DJI Mavic Air Fly More Combo (Arctic White)

dron

DJI
nr kat.
1141935

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Czujniki  GPS/GLONASS
Pojemność baterii  2375 mAh
Przewidywany czas lotu  21 minut
Kod producenta  CP.PT.00000168.01
Zobacz pełny opis
Opcje zakupowe
dron DJI Mavic Air Fly More Combo (Arctic White)
DJI Mavic Air Fly More Combo (Arctic White)
Razem taniej!
Akcesoria
Opis i dane

199714 DJI Mavic Air Artic White Biały Dron

DJI Mavic Air to ultra-przenośny i inteligentny dron, który może Ci towarzyszyć podczas każdej podroży. Ma ulepszoną składaną obudowę, waży zaledwie 430 g i zapewnia czas lotu do 21 minunt. DJI Mavic Air da Ci dostęp do dotąd nieznanych możliwości i mobilność. DJI Mavic Air Fly More Combo to zestaw rozszerzony o dodatkowe akcesoria (lista poniżej).

Panoramy sferyczne 32 MP

DJI Mavic Air ma funkcję panoram sferycznych, umożliwiających wykonanie fotografii o łącznej rozdzielczości 32 MP. Kamera w dosłownie kilka sekund automatycznie łączy 25 fotografii, tworząc idealnie wykonaną panoramę.

Nagrania 4K 100 Mb/s

Mavic Air nagrywa filmy w jakości 4K 30 fps, 100 Mb/s bitrate'u, pozwalając na uchwycenie każdej sekundy w jakości ULTRA HD.

Materiał w zwolnionym tempie

Obsługa nagrywania w zwolnionym tempie w rozdzielczości 120 klatek na sekundę pozwala zarejestrować wszystkie wyjątkowe przygody.

Zdjęcia HDR

Nowe algorytmy HDR pomagają dobrać właściwe ustawienia ekspozycji w zależności od warunków oświetleniowych. Prześwietlone lub ciemne obszary są przetwarzane tak, by uzyskać bardziej naturalne przejścia, natomiast przyspieszanie DSP pozwala na bardziej wydajne fotografowanie.

Doskonała kamera

Ulepszony 3-osiowy gimbal z kamerą 4K zapewnia zapis wideo w najwyższej jakości z szybkością zapisu 100 Mb/s. Zminimalizowanie wibracji kątowych do 0,005° umożliwia uzyskanie krystalicznie czystego obrazu bez najmniejszych drgań. Kamera DJI Mavic Air wyposażona jest w 12-megapikselową matrycę CMOS 1/2.3" i obiektyw z otworem przysłony f/2.8 oraz ogniskową 24mm (odpowiednik 35mm), zapewniając niesamowitą jakość zdjęć i wideo.

Pamięć wewnętrzna 8 GB

Dron został wyposażony w pamięć wewnętrzną o pojemności 8 GB, z możliwością rozbudowy do 128 GB przy użyciu kart Micro SDXC. Zastosowaniu technologii USB 3.0. pozwala na szybki transfer plików.

Przemyślana konstrukcja

Dopracowana konstrukcja pozwala na szybkie i bezpieczne składanie obudowy drona. Wykonane ze stopu magnezu ramki chronią siedem pokładowych kamer, otwory wentylacyjne usprawniają odprowadzanie ciepła, natomiast główna kamera z gimbalem jest cofnięta, dla jeszcze lepszej ochrony.

Składana aparatura sterująca

Aparatura sterująca ze składaną, niskoprofilową i ergonomiczną konstrukcją z uchwytem do smartfona została wyposażona w zdejmowane drążki, które można przechować wewnątrz kontrolera.

ActiveTrack

System wykrywa jednocześnie do 16 obiektów – wybierz ten, który ma być śledzony. Funkcja ActiveTrack podąża za celem, nawet gdy biegnie, skacze lub jedzie na rowerze.

QuickShots

Wykonaj kinowe ujęcia – wystarczy zaledwie jedno kliknięcie w aplikacji, bez potrzeby zastanawiania się nad sposobem tworzenia ujęcia. Wybierz jeden z sześciu dostępnych scenariuszy — Rocket, Dronie, Circle, Helix, lub nowe funkcje Asteroid oraz Boomerang. Pochwal się swoim kreatywnym materiałem filmowym w mediach społecznościowych, udostępniając swoje nagranie bezpośrednio przez aplikację DJI GO 4.

