Skorzystaj z naszej oferty
idealnie dopasowanej do firm
Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
855 855 855
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00
Wykonuj zdjęcia seryjne z szybkością 10 kl./s, aby nie umknął Ci żaden ważny szczegół, zwłaszcza w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.
Dzięki udoskonalonemu procesorowi DIGIC 8, charakteryzującemu się wysoką wydajnością, możesz cieszyć się wyjątkowo szczegółowymi fotografiami o profesjonalnej jakości.
Jeżeli zastosujesz adapter mocowania EF-EOS M, aparat Canon EOS M50 będzie kompatybilny z obiektywami EF i EF-S. Bez adaptera możesz wykorzystywać obiektywy EF-M.
Światowy producent aparatów fotograficznych
Lider na rynku lustrzanek, aparatów bezlusterkowych i innych
Twórca innowacyjnych technologii do cyfrowego przetwarzania obrazu
Rozdzielczość | |
Wielkość matrycy | APS-C |
Rodzaj przetwornika | CMOS 22,3 x 14,9 mm |
Rozdzielczość | 24,1 Mpix |
Zapis danych | |
Zapis na kartach pamięci | SD, SDHC, SDXC |
Standardy zapisu zdjęć | RAW , JPEG |
Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia | 6000 x 4000 pikseli |
Format nagrywania filmów | 4K (3840 x 2160) |
Kontrola ekspozycji | |
Tryb pomiaru | punktowy, matrycowy, centralnie-ważony |
Ręczne ustawienia ekspozycji | tak |
Preselekcja czasu TV | tak |
Preselekcja przysłony AV | tak |
Automatyka programowa | tak |
Automatyczny braketing ekspozycji | tak |
Czas otwarcia migawki | 30 - 1/4000 s |
Zdjęcia seryjne | 10 kl/s |
Zakres czułości ISO | 100 - 51200 |
Automatyczne ustawianie czułości | tak |
Ręczne ustawianie czułości | tak |
Automatyczne ustawianie ostrości | tak |
Tryby AF | automatyczny, w trybie ciągłym, w trybie pojedyńczym, ręczny |
Balans bieli | automatyczny, ręczny |
Samowyzwalacz | tak |
Lampa Błyskowa | |
Wbudowana lampa błyskowa | tak |
Tryby pracy lampy błyskowej | tryb automatyczny, redukcja efektu czerwonych oczu, błysk wymuszony, bez błysku |
Możliwość podłączenia zewnętrznej lampy błyskowej | tak |
Czas synchronizacji z lampą błyskową | 1/200 s |
Wizjer/Ekran LCD | |
Wizjer | elektroniczny |
Pokrycie kadru w wizjerze | 100 % |
Korekcja dioptrażu w wizjerze | tak |
Wielkość ekranu LCD | 3 " |
Rodzaj ekranu | ruchomy ekran LCD, dotykowy ekran LCD |
Liczba pikseli | 0 Mpix |
Obiektyw | |
Obiektyw w zestawie | EF-M 18–150mm f/3.5–6.3 IS STM |
Ogniskowa (dla 35 mm) | 0 mm |
Jasność | f/3.5-6.3 |
Średnica filtra | 55 mm |
Przelicznik ogniskowej dla 35 mm | 1,6 x |
Łączność bezprzewodowa | |
Wi-Fi | tak |
Bluetooth | tak |
NFC | tak |
Funkcje dodatkowe | |
Stabilizator obrazu | w obiektywie |
Menu w języku polskim | tak |
Funkcje dodatkowe | automatyczny wybór programu tematycznego, Bluetooth, filtry artystyczne, nagrywanie filmów 4K (3840 x 2160), NFC, podgląd na żywo z autofokusem, stabilizacja obrazu w obiektywie, sterowanie za pomocą smartfona, technologia rozpoznawania twarzy, tryb zdjęć HDR, Wi-Fi |
Wejścia / wyjścia | |
Złącze USB 2.0 | tak |
Wyjście HDMI | tak |
Bezpośredni wydruk zdjęć (PictBridge) | tak |
Parametry fizyczne | |
Wymiary | 117,1 x 68 x 39 mm mm |
