Panasonic HC-V770 (biały)

kamera

Panasonic nr kat. 1052103

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.- sob. 8:00 - 21:00
nd. 9:00 - 19:00

Typ nośnika  karta pamięci
Jakość zapisu  Full HD (1080p)
Kod producenta  HC-V770EP-W
Kolor:
biały
kamera Panasonic HC-V770 (biały)
Panasonic HC-V770 (biały)
Polecane zestawy
Panasonic HC-V770 (biały) + Camrock City X41 (czarna) + SanDisk Ultra SDHC Class 10 UHS-I 32GB
- 90 zł
2 248,98 zł
2 338,98 zł
oszczędzasz 90zł
Panasonic HC-V770 (biały) + Lowepro Adventura SH 110 II + SanDisk Ultra SDHC Class 10 UHS-I 32GB
- 40 zł
2 268,98 zł
2 308,98 zł
oszczędzasz 40zł
Panasonic HC-V770 (biały) + Lowepro Adventura SH 110 II + SanDisk Ultra SDHC Class 10 UHS-I 16GB
- 30 zł
2 233,98 zł
2 263,98 zł
oszczędzasz 30zł
Panasonic HC-V770 (biały) + Arkas CB 40706 + SanDisk Ultra SDHC Class 10 UHS-I 32GB
- 40 zł
2 238,98 zł
2 278,98 zł
oszczędzasz 40zł
Akcesoria
Opis i daneWysokiej klasy obiektyw, matryca i silnik

Układ obiektywu napędza każdą z czterech grup soczewek oddzielnie, ograniczając zakresy napędu, co pozwala uzyskać wysoką jakość obrazu, dużą moc powiększania i kompaktową obudowę kamery. Oprócz tego matryca BSI z 6,03M efektywnych pikseli oraz szybki procesor Crystal Engine zapewniają ostry i wyraźny obraz.  

HDR (High Dynamic Range) Movie

Łącząc dwa obrazy zarejestrowane z różnymi czasami ekspozycji, funkcja HDR Movie niweluje rozlane plamy światła i zablokowane cienie, dzięki czemu wideo staje się ostrzejsze i wyraźniejsze. To pierwsza na świecie* kamera konsumencka, która wyposażona jest w funkcję HDR Movie. Nawet w trudnych warunkach rejestrowania obrazu, takich jak filmowanie pod światło, z łatwością można zarejestrować naturalny obraz video o doskonałej gradacji.

* W konsumenckiej kamerze wideo Full-HD. Od 5 stycznia 2015 roku.

 


Używaj smartfona jako kamery pomocniczej


Używając swojego smartfona z obsługą Wi-Fi jako kamery pomocniczej, możesz filmować z dwóch stron w tym samym czasie. Ponieważ filmujesz różnymi kamerami, możesz użyć jednej do rejestracji w oddaleniu lub pod wybranym kątem. Zapewni to szeroki wybór obrazów w obrazie (Picture in Picture). 
 

Matryca BSI

Matryca Back Side Illumination ma dużą powierzchnię z 6,03M efektywnych pikseli, niwelując zakłócenia nawet podczas filmowania w słabo oświetlonych miejscach, tak jak w przypadku scen rejestrowanych wewnątrz pomieszczeń lub w nocy. Pozwala ona uzyskać niesamowicie piękne zdjęcia nawet w najdrobniejszych szczegółach.Crystal EngineWyjątkowy, szybki procesor obrazu firmy Panasonic umożliwia rejestrowanie i odtwarzanie płynnego wideo w zwolnionym tempie o jakości Full-HD. Funkcja redukcji szumów niweluje zakłócenia, dzięki czemu powstaje ostry, bogaty w kolory obraz Full-HD.

 
Funkcja Level Shot


Funkcja Level Shot automatycznie wykrywa i koryguje pochylenie rejestrowanych obrazów. Do wyboru są trzy ustawienia (Wył., Normalnie, Mocno) w zależności od warunków pracy. 5-płaszczyznowy HYBRID O.I.S. + Stabilizator obrazu HYBRID O.I.S. + wykorzystuje 5-płaszczyznową korekcję w celu dokładnego wyeliminowania rozmyć zarówno w przypadku ujęć o szerokim kącie widzenia, jak i ujęć w mocnym powiększeniu. Umożliwia to rejestrację ostrego, wyraźnego obrazu w 4K i innych formatach, bez rozmycia, w niemal każdej sytuacji.


