systemy chłodzenia

Produkty przechowywane są w najlepszych dla nich warunkach, dzięki czemu dłużej pozostają świeże. Właściwy poziom wilgotności w chłodziarce i zamrażarce utrzymują dwa niezależne obiegi chłodzenia.

php5ZkmXi 960 twin cooling plus
 

FUNKCJONALNA I EKONOMICZNA

 

Precise Chef Cooling™

Artykuły spożywcze przechowywane w stabilnej temperaturze zachowują właściwy dla siebie smak i strukturę*. Lodówka Samsung zapewnia precyzyjne chłodzenie, ograniczające wahania temperatury.

* W oparciu o niezależne testy przeprowadzone przez Intertek w porównaniu z konwencjonalnym systemem chłodzenia.

Pełny No Frost

Brak szronu sprawia, że przechowywane w lodówce produkty dłużej zachowują świeżość, walory odżywcze, pyszny smak oraz naturalny kolor i aromat. Dodatkowo, nie musisz już więcej odmrażać urządzenia.

Power Freeze 

phpIoN49n kafle boczne power frezee cool RB36R872PB1

W przypadku koniecznościzamrożenia dużej ilości jedzenia, na przykład po większych zakupach, włącz funkcję Power Freeze. Przez 50 godzin w zamrażalniku utrzymana zostanie minimalna temperatura.  

Power Cool

phpflJh1M kafle boczne powercool RB36R872PB1

Gdy chceszprędko schłodzić jedzenie lub napoje przed przyjściem gości, wystarczy nacisnąć przycisk Power Cool, a po wnętrzu lodówki szybko zostanie rozprowadzone zimne powietrze.

Tryb wakacyjny

phpQRTrBR kafle boczne tryb wakacyjny RB36R872PB1

Przed dłuższym wyjazdem uruchom tryb ekonomicznego zużycia energii. Zamrażalnik będzie pracował normalnie, by przechowywane produkty nie uległy rozmrożeniu. W chłodziarce temperatura osiągnie 16°C, by nie pojawił się w niej nieprzyjemny zapach.

Silnik Digital Inverter

Silnik na bieżąco dostosowuje prędkość pracy do aktualnego zapotrzebowania na chłodzenie. Zmniejsza zużycie energii, pracuje ciszej i jest trwalszy. Niezawodność potwierdza 10-letnia gwarancja.

 

DODATKOWE UDOGODNIENIA

 

Codzienne użytkowanie lodówki może być bardziej komfortowe. Rozwiązania zastosowane w tym modelu ułatwiają organizację żywności i napojów. Każdy produkt przechowywany jest w najlepszych dla niego warunkach.

Optimal Fresh Zone

Specjalna szuflada o obniżonej temperaturze idealnie sprawdza się do przechowywania mięsa i ryb. Potrawy zachowają świeżość, smak i odpowiednią konsystencję na dłużej.

Naczynie Chef Pan™

W wykonanym ze stali nierdzewnej naczyniu przygotujesz, przechowasz i przyrządzisz potrawę. Pasuje do prowadnic piekarników i możesz go myć w zmywarce.

phpXR4Q5Q phpElJS0D Polka-na-wino RB36R872PB1

Półka na wino

Napoje butelkowane umieszczone na wyprofilowanej półce nie zajmują cennej przestrzeni na półkach, ani na drzwiach. Możesz na niej umieścić 5 butelek.

phpX1sjAQ phpIa1Q6O Pojemnik-na-nabial RB36R872PB1

Pojemniki w drzwiach

Głębokie pojemniki drzwiowe w chłodziarce pomieszczą nawet duże i wysokie kartony. Dodatkowo 4 półki są regulowane, więc możesz je dopasować do aktualnych potrzeb.

 

RYSUNEK TECHNICZNY

 
phpCKJrE3 rys techniczny 1000

A

Szerokość:

595 mm

B

Wysokość:

2017 mm

C

Głębokość:

590 mm

 

PORÓWNAJ PRODUKTY

 
 
php9bPh42 pack do tabeli RB36R872PB1.jpg
phpudrc6v RB36R8899SR tabela
phpXgokJ4 RB33R8737S9 tabela
 

RB36R872PB1

RB36R8899SR

RB33R8737S9

Wzornictwo Kitchen Fit™

Twin Cooling Plus

Precise Chef Cooling™

Metal Cooling

-

No Frost

Silnik Digital Inverter

Funkcja Power Freeze

Funkcja Power Cool

Funkcja Vacation

Szuflada Metal Chef Zone™

-

-

Naczynie Chef Pan™

-

Szuflada Optimal Fresh Zone

-

Półka na wino

Liczba półek w chłodziarce
3
3
3

Liczba szuflad w chłodziarce

2
2
2
Pojemnik na nabiał

Pojemniki na drzwiach w chłodziarce

6

6

6

Liczba szuflad w zamrażalniku

3

3

3
Oświetlenie wewnętrzne

Alarm otwartych drzwi

Otwieranie
Podchwyt

Podchwyt

Podchwyt
Pojemność całkowita lodówki

355 l

350 l
332 l
Pojemność chłodziarki

245 l

240 l

222 l
Pojemność zamrażalnika

110 l

110 l

110 l
Kolor

Grafitowa stal

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna szczotkowana

Klasa energetyczna

A++

A+++

A++

Poziom głośności

38 dB(A)

38 dB(A)

Wymiary (WxSxG)

 2017x595x590

2017x595x590

1927x595x590

Waga netto
71 kg
71 kg

71 kg

 

WARTO WIEDZIEĆ

 

Co oznacza Kitchen Fit™?