SmartCapture

Intuicyjny tryb SmartCapture to nowy, interaktywny sposób ręcznego sterowania DJI Mavic Air. Uruchom i steruj dronem za pomocą gestów dłoni. Robienie zdjęć i nagranie filmów jeszcze nigdy nie było tak proste.

TapFly

Jeśli chcesz skupić się tylko na swoim ujęciu, wybierz tryb TapFly w aplikacji mobilnej. Pozwoli Ci to na przeprowadzenie lotu w dowolne miejsce na ekranie urządzenia. TapFly działa w scenariuszach: Forward, Backward, Free i Coordinate, prędkość lotu możesz dostosować do indywidualnych potrzeb.

FlightAutonomy 2.0

System czujników Flight Autonomy 2.0, korzystający z zaawansowanej technologii VIO, składa się z głównej kamery, przednich, tylnych i dolnych podwójnych czujników wizyjnych, dolnych czujników na podczerwień, dodatkowych modułów IMU oraz grupy procesorów. Dzięki temu system zbiera i przesyła informacje z zewnętrznego środowiska do procesora o wysokiej wydajności, co w rezultacie przekłada się na jeszcze bardziej precyzyjny zawis i jakość lotu.

Technologia VIO

Połączenie technologii VIO i nowego algorytmu pozycyjnego, pozwoliło na podwojenie precyzji pozycjonowania Mavica Air. Technologia VIO określa lokalizację drona, kalkulując jego prędkość i orientację w czasie rzeczywistym, a także dokonuje precyzyjnych pomiarów jego pozycji podczas zawisu lub lotu z dowolną prędkością. Zakres pracy systemu pozycjonowania wynosi od 0,5 do 30 m. Wykorzystanie technologii VIO pozwoliło dodatkowo na lepsze działanie Mavica Air w pomieszczeniach, dzięki dokładniejszemu zawisowi i zwiększonej czułości na ruchy drążka aparatury..

Precyzyjna mapa lotu 3D

Zaawansowany system czujników określa lokalizację Mavica Air z dokładnością i precyzją. Przetwarzając dane z siedmiu kamer, czujników podczerwieni i modułu IMU, Mavic Air tworzy mapę 3D środowiska w czasie rzeczywistym, zwiększając bezpieczeństwo lotu.

Zaawansowany system wspomagania operatora (APAS) APAS, czyli zaawansowane systemy wspomagania operatora (Advanced Pilot Assistance Systems) pozwala na ominięcie przeszkody znajdującej się przed lub za dronem.

Wysoka redundancja

System Flight Autonomy 2.0 posiada dodatkowe moduły zwiększające bezpieczeństwo lotu Mavica Air. W przypadku zakłóceń pracy kompasu, kompas wizyjny pomaga określić kierunek lotu systemowi nawigacji. Jeżeli tylko czujniki z jednej strony funkcjonują prawidłowo, dron nadal będzie w stanie prawidłowo wyznaczyć swoją pozycję. W dronie wykorzystano dwa zestawy algorytmów na dwóch osobnych fizycznych platformach. Gdy błąd występuje w jednym z nich to drugi przejmuje sterowanie i zapewnia pełną funkcjonalność urządzenia.

Ulepszona funkcja RTH

W Mavicu Air rozwinięto istniejący system RTH (Return To Home), dron zawsze wybierze najbezpieczniejszą trasę powrotną do domu. Dzieje się tak dzięki zapisywaniu swojej trasy lotu w czasie rzeczywistym. Jeśli dron utraci sygnał, to poleci w stronę zapisanego punktu startowego, aż do uzyskania ponownego połączenia. W przypadku wykrycia przeszkody Mavic Air wybierze najlepszą drogę, tak, by ją ominąć na danej wysokości. W celu zapewnienia większej precyzji lądowania dron porówna obrazy podłoża z tymi zarejestrowanymi podczas startu. Podczas automatycznego lądowania Mavic Air skanuje teren w czasie rzeczywistym, ostrzeże użytkownika i jeśli wykryje pod sobą wodę lub inną przeszkodę – zawiśnie.