 
 

Nagrywanie dźwięku o wysokiej jakości

Mikrofon z funkcją zoom wyposażony w osłonę przed wiatrem W przestrzeni między mikrofonem a siatką mikrofonową zawarty jest specjalny materiał tłumiący, aby zniwelować szum wiatru, co zapewnia czyste nagranie. Wysokiej jakości części audio Cztery mikrofony o średnicy 6 mm cechujące się wysokim stosunkiem sygnału do szumu oraz aluminiowe kondensatory elektrolityczne zmniejszają zniekształcenia dźwięku i zwiększają jego czystość.

 

Funkcje filmowania

Nagrywa w rozdzielczości Full-HD (1920 x 1080) przy 120 kl./s*. Funkcja Intelligent Frame Creation procesora obrazu Crystal Engine dokonuje interpolacji równoważnej 240 kl./s w celu zapewnienia płynnego trybu zwolnionego tempa. Przełącza w tryb zwolnionego tempa po dotknięciu ikony na ekranie LCD podczas filmowania. * Dla obszaru NTSC: 60/120/240 kl./s * Dla obszaru PAL: 50/100/200 kl./s 


 
Tryb iA (intelligent Auto) / iA Plus


Ta zaawansowana funkcja wykrywa warunki filmowania, a następnie automatycznie dokonuje ustawień i aktywuje funkcje, które zapewniają optymalne rezultaty. Ponadto tryb iA Plus Mode umożliwia ustawienie kompensacji ekspozycji oraz balansu bieli — wystarczy nacisnąć przycisk na wyświetlaczu LCD.

Creative Control


Efekty filtrów — Miniature Effect, 8mm Movie, Silent Movie i Time Lapse Recording — ułatwiają rejestrowanie imponujących nagrań wideo, które są dopasowane do sytuacji.

 

Funkcje Wi-Fi

Połączenie za pomocą jednego dotknięcia Bez uciążliwych ustawień początkowych technologia NFC pozwala połączyć smartfon lub tablet z kamerą jednym dotknięciem. Dla osób, które nie posiadają telefonu z obsługą NFC, przewidziano kody QR. Transmisja w czasie rzeczywistym* Masz możliwość strumieniowego przesyłania wydarzeń na platformę USTREAM w chwili ich nagrywania w rozdzielczości Full-HD.

Zdalne filmowanie / Zdalny podgląd
Aplikacja „Panasonic Image App” pozwala używać smartfona lub tabletu jako pilota zdalnego sterowania z podglądem na żywo i obsługiwać kamerę na odległość. Filmy i zdjęcia wewnątrz kamery można obejrzeć na smartfonie lub tablecie i przesłać do serwisu społecznościowego. Funkcja monitorowania dziecka* Możesz zajrzeć do pokoju dziecka za pomocą smartfona lub tabletu.

Funkcja powiadomień Push
Notification włącza alarm na smartfonie lub tablecie, jeśli czujnik głosu wykryje, że dziecko się obudzi i płacze. * Wymagany jest bezprzewodowy punkt dostępu (router)


