Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

laptop 2w1 Microsoft Surface 3 10,8" Intel® Atom™ x7-Z8700 - 2GB RAM - 64GB Dysk - Win10 + Office

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
laptop 2w1 Microsoft Surface 3 10,8" Intel® Atom™ x7-Z8700 - 2GB RAM - 64GB Dysk - Win10 + Office
Microsoft Surface 3 10,8" Intel® Atom™ x7-Z8700 - 2GB RAM - 64GB Dysk - Win10 + Office
Opis i dane

Surface PC

Surface logo

Tablet, który zastąpi
Twój komputer.

Poznaj możliwości Surface 3.

Poznaj Surface 3, najmniejsze i najbardziej kompaktowe urządzenie z rodziny Surface oferujące wszystkie funkcje laptopa.


W zestawie otrzymujesz

  • - Surface 3 z Windows 10
  • - Roczna subskrypcja Office 365 Personal*
  • - Ładowarkę
  • - Przewodnik Szybki start
  • - Kartę gwarancyjną

*Dostępne w przypadku urządzeń Surface 3 kupionych do 31 grudnia 2015 r. Aktywacja pakietu Office wymagana w ciągu 6 miesięcy od daty aktywacji systemu Windows.

Surface 3

Wykorzystaj w pełni możliwości urządzenia Surface, dokupując najlepsze akcesoria

Surface keyboard
Klawiatura Type Cover

Wybierz kolor dla siebie.

Surface stylus
Pióro Surface

Pisz, rysuj i twórz na urządzeniu Surface.

 
Surface adapter
Adapter do wyświetlania bezprzewodowego

Podłącz, połącz i wyświetlaj.

Surface dock
Stacja dokująca

Przekształć Surface w kompletne urządzenie stacjonarne.

DANE TECHNICZNE URZĄDZENIA SURFACE 3

Screen size
Rozmiar ekranu:

10,8”

Resolution
Rozdzielczość:

1920 x 1280
Full HD Plus

Dimensions
Wymiary:

267,2 x 186,94 x 8,64 mm

Storage
Pamięć wewnętrzna:2

64 GB i 128 GB

Procesor
Procesor:

Procesor Intel® AtomTM x7

System Windows Windows 10
Microsoft Office Oferta ograniczona czasowo: Roczna subskrypcja pakietu Microsoft Office 365 Personal (w zestawie)1 oraz przestrzeń do przechowywania na dysku OneDrive w chmurze
Rozmiar ekranu / rozdzielczość 10,8" / 1920 x 1280
Waga 622 g
Czas pracy baterii Do 10 godzin4
Aparaty 3,5 MP przedni / 8,0 MP tylny
Porty Pełnowymiarowy port USB 3.0, wejście Mini DisplayPort, port czytnika kart microSD™, port ładowania Micro USB, port klawiatury Type Cover, port słuchawkowy typu jack

Wszechstronność laptopa i tabletu w jednym

Poznaj Surface 3, najmniejsze i najbardziej kompaktowe urządzenie z rodziny Surface, oferuje wszystkie funkcje laptopa. Ma idealne rozmiary, aby zabrać go wszędzie. Po przypięciu klawiatury3 i rozłożeniu wbudowanej podpórki urządzenie zmienia się w laptop obsługujący wszystkie programy gdziekolwiek jesteś.

Ultracienki i lekki jak piórko

To najlżejsze urządzenie Surface, jakie dotąd stworzyliśmy, waży nieco ponad 0,622 kg.

Jeśli chcesz, będzie laptopem

Po przypięciu klawiatury i rozłożeniu wbudowanej podpórki urządzenie bez problemu i w mgnieniu oka zmienia się w laptop obsługujący wszystkie programy.

Podłączysz do niego wszystkie akcesoria

Tablet Surface 3 obsługuje zaawansowaną technologię bezprzewodową i ma wszystkie niezbędne porty.

