Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dysk twardy Toshiba Stor E Art 1,5TB PX1525E-1HK0 (czarny)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dysk twardy Toshiba Stor E Art 1,5TB PX1525E-1HK0 (czarny)
Toshiba Stor E Art 1,5TB PX1525E-1HK0 (czarny)
0 zł
Opis i dane
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Potrzebujesz więcej miejsca na swoje pliki? Zwiększ pamięć masową swojego komputera podłączając do niego dysk zewnętrzny. Wystarczy tylko podłączyć go kablem USB do urządzenia, instalacja trwa chwilę i już możesz się cieszyć dodatkowym miejscem na twoje pliki. W prosty sposób można zapisać na dysku zdjęcia, filmy, gry i inne dokumenty. Wystarczy przeciągnąć pliki na dysk i gotowe. Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że jest mobilne, dzięki czemu możesz zabrać je wszędzie ze sobą.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Przechowuj wszystkie swoje dane w jednym bezpiecznym miejscu na dysku zewnętrzym, dzięki dużej pojemności 1,5TB. Przenieś na niego swoje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, filmy 4K/FullHD, pliki muzyczne flac/mp3 i inne dokumenty, kótre zajmują wiele miejsca na dysku HDD twojego komputera, osłabiając jego wydajność. Teraz możesz przechować na dysku zewnętrzym swoje wszystkie niezbędne dane i w prosty sposób je przenieść na inne urządzenia.
Wysoka jakość danych w formacie 3,5"
Elegancka konstrukcja obudowy i format 3,5" to dwie wielkie zalety dysku zewtnętrznego. Świetnie prezentuje się w domu, na biurku. Podłączysz go również do większości urządzeń, które posiadają port USB (komputer, konsola, tv, drukarka i inne) oraz będziesz mógł zamieścić na nim swoje ulubione pliki (muzyka, film, zdjęcia).
Wysoka jakość danych w formacie 3,5"
Więcej możliwości dzięki USB 2.0
Więcej możliwości dzięki USB 2.0
Dysk posiada złącze USB 2.0 dzięki czemu można przesyłać z niego dane nawet z prędkością 480 MB/s (60MB/s). Wystarczy podłączyć dysk kablem USB do komputera, telewizora, konsoli, drukarki lub innego kompatybilnego urządzenia, aby przesyłać dane.
  • - 7200 obrotów na minutę, dzieki czemu system szybciej korzysta z danych i większa jest wydajność komputera.

Dane techniczne

dysk twardy Toshiba Stor E Art 1,5TB PX1525E-1HK0 (czarny)

Typ zewnętrzny
Pojemność 1,5 TB
Format stacjonarny 3,5"
Typ podłączenia USB 2.0
Obroty na min. 7200 obr/min
Opis  Plastikowa obudowa odporna na zarysowania (technologia IMD), Ochrona dysku dzięki amortyzacji wstrzasow i technologi parkowania glowicy, Oprogramowanie NTI BackupNOW EZ, Ochrona haslem, Brak wentylatorów gwarantuje cichą pracę
Waga  1000 g
Zasilanie  USB
Kolor  czarny
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Kod producenta  PX1525E-1HK0
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Toshiba Stor E Art 1,5TB PX1525E-1HK0 (czarny), wpisz 811313 w wyszukiwarce euro.com.pl.