 
Uchwycić na filmach każdy szczegół
Uchwycić na filmach każdy szczegół
20 - krotne zbliżenie optyczne umożliwiające przybliżenie filmowanego obiektu bez konieczności zbliżania się do niego. Dzięki niemu łatwo możesz nagrać film, nie tracąc na jakości obrazu.
Wyjątkowa jakość obrazu
Rozdzielczość 12,76 Mpix, która zagwarantuje Ci znakomity obraz z dużą ilością szczegółów. Dzięki temu filmy będą wiernie oddawać utrwalone sceny.
Wyjątkowa jakość obrazu
5-płaszczyznowy HYBRID O.I.S. +
5-płaszczyznowy HYBRID O.I.S. +
Stabilizator obrazu HYBRID O.I.S. + wykorzystuje 5 płaszczyznową korekcję w celu dokładnego wyeliminowania rozmyć zarówno w przypadku ujęć o szerokim kącie widzenia, jak i ujęć w mocnym powiększeniu. Umożliwia to rejestrację ostrego, wyraźnaego obrazu; bez rozmycia, w niemal każdej sytuacji.
Filmy w rozdzielczości FullHD
Kamera umożliwia rejestrowanie filmów w rozdzielczości FullHD(1080) o wyjątkowej ostrości, niezrównanym poziomie szczegółów i żywych kolorach pozwoli na urzeczwistnienie swoich wizji.
Filmy w rozdzielczości FullHD
Nie przegap żadnej chwili!
Nie przegap żadnej chwili!
Zapis filmów na kartach pamięci, co pozwola Ci na dobranie pojemności w zależności od Twych potrzeb. Dodatkowym plusem jest fakt, iż karty nie posiadają żadnych ruchomych elementów, dzięki czemu nie są narażone na uszkodzenie.
Łatwe kręcenie filmów
Duży, 3 calowy ekran LCD ułatwiający podgląd nagrywanego filmu oraz poruszanie się po menu kamery. Przyda Ci się także, gdy będziesz chciał obejrzeć wykonane filmy lub zdjęcia.
Łatwe kręcenie filmów
Współpraca z siecią Wi-Fi
Współpraca z siecią Wi-Fi
Wbudowane Wi-Fi pozwala na bezpośrednie przekazywanie zdjęć i filmów do urządzeń mobilnych lub komputerów. Dzięki funkcji Wi-Fi w kamerze nie musimy szukać kabla w celu skopiowania plików na dysk komputera.
Wystarczy tylko dotknięcie!
Technologia NFC pozwala przesłać zdjęcia i filmy przez przyłożenie aparatu do urządzenia mobilnego, bez skomplikowanej konfiguracji. Dzięki temu, w prosty sposób będziesz w stanie udostępniać zapisane na kartach pamięci multimedia w serwisach społecznościowych.
Wystarczy tylko dotknięcie!
Technologia HDMI
Technologia HDMI
Wyjście HDMI zapewniające najwyższą jakość przesyłanego sygnału. Za pomocą tego złącza przesyłany jest obraz i dźwięk o jakości HD. Możesz je wykorzystać do podłączenia kamery do telewizora.

Dane techniczne

kamera Panasonic HC-V770 (biały)