Wyjątkowa wydajność

Dzięki nowemu procesorowi Intel, Surface 3 działa szybko, reaguje błyskawicznie i obsługuje każde oprogramowanie. Za pomocą nowoczesnego aparatu z autofokusem zrobisz olśniewające zdjęcia, a głośniki zapewnią wysokiej jakości dźwięk w systemie Dolby. Nie było też kompromisów w kwestii czasu pracy baterii - za pomocą Surface 3 możesz odtwarzać filmy wideo przez nawet 10 godzin4.

Laptop potencial
Pełny potencjał laptopa

Surface 3 działa szybko, reaguje błyskawicznie i obsługuje każde oprogramowanie.

Picture quality
Perfekcyjna jakość obrazu

Aparaty o rozdzielczości 5 MP i 8 MP umożliwiają wykonywanie fantastycznych zdjęć.

Battery life
Całodzienna praca baterii

Nie poświęciliśmy czasu pracy baterii dla wydajności - bateria urządzenia Surface 3 zapewnia zasilanie przez nawet 10 godzin4, dlatego nie musisz już łamać sobie głowy, jak ją doładować.

Działanie systemu

Perfekcyjne działanie systemu Windows i pakietu Office + niezbędne aplikacje

System Windows, który dobrze znasz, i wiele nowych funkcji, które pokochasz. Urządzenie Surface 3 nigdy Cię nie zawiedzie, a nowy system Windows pozwoli tworzyć i zapewni większe możliwości.

Pakiet office
Pakiet Office

Pakiet Microsoft Office, na który składają się aplikacje Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote, działa na urządzeniu Surface 3 wręcz perfekcyjnie1.

Pisanie w sieci
Pisanie w sieci

Piórem Surface można pisać bezpośrednio na stronach internetowych w zupełnie nowej przeglądarce Microsoft Edge, a następnie łatwo udostępniać te notatki.

Aplikacje
Nieograniczona liczba aplikacji

Wyszukuj, na nowo odkrywaj i pobieraj wszystkie swoje ulubione aplikacje3 za pomocą Surface 3.

Zaawansowana technologia

Zaawansowana technologia firmy Microsoft

Surface 3 zapewnia zaawansowane technologie, które znacznie ułatwią Ci życie. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, urządzenie Surface 3 ma rewelacyjne i proste rozwiązania, które ułatwią wykonywanie codziennych czynności.

Wystarczy kliknięcie
Wystarczy kliknięcie

Kliknięcie piórem Surface3 otwiera pustą stronę aplikacji OneNote, na której można szybko sporządzić notatki.

Naturalne pisanie
Pisanie całkowicie naturalnie

Pisanie piórem Surface jest tak samo płynne i precyzyjne jak pisanie ulubionym długopisem na kartce papieru.

Najczęstsze pytania dotyczące urządzenia Surface 3

W jaki system operacyjny wyposażono Surface 3?

Surface 3 to urządzenie z pełną wersją systemu Windows 10. Oznacza to, że masz możliwość uruchamiania ulubionych programów, aplikacji i przeglądarek, w tym m.in. pełnego pakietu Microsoft Office, iTunes, Netflix, Chrome i Spotify. Wszystko, co można uruchomić na laptopie, można uruchomić na tablecie Surface 3.

Czym jest Windows 10?

Windows 10 to nowa wersja systemu Windows, która działa doskonale niezależnie od sposobu obsługi - do dyspozycji masz dotyk, pióro oraz mysz i klawiaturę. System rozpoznaje, czy obsługujesz urządzenie za pomocą dotyku, pióra, myszy czy klawiatury i dostosowuje się do Ciebie.

Czy mogę korzystać z posiadanych obecnie oprogramowania i drukarek?

System Windows 10 obsługuje praktycznie wszystkie urządzenia zewnętrzne (drukarki, aparaty, klawiatury, myszy itd.) używane dziś razem z komputerem z systemem Windows czy tabletem. Można również korzystać z większości używanych programów klasycznych, w tym z pakietu Office. Więcej informacji na temat zgodności można znaleźć w witrynie Windows Compatibility.

Czy pulpit Windows zniknął?

Nie. Nadal można pracować na znanym pulpicie, zupełnie tak jak w poprzednich wersjach systemu Windows. Jeżeli widoczny jest ekran startowy, wystarczy nacisnąć na klawiaturze kombinację: klawisz logo systemu Windows + D. Jeżeli przez większość czasu pracujesz na pulpicie, możesz nawet skonfigurować system Windows tak, aby po włączeniu tabletu Surface był on wyświetlany zamiast ekranu startowego.

Czy muszę płacić dodatkowo za pakiet Office na tablet Surface 3?

Przez ograniczony czas1 do zestawu dołączana jest roczna subskrypcja pakietu Microsoft Office 365 Personal5 oraz przestrzeń do przechowywania na dysku OneDrive w chmurze. W skład pakietu Office wchodzą programy Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher i Access. Uzyskujesz również 1 TB przestrzeni online na dysku OneDrive, gdzie możesz przechowywać wszystkie swoje dokumenty, zdjęcia i nagrania wideo oraz 60 minut rozmów z użytkownikami z całego świata w usłudze Skype6, dzięki którym będziesz w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi.

W jaki sposób mogę zwiększyć ilość pamięci urządzenia Surface 3?

Urządzenie Surface Pro 3 jest dostępne w dwóch wersjach z dyskami o różnej pojemności2: 64 GB i 128 GB. Jeżeli potrzebne Ci dodatkowe miejsce, możesz skorzystać z czytnika kart microSD™ i zwiększyć pamięć o nawet 128 GB lub skorzystać z portu USB, aby podłączyć pamięci USB lub dyski zewnętrzne. Pakiet Office 365 Personal obejmuje 1 TB przestrzeni online na dysku OneDrive, więc nigdy nie zabraknie Ci miejsca.

Czy dla Surface 3 są dostępne klawiatury Type Cover?

Możesz pisać na ekranie za pomocą dotykowej klawiatury systemu Windows, jednak pisanie idzie znacznie szybciej, gdy korzystasz z klawiatury Type Cover. Klawiatura Type Cover jest sprzedawana oddzielnie, dlatego możesz wybrać jeden z intensywnych kolorów najbardziej pasujący do Ciebie.

Czy Surface 3 współpracuje z piórem?

Tak, Surface 3 współpracuje z piórem Surface. Dzięki technologii Palm Block i reagowaniu na 1024 poziomy nacisku, pióro Surface umożliwia zaznaczanie treści dokumentów i sporządzanie odręcznych notatek w sposób, który jest zaskakująco naturalny. Pióro Surface jest sprzedawane oddzielnie.

Czy pióro Surface do tabletu urzadzenia 3 współpracuje z innymi urządzeniami Surface?

Tak. Dzięki technologii Palm Block i reagowaniu na 1024 poziomy nacisku, pióro Surface umożliwia zaznaczanie treści dokumentów i sporządzanie odręcznych notatek w sposób, który jest zaskakująco naturalny.

Co jest takiego rewelacyjnego w piórze Surface?

Włożyliśmy mnóstwo pracy w stworzenie pióra, którym pisałoby się naturalnie, odczuwając przy tym, że używa się akcesorium wysokiej jakości, a nie taniego rysika. Obudowę pióra wykonano z anodowanego aluminium, które zapewnia dobry chwyt i ma przyjemną fakturę, a jednocześnie jest lekkie i wygodne w użytkowaniu. Dodatkowo masz pełną kontrolę nad grubością i natężeniem koloru tworzonych linii - są one zależne od siły, z jaką naciskasz ekran piórem, a dzięki technologii Palm Block możesz swobodnie oprzeć dłoń na ekranie, dokładnie tak w przypadku pisania na kartce papieru.

Jakie aplikacje na urządzeniu Surface 3 można obsługiwać piórem?

Kliknięcie piórem Surface w mgnieniu oka otwiera pustą stronę aplikacji OneNote - nawet gdy urządzenie znajduje się w trybie uśpienia lub jest zablokowane. Twoje notatki są zapisywane podczas pisania na dysku urządzenia lub na dysku OneDrive w chmurze. Pióro Surface jest obsługiwane także przez aplikacje z pakietu Office, co oznacza, że możesz pisać bezpośrednio na stronie dokumentu programu Word czy prezentacji PowerPoint, a nawet odręcznie napisać wiadomość e-mail w programie Outlook. Inną popularną aplikacją zainstalowaną na tablecie Surface 3 jest Drawboard PDF. Drawboard PDF to świetna aplikacja do tworzenia komentarzy w plikach PDF, dzięki której możesz bezpośrednio pisać na stronach dokumentów bez ich drukowania, kserowania czy skanowania. Aplikacja ta jest pełna w Windows Store, jednak z tabletem Surface 3 otrzymujesz ją za darmo (jest już zainstalowana).

Z czego wykonane jest urządzenie Surface 3?

Obudowę urządzenia Surface 3 wykonano ze stopu magnezu, który jest lżejszy i trwalszy niż aluminium.

Czy ładowarka urzadzenia Surface 3 różni się od ładowarki urządzenia Surface Pro 3?

Tak, do tabletu Surface 3 dołączana jest lżejsza i cieńsza ładowarka o mocy 13 W, która nie współpracuje z innymi urządzeniami Surface. Tablet Surface 3 można również naładować za pomocą ładowarki z wtykiem micro USB (takiej jak te dołączane do smartfonów) lub przenośnego zestawu zasilającego także z wtykiem micro USB, jednak prędkość ładowania może być różna.

Co znajduje się w opakowaniu z zakupionym urządzeniem?

Klienci, którzy dokonają zakupu urządzenia Surface 3, otrzymują w zestawie ładowarkę o mocy 13 W, przewodnik Szybki start, kartę gwarancyjną i dokument z zasadami bezpieczeństwa.

Czy Surface 3 to dobre urządzenie dla uczniów i studentów?

Tak, Surface 3 to najcieńsze i najlżejsze urządzenie Surface, które działa na baterii cały dzień4. To rewelacyjny sprzęt do nauki, czytania i sporządzania szkolnych notatek. Uczniowie i studenci od razu otrzymują niezbędne oprogramowanie, ponieważ na tablecie zainstalowane są już programy, takie jak Microsoft Word, PowerPoint, OneNote i Drawboard PDF™.


Porównaj urządzenia Surface

Specyfikacja

     
Surface 3
Nowość
Surface PRO 4
Nowość
Surface PRO 4
Nowość
Surface PRO 4
  Pamięć wewnętrzna2: 64 GB, 128 GB 128 GB 128 GB, 256 GB 256 GB, 512 GB
  Pamięć: 2 GB RAM, 4 GB RAM 4 GB RAM 4 GB RAM, 8 GB RAM 8 GB RAM, 16 GB RAM
  Procesor: Intel® Atom™ x7 Intel® Core™ m3
szóstej generacji
Intel® Core™ i5
szóstej generacji
Intel® Core™ i7
szóstej generacji
  Układ graficzny: Intel® HD Graphics Intel® HD Graphics Intel® HD Graphics Intel® Iris™ Graphics

