Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

serwer domowy D-Link DNS-313

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
serwer domowy D-Link DNS-313
D-Link DNS-313
Opis i dane

Obudowa sieciowej pamięci masowej D-Link DNS-313 z zatoką SATA pozwala użytkownikom udostępniać pliki muzyczne, zdjęcia i nagrania wideo rodzinie i znajomym za pośrednictwem sieci lokalnej oraz przez Internet. Urządzenie może także służyć do strumieniowego przesyłania muzyki, zdjęć i materiałów wideo do sieciowych odtwarzaczy multimedialnych zgodnych ze standardem UPnP™ Audio and Video (UPnP AV).
DNS-313 ma wbudowany serwer FTP, co umożliwia zdalny dostęp do plików przez Internet oraz sieć lokalną. Użytkowników i/lub ich grupy można skonfigurować i przypisać do folderów z uprawnieniami do odczytu lub odczytu i zapisu. Dzięki tak zdefiniowanym uprawnieniom dostępu dane są bezpieczne. Poszczególnym użytkownikom/grupom można także przyznawać limity ograniczające ilość miejsca do wykorzystania.

  • Miejsce na jeden 3,5-calowy dysk twardy o dowolnej pojemności
  • Łatwy montaż dysku twardego bez użycia narzędzi
  • Niezależność od systemu operacyjnego - nie są potrzebne żadne sterowniki
  • Wbudowane serwery FTP, iTunes® i UPnP™ BitTorrent (od wersji B1)
  • Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych w zestawie (licencja na 1 stanowisko)

Dane techniczne

serwer domowy D-Link DNS-313

Dołączony dysk  nie
Obsługa sieci bezprzewodowej nie
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

1 na podstawie 1 ocen
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(1)
0% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Prosty, nienaprawialny serwer NAS do domu i biura
18-12-2010,
RobWu

Do powyższej obudowy włożyłem dysk 1TB WD10EACS. Całość podłączona przez router D-Link DIR-655 (1 Gbit LAN) działała jako prosty serwer NAS udostępniający pliki multimedialne w domowej sieci komputerowej. Zanotowane transfery przez LAN: zapis 8 MB/s, odczyt do 12 MB/s. Obudowa usypiała się po ustawionym czasie bez aktywności, wybudzała się w ciągu kilkunastu sekund. Czemu piszę w czasie przeszłym? Otóż kilka miesięcy po upływie gwarancji obudowa przestała podłączać się przez LAN (nadal działa przez USB). Reset urządzenia i zmiana firmware nie pomogły. To że elektronika czasem się psuje jest normalne i nie napisałbym złego słowa, gdyby nie nastawienie serwisu D-Linka: serwis ten nie jest zainteresowany przeprowadzeniem odpłatnej naprawy tego urządzenia. Stąd moja niska ocena tego urządzenia - zresztą poparta niemiłym doświadczeniem. W pewnym czasie wszystkie urządzenia sieciowe (modem, router, NAS i odtwarzacz multimedialny) w moim domu były ze stajni D-Linka, jednak zaliczyłem już awarię modemu DSL-320T oraz odtwarzacza multimedialnego DSM-510 i powoli wycofuję się z tej marki.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących D-Link DNS-313, wpisz 408711 w wyszukiwarce euro.com.pl.