Nośnik   
Rodzaj nośnika  karta pamięci SD, karta pamięci SDHC, karta pamięci SDXC
Obiektyw   
Zbliżenie optyczne 20 x
Zbliżenie cyfrowe 1500 x
Stabilizator obrazu optyczny
Nagrywanie filmów   
Rozdzielczość 12,76 Mpix
Typ przetwornika BSI MOS
Jakość zapisu Full HD (1080p)
Dźwięk   Dolby Digital 5.1
Informacje dodatkowe   
Technologia 3D  nie
Zapis na kartach pamięci SD, SDHC, SDXC
Wielkość ekranu LCD 3 "
Dotykowy ekran LCD  tak
Wizjer brak
Menu w języku polskim tak
Wi-Fi tak
NFC  tak
Funkcje dodatkowe  funkcja Level Shot, funkcja podwójnej kamery , funkcja Time-Lapse REC , stabilizator obrazu Hybrid O.I.S.+ , tryb iA
Wejścia / wyjścia   
Wyjście HDMI tak
Złącze USB 2.0 tak
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy   biały
Wymiary  65 x 73 x 139 mm
Waga (bez baterii)  353 g
Wyposażenie   
Wyposażenie  akumulator litowo-jonowy, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel HDMI, kabel USB, karta gwarancyjna, oprogramowanie, zasilacz sieciowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Panasonic Marketing Europe GmbH Oddzial w Polsce
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Nośnik   
Rodzaj nośnika  karta pamięci SD, karta pamięci SDHC, karta pamięci SDXC
Rozdzielczość   
Rozdzielczość 12,76 Mpix
Typ przetwornika BSI MOS
Obiektyw   
Obiektyw Panasonic Lens
Zbliżenie optyczne 20 x
Zbliżenie cyfrowe 1500 x
Stabilizator obrazu optyczny
Ogniskowa 4.08 - 81.6 mm
Jasność f/1.8 - 3.6
Średnica filtra  49 mm
Ręczne ustawianie ostrości tak
Nagrywanie filmów   
Jakość zapisu Full HD (1080p)
Rozdzielczość nagrywanego filmu  2,1 Mpix
Kompresja obrazu  AVCHD, H.264, MPEG-4
Minimalne oświetlenie  1 luks
Automatyczny balans bieli tak
Nagrywanie w trybie 16:9 tak
Liczba trybów zapisu  10
Mikrofon kierunkowy   tak
Dźwięk   Dolby Digital 5.1
Czas pracy na załączonym akumulatorze   55 minut
Łączność bezprzewodowa   
Wi-Fi tak
DLNA  nie
NFC  tak
Podgląd filmów   
Wielkość ekranu LCD 3 "
Rozdzielczość ekranu LCD   460,8 tys. pikseli
Dotykowy ekran LCD  tak
Wizjer brak
Menu   
Menu w języku polskim tak
Zapis zdjęć   
Zapis na kartach pamięci SD, SDHC, SDXC
Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia 6528 x 3672 pikseli
Wejścia/wyjścia   
Wyjście HDMI tak
Złącze USB 2.0 tak
Wyjście AV tak
Parametry fizyczne   
Wymiary  65 x 73 x 139 mm
Waga (bez baterii)  353 g
Kolor obudowy   biały
Wyposażenie   
  akumulator litowo-jonowy
  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kabel HDMI, kabel USB, zasilacz sieciowy, oprogramowanie
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Panasonic Marketing Europe GmbH Oddzial w Polsce
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Panasonic
 • Cena: od 2 000 do 2 499
 • Jakość zapisu: Full HD (1080p)
Ocena klientów
4 na podstawie 1 ocen
5
(0)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • jakość dźwięku
 • sterowanie
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Masz pytanie dotyczące sprzętu?
Zadaj je w zakładce pytania
i odpowiedzi na karcie produktu!
Wczytywanie...
domyślne
oceny malejąco
oceny rosnąco
daty dodania malejąco
daty dodania rosnąco
przydatności malejąco
przydatności rosnąco
wszystkie
wszystkie
jest dobra i nic poza tym
sterowanie:
jakość obrazu:
wygoda trzymania:
jakość dźwięku:
rozmiar:
jakość konstrukcji:
31-12-2015,
więcej niż amator
Potwierdzony zakup

Zacznę od obrazu: jest dobry - bardzo mała ilość szumów przy słabym świetle. Pod tym względem V770 jest obecnie najlepszą kamerą w cenie poniżej 2000 PLN. Pod względem szumów jest też ewidentnie lepsza od Panasa V870 i zaskakująco słabego pod tym względem Panasa v970, które kosztują grubo ponad 2k PLN. Próbki porównawczych filmów można znaleźć na niemieckiej stronie videoaktiv, być może ja też coś wrzuce na youtuba jak bede miał czas i ochote. Gdybyśmy chcieli kupić coś od Sony to chyba dopiero CX900 za 5,5 k PLN jest lepsza pod wzgledem szumow. Wystrzegajcie się Sony AXP33 - poracha totalna za którą producent chce 5k PLN - skandal ! Jeżeli chodzi o samą jasność obrazu to pod tym względem Panas V770 też jest liderem obecnie produkowanych kamer poniżej 2k PLN. Jej jasność jest minimalnie lepsza od Panasonic V250 ktorą też przetestowałem bardzo szczegółowo. Pisząc "jasność" nie chodzi mi oczywiście o parametr f obiektywu tylko o to co widać na zapisanym filmie. Suche parametry z instrukcji obslugi niewiele mówią a czasem wręcz okłamują użytkownika. Dopóki Canon produkował i sprzedawał swoje kamery z serii M (M56, M506, M41 itd.) był on królem nagrywania obrazu w słabym oświetleniu który w swojej klasie cenowej miażdżył i szydził z konkurencji Sony, Panasonica i JVC. Niestety Canon produkuje już tylko G25 za ponad 3 k PLN i jeszcze droższą G30 (o serii "R" lepiej zapomnijmy). Zatem jak ktoś nie może wydać aż tyle na kamere to zostaje mu tylko V770 która kosztuje też nie mało ale do Canona i tak sie nie umywa. Ogólnie jeśli chodzi o obraz to V770 jest tylko trochę lepsza od znacznie tańszej Panas V250 (ktora wg mnie jest najlepszą kamerą za ok 1k PLN). Wszystkie kamery Panasa z tej rodziny (V250, 550, 750, 850, 770, 870 itd) pięknie odwzorowują kolory przy dobrym świetle, zakres dynamiczny światła jest na przeciętnym poziomie, a szczegółowość i ostrość na bardzo dobrym poziomie, wszystkie kamery z tej rodziny posiadają też bardzo skuteczny optyczny stabilizator obrazu o wiele lepszy niż w odpowiadających cenowo soniaczach. Testując V770 zauważyłem że dość często na brzegach kadru obraz był mocno nie ostry (mowa o autofocus oczywiście) - tego nie było na znacznie tańszej Panas V250 ! Denerwowało mnie to. Zawiodłem się też na rozreklamowanym trybie HDR - tutaj autofokus miał jeszcze większe problemy z prawidłowym ustawieniem ostrości, ale to nie wszystko - miałem wrażenie że te zwiększenie zakresu dynamiki światła odbywało się po prostu na zasadzie dodania przyciemniającego filtru który miał za zadanie zmniejszyć światło w prześwietlonych miejscach. Powodowało to że cały kadr był za ciemny w stosunku do rzeczywistego obrazu. To nie tak powinno być. Najgorsze było to że jak oglądałem obraz na wyświetlaczu kamery to zdawało się że wszystko jest OK, a po zgraniu na komputer okazało się że ostrość nieprecyzyjnie ustawiona a cały obraz jest za ciemny. Na małym monitorku kamery nie wszystko da się zobaczyć. Kamera posiada bardzo przydatne fizyczne pokrętło do fokusa lub innych parametrów czego nie ma w wiekszości kamer poniżej 2k PLN - bardzo na plus dla panasonica. Posiada też przydatny gwint umożliwiający dokręcanie filtrów i konwerterow. Napisałem o rzeczach których w większości nie da się znaleźć na liście danych technicznych produktów, reszte możecie znaleźć właśnie tam i i w instrukcji obsługi konkretnej kamery. W związku z tym że kamera okazała się być tylko trochę lepsza od znacznie tańszej Panas V250 zdecydowałem się ją oddać w ramach 14 dniowego prawa do zwrotu. Ale gdybym nie miał V250 to bym ją zostawił.

Pokaż całość
Pytania (2) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ze strony Panasonic dowiedziałem się, że matryca w modelu V770 to MOS u Was w zależności od koloru MOS i CMOS proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam
maruda zapytał 09-01-2017
Odpowiedz
Komentując kamerę HC V770 porównuje ją Pan do wielu innych modeli różnych firm. Moje pytanie brzmi następująco: jak oceniłby Pan w świetle tej kamery kamerę Sony HDR PJ810? Oceny użytkowników są bardzo pozytywne. Pytam bo zastanawiam się nad kupnem albo tego modelu (HC V770) albo Sony HDR PJ810. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
brutus zapytał 12-02-2016
Odpowiedz
Kamery Sony PJ810 nigdy nie miałem, więc mogę napisać tylko tyle co znalazłem w internecie. Zacznę od tego (nie wiem czy cenzor przepuści linki do obcych stron; jak nie to moge je Panu wysłać na e-maila) test i pliki testowe Panasonic V777 (niemieckojezyczna V770): test i pliki testowe Sony PJ-810: Z powyższego widać, że sama jakość obrazu jest nieznacznie lepsza w V770, różnica jest tym większa na korzyść V770 im mniej jest światła. V770 ma ponad dwukrotnie większy zoom. Szerokość kadru na minimalnym zoomie jest mniej więcej taka sama w obu kamerach. Obie kamery mają fizyczne pokrętło do regulacji ostrości i innych parametrów (bardzo ważna rzecz). Obie kamery mają podobne wymiary i podobną wagę. PJ-810 posiada projektor - i chyba tylko ten bajer powoduje że kamera kosztuje ok 3000PLN. Moja subiektywna opinia jest taka, że jak na kamere za 3kPLN sony PJ-810 ma słabą jakość obrazu. Jest gorsza od V770 pomimo że kamera jest droższa o ponad 50%. Ponadto Sony PJ-810 jest modelem starszym od V770 o rok czasu (jest to model z 2014 roku a V770 z 2015). Stabilizator w V770 jest chyba jednym z najlepszych jakie są obecnie dostępne w amatorskich kamerach, nie wiem jak jest z tym w PJ-810 ale wątpie żeby był lepszy a wnioskuje po tym jakie był stabilizatory w innych soniaczach. Jeżeli zależy Panu na projektorze to powinien Pan wybrać PJ-810 (ja uważam że to zbędny bajer) w przeciwnym przypadku ewidentnie lepiej wybrać V770. Panasonic jest tańszy i do tego nagrywa w trochę lepszej jakości. Mam nadzieję że coś pan pożytecznego wyciągnie z tego mojego chaotycznego opisu.
więcej niż amator odpowiedział15-02-2016
Zwiń pytania
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania

nr kat. 489 Więcej
Przedłuż Gwarancję ®

Nie płać za naprawę lub wymianę sprzętu z własnej kieszeni. Z Przedłuż Gwarancję® przez najbliższe 3 lub 5 lat będziesz mieć zapewniony spokój i wygodę, aby w pełni cieszyć się nowym sprzętem.

 

Przedłuż Gwarancję® to umowa ubezpieczenia (polisa) zawierana między Tobą, a ubezpieczycielem. Polisa nie stanowi gwarancji jakości w rozumieniu art. 577-581 k.c., ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne. Zakres ochrony i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczycieli opisują Warunki Ubezpieczenia.

 

Zyskujesz
Ochrona rozszerzona
Ochrona podstawowa
Standardowa gwarancja
Od dnia zakupu przez 12 miesięcy
Szybka naprawa w razie przypadkowego uszkodzenia
Szybka naprawa w razie przepięcia prądu
Po 2 latach od zakupu
Szybki i profesjonalny serwis w razie awarii
Wymiana na nowy, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Brak limitu napraw i ukrytych kosztów
Wygoda - wystarczy telefon, aby zgłosić awarię
Oszczędność pieniędzy - niska cena w stosunku do kosztów napraw
12,25 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
14,58 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
14,58 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
26,25 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
Raty
Raty 20x0%
Raty 10x0%
Dobre Raty
20
104,95 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
10
209,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
3 miesiące
36 miesięcy
3
720,66 zł
4
545,74 zł
5
440,79 zł
6
370,82 zł
7
320,85 zł
8
283,36 zł
9
254,21 zł
10
230,89 zł
11
211,81 zł
12
195,91 zł
13
182,45 zł
14
170,92 zł
15
160,92 zł
16
152,18 zł
17
144,46 zł
18
137,60 zł
19
131,46 zł
20
125,94 zł
21
120,94 zł
22
116,40 zł
23
112,25 zł
24
108,45 zł
25
104,95 zł
26
101,72 zł
27
98,73 zł
28
95,95 zł
29
93,37 zł
30
90,96 zł
31
88,70 zł
32
86,58 zł
33
84,60 zł
34
82,73 zł
35
80,96 zł
36
79,30 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej

Wypełnij wniosek, potwierdź tożsamość przelewem 1 zł i podpisz Umowę - wszystko przez Internet

 • Do 5 tys. złotych
 • Bez wychodzenia z domu
 • Minimum formalności
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Zarezerwuj towar przez internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

 • Do 31 tys. złotych
 • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
 • Przy kredycie do 5 tys. zł wystarczy dowód
 • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Pytania i odpowiedzi (2)
Powiadom o pytaniach
Ze strony Panasonic dowiedziałem się, że matryca w modelu V770 to MOS u Was w zależności od koloru MOS i CMOS proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam
maruda1 zapytał 5 miesięcy temu
Witam Czy ta kamera nagrywa w 60 klatkach na sekundę?? Pozdrawiam
mmm1222 zapytał 1 rok temu
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Panasonic HC-V770 (biały), wpisz 1052103 w wyszukiwarce euro.com.pl.