Oprogramowanie

Uruchamianie oprogramowania klasycznego tak jak na laptopie
Strumieniowe przesyłanie muzyki i seriali
Pisanie i rysowanie bezpośrednio na ekranie piórem Surface6
Tworzenie muzyki w profesjonalnych aplikacjach3  
Porządkowanie i retuszowanie zdjęć w aplikacjach Adobe® Photoshop CC i Lightroom CC3    
Tworzenie rewelacyjnych modeli 3D w aplikacji AutoCAD®3      
Działaj mobilnie z Intel Atom
Działaj mobilnie z Intel Atom
Procesory Intel Atom przeznaczone są głównie do netbooków. Wysoka energooszczędność gwarantuje długi czas pracy urządzenia, a dobre parametry pozwalają płynnie wykonywać codzienne zadania.
Odkryj najlepszy Windows w historii
Nowy system Windows 10 łączy najlepsze cechy swoich poprzedników - Windows 7 oraz 8. Znane menu Start zostało rozbudowane, łącząc listę narzędzi z kafelkami. Nowa przeglądarka Edge pozwala przeglądać internet szybko i intuicyjnie, obsługa ekranów dotykowych ułatwi pracę, a wbudowane zabezpieczenia wzmocnią Twoje poczucie bezpieczeństwa.
Odkryj najlepszy Windows w historii
Obsługuj laptopa dotykiem
Obsługuj laptopa dotykiem
Wyjątkowy, dotykowy wyświetlacz pozwala tworzyć i korzystać z laptopa w nowatorski sposób. W połączeniu z systemami Windows 8 oraz 10, tworzy unikalne połączenie nowej generacji, pozwalające zamienić laptopa w tablet, co czyni go jeszcze bardziej mobilnym urządzeniem.
Zmień laptopa w tablet
Odłączany ekran zmienia laptopa w jeszcze bardziej mobilne urządzenie. Gdy pracujesz, wykorzystaj stację bazową i klawiaturę, a następnie szybko odłącz ekran i zaprezentuj wyniki na tablecie. W podróży ekran urządzenia pozwoli na korzystanie z multimediów bez zbędnego obciążenia i niewygodnej stacji bazowej.
Zmień laptopa w tablet

Dane techniczne

laptop 2w1 Microsoft Surface 3 10,8" Intel® Atom™ x7-Z8700 - 2GB RAM - 64GB Dysk - Win10 + Office

Podzespoły   
Procesor Intel® Atom® x7-Z8700 1,6 - 2,4 GHz
Liczba rdzeni procesora 4
Pamięć podręczna CACHE 2 MB
Ekran 10,8'', 1920 x 1280 pikseli
Ekran dotykowy tak
Pamięć RAM 2 GB,
Dysk twardy 64 GB,
Grafika Intel® HD Graphics
Napęd, kamera   
Rodzaj napędu
Wbudowana kamera tak 8 mln pikseli
Kamera 3D Intel RealSense nie
Dźwięk   
Karta dźwiękowa brak
Wbudowane głośniki 2
Wbudowany mikrofon tak
Komunikacja   
Komunikacja bezprzewodowa  moduł Bluetooth, WiFi 802.11 ac
Karta sieciowa brak
Modem nie
Czytnik kart pamięci nie dotyczy
Wyjścia / wejścia   
Wyjście HDMI nie
Wyjście micro HDMI  tak
Wyjście mini DisplayPort  tak
Wyjście VGA nie
Złącze USB 2.0 nie
Złącze USB 3.0 1
Złącze microUSB  tak
Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio) tak
Parametry fizyczne   
Dodatkowe informacje  Ekran dotykowy
Wymiary  292 x 9 x 201
Waga 0,8 kg
Kolor  srebrny
Oprogramowanie   
System operacyjny Windows 10
Wersja systemu operacyjnego  Home Edition
Wersja językowa  polski
Wyposażenie   
Wyposażenie  zasilacz
Informacje dodatkowe  Magnetometr, Żyroskop, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła, Akcelerometr, Wbudowane głośniki stereo, kamera 3.5 Mpix - przód i 8.0 Mpix - tył, 1 x Mini Display Port, port klawiatury Type Cover.
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Rozszerz ochronę: Przedłuż Gwarancję® do 3 lat! 
Typ gwarancji standardowa
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
Kod producenta  7G5-00018
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Microsoft
  • Cena: do 1 499
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Surface 3 10,8" Intel® Atom™ x7-Z8700 - 2GB RAM - 64GB Dysk - Win10 + Office, wpisz 1066651 w wyszukiwarce euro.com.pl.