Cechy:

 • Sferyczne Panoramy 32 MP
 • Składana Konstrukcja
 • 3-Osiowy Gimbal Kamera 4K
 • 3-Kierunkowe Wykrywanie Przeszkód
 • SmartCapture
 • Do 21-Minut lotu

Zawartość zestawu (rozszerzona):

 • DJI Mavic Air
 • Aparatura sterująca
 • 3x Inteligentny akumulator
 • Hub ładowania akumulatorów
 • 6 par śmigieł
 • Osłony śmigieł (zestaw)
 • Kable USB (Micro USB, Lightning, USB C)
 • Zabezpieczenie gimbala
 • Kabel do komunikacji (USB 3.0 - Typu C)
 • Adapter USB
 • Prowadnice kabli (3 szt.)
 • Pokrowiec
 • Adapter - Power Bank
 • Torba transportowa
 • Ładowarka sieciowa
 • Kabel zasilający
Dokładność lokalizacji GPS
Dokładność lokalizacji GPS
Dzięki wbudowanej nawigacji GPS możemy sterować lotem drona bezpośrednio na mapie opracowując plan lotu w swoim smartfonie, a dron wykona całą resztę.
Precyzyjne informacje o lokalizacji
Dron dodatkowo wykorzystuje system satelitarny GLONASS, który pozwala na jeszcze bardziej dokładne określenie pozycji! 
Precyzyjne informacje o lokalizacji
Zaawansowany 3-osiowy stabilizator
Zaawansowany 3-osiowy stabilizator
Zachowaj wspomnienia na zawsze na wysokiej jakości, wyraźnym i stabilnym video. Wszystko to przy użyciu 3-osiowy gimbala pozwalający na nagrywanie klipów video oraz wykonywanie zdjęć tak jak profesjonalne wytwórnie filmowe.
Wszystkie barwy stają się żywe i realistyczne!
Możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K o wyjątkowej ostrości, niezrównanym poziomie szczegółów i żywych kolorach pozwoli na urzeczwistnienie swoich wizji. Dzięki obrazowi w rozdzielczości 4K wprowadza nową dynamikę w procesie nagrywania filmów.
Wszystkie barwy stają się żywe i realistyczne!
Filmy w rozdzielczości FullHD
Filmy w rozdzielczości FullHD
Kamera umożliwia rejestrowanie filmów w rozdzielczości FullHD(1080) o wyjątkowej ostrości, niezrównanym poziomie szczegółów i żywych kolorach pozwoli na urzeczwistnienie swoich wizji.

 
Steruj smartfonem!
Dzięki połączeniu z Wi-FI masz możliwość sterowania kamerą drona z Twojego smartfona lub tabletu. Darmowa aplikacja  jest dostępna dla systemów operacyjnych iOS i Android
Steruj smartfonem!

Dane techniczne

dron DJI Mavic Air Fly More Combo (Arctic White)

Specyfikacja techniczna   
Przewidywany czas lotu  21 minut
Prędkość max.  68.4 km/h
GPS tak
Wi-Fi tak
Czujniki  GPS/GLONASS
Rodzaj baterii  litowo-polimerowa
Pojemność baterii  2375 mAh
Zapis na kartach pamięci  microSD
USB  tak
Kolor  biały
Waga  430 g
Wymiary  168 x 184 x 64 mm
Kamera   
Rozdzielczość nagrywania  FullHD 1080 (1920 x 1080) 60 fps, FullHD 1080 (1920 x 1080) 30 fps, FullHD 1080 (1920 x 1080) 120 fps, FullHD 1080 (1920 x 1080) 50 fps, HD 720 (1280 x 720) 120 fps, HD 720 (1280 x 720) 60 fps, HD 720 (1280 x 720) 50 fps, HD 720 (1280 x 720) 30 fps, 4K (3840 x 2160) 25 fps, 4K (3840 x 2160) 30 fps, 4K (3840 x 2160) 24 fps
Kompresja obrazu  mov, H.264, MP4
Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia  4056 x 3040 pikseli
Rodzaj przetwornika  1/2.3” CMOS 12 Mpix
Stabilizator gimbal 3-osiowy
Aparatura   
Jakość podglądu na żywo  720P @ 30fps (uzależniona od warunków oraz możliwości urządzenia mobilnego)
Częstotliwość  2,4 Ghz - 5,8 Ghz
Wyposażenie   
Wyposażenie  2x bateria, aparatura sterująca, bateria , etui, instrukcja obsługi, komplet śmigieł (4 szt.), ładowarka, zapasowy komplet śmigieł
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Action SA
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: DJI
 • GPS: tak
 • Kamera: tak