Wzornictwo Kitchen Fit™ to minimalistyczna elegancja wykończenia oraz funkcjonalność. Urządzenia z tej linii zostały zaprojektowane tak, by można je było obudować idealnie na równi z meblami. Również wnętrze lodówki zyskało odświeżony wygląd z szufladami i pojemnikami w szarym kolorze.

Jak poprawnie układać jedzenie w lodówce? 

W przypadku niektórych artykułów spożywczych, jak np. butelkowanych napojów, nie ma znaczenia gdzie je umieścimy, chociaż najwygodniej jest to zrobić na drzwiach. Produkty mleczne i sosy należy przechowywać na górnej półce. Z kolei na półce poniżej najlepiej trzymać potrawy gotowane i pozostałą żywność. Jeżeli chodzi o mięso i wędliny, to należy zawsze trzymać je na najniższej półce. Jest to najważniejsza zasada, ponieważ tego rodzaju produkty są najczęstszym źródłem zachorowań. Należy zawsze zawijać surowe mięso, ryby i drób w folię spożywczą z polietylenu, aby uniknąć ich kontaktu z innymi produktami i zachować lepszy zapach. Sałatki, warzywa i owoce należy przechowywać w oddzielnych szufladach na samym dole lodówki, dzięki czemu unikniemy ich wyschnięcia i dłużej zachowają swoją świeżość.

Oświetlenie LED - jakie są jego zalety? 

Wysoko wydajne oświetlenie LED zajmuje mniej miejsca, nie emituje ciepła i jest dużo bardziej ekologiczne niż standardowe. Rozświetla każdy kąt lodówki jasnym światłem, abyś mógł zobaczyć więcej i z łatwością znaleźć potrzebne produkty.

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim? 

Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

Dane techniczne

lodówka do obudowy Samsung RB36R872PB1

Wymiary (wys. x szer. x gł.)  201,7 x 59,5 x 59 cm
Położenie zamrażarki na dole
Liczba agregatów 1
Liczba termostatów 2
Zdolność zamrażania 13 kg/24h
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 18 godzin
Bezszronowa (No Frost) pełny No Frost
System automatycznego odszraniania (rozmrażania) chłodziarki tak
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki No Frost
System automatycznego odszraniania (rozmrażania) zamrażarki tak
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika No Frost
Sterowanie elektroniczne
Szybkie chłodzenie tak
Szybkie zamrażanie tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Funkcje dodatkowe Cool Select Plus, funkcja "wakacje", komora świeżości "Fresh Zone", oświetlenie ledowe, podświetlane uchwyty, system All Around Cooling, technologia Digital Inverter, technologia Space Max, Twin Cooling System, zamrażarka z systemem No Frost
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie prądu 262 kWh = 159,82 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki 245 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 110 litrów
Klasa zamrażarki ****
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Poziom hałasu 38 dB
Rodzaj lodówki  lodówka do obudowy
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  63,70 x 68,60 x 89,50 cm
Waga z opakowaniem  77 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  1 półka na butelki, 1 szuflada na warzywa i owoce, 1 szuflada świeżości, 3 półki szklane w chłodziarce, 3 szuflady w zamrażarce, 5 półek w drzwiach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na kostki lodu, pojemnik na nabiał
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja    
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 500 zł
  • Marka: Samsung
  • Bezszronowa (No Frost): pełny No Frost

Ocena klientów

5 na podstawie 2 ocen
5
(2)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • utrzymanie temperatury
  • energooszczędność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Ładna ale nie jest czarna tylko black caviuor-GRAFIT TAKI MELANŻ
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
16-12-2020,
eli22
Potwierdzony zakup

Jeszcze nie jest zamontowana ale to co moge od razu powiedzieć to ze jest przekłamanie jeśli chodzi o kolor bo to nie jest czarny wiec powinno się to wszedzie poprawić...

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ogólna ocena pozytywna
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
14-11-2020,
AA
Potwierdzony zakup

Lodówka ładna wizualnie. Momentami bardzo głośna z takim niemiłym dla ucha dźwiękiem. Wykonanie nie jest idealne (wychodząca pianka, okeina na półkach, jakość plastiku). Brakuje jeszcze jednej półki. Bardzo dobrze zapakowana na czas transportu. To takie pierwsze wrażenia, bo dopiero zaczęłam ją użytkować, więc na temat funkcjonalności, rnergooszczędności nie mogę się jeszcze wypowiedzieć.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (5)

Powiadom o pytaniach
Witam, jaki ma kolor ta lodówka? Czarny czy srebrny?
czy lodówkę można zlicować z meblami? (nie tracąc możliwości pełnego otwarcia drzwi i wysunięcia szuflad? dziękuję
Czy u Państwa to normalna praktyka promocyjna ze 3 dni temu lodówka normalnie kosztowała 3400, po czym wczoraj lodówka kosztowała 3800,żeby dzisiaj była w promocji za 3400?
Jaką długość ma kabel elektryczny zasilający lodówkę?
Kiedy ta lodówka będzie dostępna w ofercie? Ceneo pokazuje ze można ja u Was kupić a tu jednak info że brak dostępności :-(
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung RB36R872PB1, wpisz 1218790 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów