Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

czytnik kart pamięci Leef Acces Mobile

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
czytnik kart pamięci Leef Acces Mobile
Leef Acces Mobile
9,99 zł
Opis i dane
 Leef Access jest innowacyjnym czytnikiem kart microSD, wyposażonym z jednej strony w złącze microUSB oraz w dodatkowy slot kart pamięci microSD z drugiej strony.

Zapisuj i dziel się większą ilością wspomnień
To bez znaczenia, że na Twoim urządzeniu mobilnym nie ma wystarczająco miejsca na wszystkie zdjęcia, filmiki i aplikacje. Leef Access jest innowacyjnym czytnikiem kart microSD, wyposażonym z jednej strony w złącze microUSB oraz w dodatkowy slot kart pamięci microSD z drugiej strony.

Stworzone z myślą o mobilnym stylu życia
Dziel się zdjęciami, gromadź muzykę i oglądaj filmy z każdym i wszędzie. Dzięki Leef Access nie potrzebujesz już połączenia z siecią, kabli, dostępu do wi-fi lub dodatkowych źródeł zasilania. Zarządzasz swoimi plikami w sposób, który jest dla ciebie wygodny, bez przejściówek oraz kabli.

Testowane w pralce
Wszystkie produkty Leef są odporne na działanie wody, wstrząsów i pyłu, chroniąc Twoje wspomnienia przed wypadkami losowymi.

Dane techniczne

czytnik kart pamięci Leef Acces Mobile

Gwarancja   
Gwarancja  60 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  KOMSA Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Leef Acces Mobile, wpisz 1046091 w wyszukiwarce euro.com.pl.