Ocena klientów

5 na podstawie 24 ocen
5
(22)
4
(2)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Zadowolony
01-05-2020,
emil
Potwierdzony zakup

Dron super, spełnia wszystkie oczekiwania, dla początkującego w sam raz, nie zauważyłem wad..

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Mały ale wariat
19-04-2018,
Łukasz
Potwierdzony zakup

Długo zastanawiałem się czy zakupić mavica czy sparka ale wybór trafiony w 10 :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
POLECAM
02-06-2018,
GIBBA
Potwierdzony zakup

Niestety pierwszy dron fabrycznie uszkodzony akcelerometr. Sklep jak zwykle stanął na wysokości zadania i natychmiast wymienił na nowy. Pracownicy pełen profesjonalizm, cała operacja trwała kilka chwil. Polecam zakupy w  we Włocławku :-) i nie tylko. Dron super jak i jego dodatkowe możliwości. Pomimo małej wagi, co zaliczam na duży plus spełnia moje oczekiwania w 100%. Lata wysoko, daleko, pięknie filmuje .... jednym słowem OK!!! Wcześniej latałem DJI 3 Standard.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super Sprzęt
07-06-2018,
martivip
Potwierdzony zakup

to jest to czego oczekiwałem, wspaniały dron do filmowania i robienia zdjęć z powietrza i do tego kompaktowy :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pierwszy dron
14-07-2018,
Jarek
Potwierdzony zakup

Najlepszy dron w swojej klasie!! Idealny w podróży, mały, lekki i można latać praktycznie wszędzie :) Jakość wykonania jak i jakość obrazu jest niesamowita. Praca na baterii ok 15min wiec wersja Combo to podstawa.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Doskonały wybór
08-10-2018,
Amiger
Potwierdzony zakup

Bardzo długo zastanawiałem się nad wyborem drona. I mogę powiedzieć że jest to niesamowicie udana konstrukcja. Waga poniżej 600 g daje olbrzymie możliwości latania w miejscach w których Mavic'em Pro nie można. Jakość wykonania odpornośc na głupotę użytkownika oraz niesamowicie prosta obsługa to kolejne plusy. Czy są minusy? Tak jeśli kręcisz filmy pod światło możesz ustawić tak drona że zacznie on przekłamywać kolor w kierunku czerwieni. Prostym rozwiązaniem jest założenie osłony przeciw odblaskowej. Zestaw fly more combo to optymalne rozwiązanie szybko okaże się że 3 baterie to jednak o jedną za mało... Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacja
28-10-2018,
Ferlę
Potwierdzony zakup

Fantastyczny sprzęt. Nafaszerowany elektroniką, bardzo wysoka jakość wykonania, bardzo dobre oprogramowanie. Już wiem dlaczego DJI zdominowało rynek dronów. Dron bardzo prosty w obsłudze, jednak kompletnie nie nadaje się dla dzieci. To rewelacyjna zabawka dla dorosłych dzieci. Niewiarygodnie kompaktowe rozmiary jak na tak zaawansowaną elektronikę.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam. Proszę o informację czy w wersji Combo, dodatkowe wyposażenie jest zgodne ze zdjęciem z oferty (tak jak u innych sprzedawców - 3 x akumulator, Kabel zasilający, Adapter, Adapter USB, Blokada gimbala, Hub ładujący, Kabel micro-USB, Kontroler, Ładowarka, Torba, Trzy ramki na kable, Zapasowe drążki do nadajnika, 4 osłony na śmigła, 6 par śmigieł) czy z opisem, gdzie sporo brakuje. Pozdrawiam
Irek zapytał 17-03-2019
Odpowiedz
Zwiń pytania
"Mały ale wariat" :)
26-03-2018,
DJIMAX
Potwierdzony zakup

Trochę zastanawiałem się nad zakupem tego drona, gdyż nie do końca posiada możliwości których oczekuję od tego typu sprzętu . Jednak po zakupie stwierdzam bezapelacyjnie, że ma on więcej plusów niż minusów, a jakość jaką oferuje w tej cenie i komfort użytkowania oceniam na 5+. Zarówno robię zdjęcia jak i filmuję i jedno i drugie robi wrażenie. Świetny sprzęt godny polecenia, nawet do zastosowań półprofesjonalnych.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
DJI Mavic Air Fly More Combo najlepsza opcja.
29-04-2018,
premek111
Potwierdzony zakup

To mój pierwszy dron w życiu i pierwszy, którym latałem.Łatwość obsługi i latania jest wręcz fenomenalna. Dron niesamowicie mobilny, doskonały na podróże ,rajdy, wyjazdy rowerowe.Wykorzystałem go również do rozgrywek sportowych na boisku. Zestaw Combo z 3 bateriami to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie, ponieważ na jednej baterii zbyt długo się nie pobawimy, do tego torba , ładowarka.Ocena ogólna 10/10 :-)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Mavic Air
28-06-2018,
Kristoforo
Potwierdzony zakup

Polecam, spełnia swoje zadanie. Po przesiadce z PH2 rewelacja

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy nr kat. 489
Raty
Oferta czasowa!
Raty do 30x0% odroczone do marca
Oferta czasowa!
Raty do 30x0% odroczone do stycznia
Raty 0%
3 raty
30 rat
1 466,33 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
1 099,75 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
879,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
733,17 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
628,43 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
549,87 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
488,78 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
439,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
399,91 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
366,58 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
338,38 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
314,21 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
293,27 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
274,94 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
258,76 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
244,39 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
231,53 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
219,95 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
209,48 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
199,95 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
191,26 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
183,29 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
175,96 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
169,19 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
162,93 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
157,11 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
151,69 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
146,63 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
RRSO:
3 raty
30 rat
1 466,33 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
1 099,75 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
879,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
733,17 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
628,43 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
549,87 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
488,78 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
439,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
399,91 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
366,58 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
338,38 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
314,21 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
293,27 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
274,94 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
258,76 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
244,39 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
231,53 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
219,95 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
209,48 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
199,95 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
191,26 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
183,29 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
175,96 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
169,19 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
162,93 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
157,11 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
151,69 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
146,63 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
RRSO:
3 raty
30 rat
1 466,33 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
1 099,75 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
879,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
733,17 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
628,43 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
549,87 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
488,78 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
439,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
399,91 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
366,58 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
338,38 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
314,21 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
293,27 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
274,94 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
258,76 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
244,39 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
231,53 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
219,95 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
209,48 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
199,95 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
191,26 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
183,29 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
175,96 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
169,19 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
162,93 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
157,11 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
151,69 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
146,63 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
RRSO:

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł
Pytania i odpowiedzi (5)
Powiadom o pytaniach
Witam ,czy jest możliwość kupienia produktu w opcji ,wpłaty własnej + reszta kwoty na raty?
Witam. Czy będzie można go kupić na raty? W tej chwili dodając go do koszyka wyskakuje że nie ma takiej możliwości.
Od kiedy dron bedzie dostepny? Planowana data sprzedazy to piatek który już był
Przy tym produkcie widnieje opcja raty 20x0 +pierwsza rata gratis. Po oddaniu do koszyka opcja rat staje się nieaktywna i pojawia się opis (opcja rat niedostępna dla tego produktu). Czy problemem jest tutaj przedsprzedaż?
Okiedy dron będzie dostępny
Opcje zakupowe
Nowy produkt
Fabrycznie nowy
4 399 zł
Darmowy transport
Również do punktów odbioru:

OUTLET INTERNETOWY

Produkt z outletu stan doskonały
Może posiadać uszkodzone opakowanie fabryczne.
 • Towar bez uszkodzeń
 • Otwarte i uszkodzone opakowanie
 • Kompletne oryginalne wyposażenie
 • Rozpakowany przez Klienta lub pracownika sklepu
 • Gwarancja producenta
 • Objęty 14-dniowym prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość
3 564 zł
Brak możliwości odbioru w sklepie
Do domu: już na pojutrze!
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących DJI Mavic Air Fly More Combo (Arctic White), wpisz 1141935 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów