Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

wyrzynarka Skil 4381 AA

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
wyrzynarka Skil 4381 AA
Skil 4381 AA
Opis i dane
Wyrzynarka Skil 4381 AA

Wydajna i wszechstronna wyrzynarka umożliwiająca szybkie i dokładne cięcie
Wyrzynarka Skil 4381 jest bardzo wydajna i komfortowa, co zawdzięcza silnikowi 500 W oraz trybowi ‘Turbo’ i ‘Exact’. Zapewnia to optymalną kontrolę i precyzyjny rezultat pracy oraz pozwala ciąć z pełną prędkością. Funkcja regulacji prędkości pozwala uzyskać optymalne rezultaty przy obróbce różnego rodzaju materiałów. Maksymalna głębokość cięcia wyrzynarki wynosi 75 mm w drewnie, co umożliwia cięcie większości desek, belek itp. W cięciu pomagają komfortowe funkcje, takie jak wentylator zapewniający dobrą widoczność podczas pracy. Przyłącze do odkurzacza zapewnia większą czystość w miejscu pracy, a praktyczny uchwyt umożliwia wygodne przechowywanie przewodu zasilającego.

Tryb ‘Turbo’ i ‘Exact’

Różne zadania związane z cięciem wymagają szerokiej funkcjonalności: tryb ‘Turbo’ wyrzynarki Skil 4381 jest idealny do zgrubnego cięcia przy pełnej prędkości, natomiast tryb ‘Exact’ umożliwia dokładne cięcie, np. wzdłuż linii krzywej. Funkcja regulacji prędkości tego narzędzia umożliwia dokładne cięcia w różnych materiałach. Prędkość cięcia można ustawić za pomocą pokrętła regulacji, zapewniając optymalny rezultat.

Wysoka wydajność

Maksymalna głębokość cięcia wyrzynarki wynosi 75 mm, a długość skoku 20 mm. Tryb ten oznacza szybką pracę w większości popularnych materiałów. Dzięki wytrzymałej konstrukcji wyrzynarka Skil 4381 jest idealna do wielu różnych zadań związanych z cięciem.

Najwyższa wszechstronność

Wyrzynarka jest bardzo wszechstronna: idealna do cięcia w linii prostej i krzywej. Można jej używać do cięcia paneli laminowanych, desek, belek, rur i in. Narzędzie jest kompatybilne ze wszystkim standardowymi, powszechnie dostępnymi brzeszczotami (chwyt T i U). Regulowana stopa umożliwia cięcia pod kątem do 45°. Praktyczny wentylator, który przy podłączeniu odkurzacza można wyłączyć zapewnia dobrą widoczność linii cięcia, zdmuchując z niej pył. Zintegrowane przyłącze do odkurzacza, pasujące do większości węży o standardowych wymiarach, zapewnia czystszą pracę.

Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy

Wyrzynarka posiada uchwyt umożliwiający wygodne przechowywanie przewodu zasilającego. Miękki uchwyt obniża poziom drgań i zapewnia większy komfort pracy. Wyrzynarka Skil 4381 ma duży wygodny włącznik z przyciskiem blokady do pracy ciągłej, dzięki czemu nie trzeba przez cały czas wciskać włącznika. Wbudowany schowek zapewnia łatwy dostęp do kluczyka.

Elektronarzędzia do użytku domowego
Elektronarzędzia do użytku domowego
Do lżejszych prac remontowych mieszkania zalecane są elektronarzędzia do użytku domowego. Jest to idealnych kompromis między jakością a ceną, dlatego domowi majsterkowicze chętnie sięgają po ten segment elektronarzędzi.
Zyskaj wyrzynarkę o dużej mocy
Wysoka moc 500 W wyrzynarki pozwala na dłuższą pracę i większe obciążenia. Wyższa moc gwarantuje większą wytrzymałość i dłuższą żywotność urządzenia, dzięki czemu będzie niezawodnie służyło przez długi czas.
Zyskaj wyrzynarkę o dużej mocy
Tnij z łatwością
Tnij z łatwością
Wyrzynarka osiągająca maksymalną prędkość 3000 skok/min pozwala na łatwe i szybkie przycięcie potrzebnego materiału. Dzięki dużej prędkości nie martwisz się o nierówności i poszarpane krawędzie.
Pracuj z brzeszczotami typu T
Wyrzynarka pracuje z brzeszczotami typu T - z pojedyńczym wybrzuszeniem po obu stronach brzeszczotu.
Pracuj z brzeszczotami typu T
Pracuj z brzeszczotami typu U
Pracuj z brzeszczotami typu U
Wyrzynarka pracuje z brzeszczotami typu U - Typ uniwersalny 1/4" jest popularnym rodzajem brzeszczotu do wyrzynarek.
Stały dostęp do mocy
Wyrzynarka zasilana z gniazdka sieciowego posiadając stałe źródło energii pozwoli na wielogodzinną pracę bez potrzeby ładowania akumulatora oraz dostęp do maksymalnej mocy urządzenia.
Stały dostęp do mocy
Zyskaj dobrą widoczność
Zyskaj dobrą widoczność
System zdmuchiwania pyłu i ścinków sprzed linii cięcia zagwarantuje dobrą widoczność przez cały czas pracy. Dzięki temu systemowi możesz bez przeszkód pracować, mając doskonały widok na linię cięcia.
Pracuj w czystości
System odsysania pyłu pozwoli Ci na utrzymanie czystości, nawet przy wielogodzinnej pracy. Po podłączeniu odkurzacza, pył i ścinki odsysane są od razu z okolic brzeszczotu, dzięki czemu linia cięcia jest dobrze widoczna, a miejsce pracy czyste.
Pracuj w czystości

Dane techniczne

wyrzynarka Skil 4381 AA

Przeznaczenie do użytku domowego
Moc pobierana 500 W
Typ brzeszczotu z uchwytem T, z uchwytem U
Prędkość brzeszczotu 800 - 3000 skok/min
Długość skoku 20 mm
Głębokość cięcia w aluminium 12 mm
Głębokość cięcia w drewnie 75 mm
Głębokość cięcia w stali zwykłej 4 mm
Poziom hałasu  96 dB
Wylot do odkurzacza tak
Informacje dodatkowe  funkcja dmuchawy przeciwpyłowej, system odsysania pyłu
Waga  2,1 kg
Zasilanie sieciowe
Wyposażenie   
Liczba akumulatorów  0
  klucz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Robert Bosch Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Skil
  • Przeznaczenie: do użytku domowego
  • Typ brzeszczotu: z uchwytem T
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Skil 4381 AA, wpisz 1077803 w wyszukiwarce euro.com.pl.