Kolor obudowy | czarny |
Zasilanie | |
Zasilanie | akumulator litowo jonowy |
Wyposażenie | |
Wyposażenie | akumulator litowo jonowy, pasek, osłona bagnetu, ładowarka, zasilacz sieciowy, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
Gwarancja | |
Gwarancja |
12 miesięcy
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat! |
Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | Canon Polska Sp. z o.o. |
Znak zgodności | |
Znak zgodności |
|
Dopiero uczę się zabawy w fotografię, więc oceniam na podstawie trybu auto (kiedy próbowałam kombinować, wychodziła zwykle kasza, ale strzelam, że to moja wina); zdjęcia ładne, ostre przy dobrym oświetleniu, trochę gorzej w kiepskim. Aparat lekki, solidny, reaguje szybko, mnóstwo bajerów, możliwość przesyłania zdjęć na telefon, zdalne pstrykanie - przydatne do dokumentów. Obiektyw w porządku, wystarczający zoom, choć macro się nim nie zrobi, wiadomo. Filmy wg mnie super. Z wad bateria trzyma krótko, nawet na jednodniową wycieczkę lepiej zabrać zapasówkę, osobiście brakuje mi też sznureczka przy dekielku na obiektyw, co miałam w dawnej lustrzance, trzeba go albo trzymać, albo ryzykować zapodzianie / zabrudzenie w kieszeni czy torbie. W tej cenie nie udało mi się znaleźć nic lepszego, więc jestem zadowolona.
Cóż, nie jest to oczywiście profesjonalny aparat, jednak jeśli ktoś ma trójkę (oczywiście niekoniecznie dokładnie trójkę :-)) dzieci i chce nadążyć z robieniem im zdjęć, a jednocześnie mieć trochę możliwości pobawienia się "artystycznie" - M50 daje radę. Przede wszystkim jest stosunkowo niewielki i w miarę lekki, co przy noszeniu wielu dodatkowych rzeczy związanych z dziećmi - ma znaczenie. Do tej pory wypróbowany "u Cioci na imieninach", w plenerze (krajobrazy) trochę portret, trochę dzieciaki. Auto-fokus daje radę. Dzieciaki ruchliwe, a zdjęcia mimo wszystko ostre. Stabilizacja też ok - przy słabym świetle z ręki da się pstryknąć fotkę z ręki, ewentualnie z oparciem. Zakres zoomu - wystarczający do prostych potrzeb, przy dłuższych ogniskowych nawet tło się całkiem fajnie rozmywa. Na moje potrzeby - fotografa amatora - w zupełności wystarczy. Filmowania nie próbowałem, więc się nie wypowiadam ;-)
Po prostu wg oczekiwań i standardów Canona. Choć to mój pierwszy bezlusterkowiec po paru lustrzankach.
Kolory naturalne nawet w gorszych warunkach,AF doskonały,filmy FHD z ręki dobre przy stabilizacji , lekki korpus .Brakuje możliwości wstawienia daty na zdjęciach,GPS niepraktyczny z aplikacją,słaba bateria.Tryb cichy tylko w ustawieniach SCN.W tej cenie to raczej najlepszy wybór.
Porównanie do lustrzanki Nikona- lżejszy, poręczniejszy, dostęp do funkcji i opcji łatwiejszy. Aparat czysto amatorski, wyraźnie przeszkadza brak wizjera. Często nie działa autofokus, na szczęście łatwo włącza się manuala. Stanowczo za drogi , jak na rozwinięcie idiot-kamery. Na plus dostępność obiektywów lustrzankowych poprzez adapter (bardzo drogi). Aparat na wycieczki, na pewno nie zastąpi lustrzanki.
Idealny aparat dla początkujących.
Super aparat pod każdym względem i bardzo polecam ten sprzęt.