Znajdź podobne
Ostatnio oglądane
Dobre rady
Dobrze znasz ten produkt?
Nie musisz się logować, żeby dodać opinię


Napisanie wartościowej opinii zajmie Ci tylko 3 minuty.

Dodając opinię o produkcie pamiętaj o tym, by ocenić cechy produktu w skali od 5 (rewelacyjny) do 1 (nieudany). Na podstawie tych danych prezentujemy sumaryczną ocenę produktów.

Wypełniając pole „Twoja opinia” staraj się jak najdokładniej opisać produkt i swoje wrażenia związane z jego użytkowaniem.

Wahasz się, czy kupić ten produkt? Zadaj pytanie do opinii.

Każda wartościowa opinia jest nieocenioną wskazówką dla czytających - z pewnością ułatwi im podjęcie właściwej decyzji zakupowej.

Dziękujemy!
Towar archiwalny
Rekomendowane dla Ciebie
Przepraszamy Towar nie jest już dostępny w naszym sklepie.
Proponujemy w zamian
Towary o podobnych parametrach do Towaru wyszukiwanego przez Ciebie
Zobacz Toshiba 39L4333DG

Toshiba 39L4333DG

telewizor LED

nr kat. 352821
5 na 5 ( 91 Opinii )
Zobacz Samsung UE32J5500
Samsung UE32J5500
telewizor LED
nr kat. 1051216
5 na 5 ( 57 Opinii )
Zobacz LG 43LF510V
LG 43LF510V
telewizor LED
nr kat. 1065480
5 na 5 ( 11 Opinii )
1 499 zł
37,47 zł x 40 rat
W programie "Raty 40x0%" spłatę możesz podzielić na 40 małych, nieoprocentowanych rat.
 
 • stopa oprocentowania wynosi 0%
 • prowizja 0%
 • bez uciążliwych formalności

"Raty 40x0%" to oferta promocyjna, dostępna czasowo. Terminy ogłaszamy w sklepach i reklamach.


Reprezentatywny przykład dla zakupionych towarów i usług o wartości  3 400 zł:  całkowita kwota kredytu 3 400 zł,  okres kredytowania 40 miesięcy; wysokość raty 85 zł , całkowity koszt kredytu 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 0%.

 

 Dostawa od: 29,95 zł
produkt w magazynie - szybka wysyłka!
1 499 zł
29,98 zł x 50 rat
Tylko teraz możesz kupić wymarzony sprzęt w 50 extra ratach. Wybierz sprzęt a my rozłożymy Ci wartość zakupu na 50 extra niskich rat bez żadnych kosztów!
 
 • stopa oprocentowania wynosi 0%
 • prowizja 0%
 • bez uciążliwych formalności

"Raty 50x0%" to oferta promocyjna, dostępna czasowo. Terminy ogłaszamy w sklepach i reklamach.
 

Reprezentatywny przykład dla zakupionych towarów i usług o wartości  3 100 zł:  całkowita kwota kredytu 3 100 zł,  okres kredytowania 50 miesięcy; wysokość raty 62 zł , całkowity koszt kredytu 0 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 0%.

 Dostawa od: 49,95 zł
produkt w magazynie - szybka wysyłka!
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Odkryj rzeczywistość w Full HD
Standard Full HD gwarantuje niezwykle wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Korzystaj z domowej rozrywki o wyższym poziomie realizmu, niż kiedykolwiek. Dzięki rozdzielczości dwukrotnie większej niż standardowe telewizory HD, Twój TV dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w świecie z ekranu Twojego telewizora. Odkryj nowy poziom realizmu dzięki jakości Full HD.
Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi
Koniec z bałaganem. Z łatwością podłącz telewizor do Internetu i innych urządzeń w sieci domowej eliminując konieczność podłączania kabli. Twój telewizor przekształci salon w multimedialne centrum rozrywki bez uzycia przewodów.
Bezprzewodowa komunikacja Wi-Fi
Twoja domowa sieć multimediów
Twoja domowa sieć multimediów
DLNA (Digital Living Network Alliance) oznacza on standard rozpowszechniania mediów (audio, video, zdjęcia) w sieci domowej LAN. Dzięki niej będziesz mógł udostępnić treści multimedialne na ekranie telewizora z innych urządzeń w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Urządzenia wspierające DLNA nie wymagają praktycznie żadnej konfiguracji.
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Funkcja MHL (Mobile High Definition Link) pozwala wygodniej korzystać z zasobów wykorzystywanych z pomocą urządzeń mobilnych, gwarantując lepszy obraz i dźwięk. Poprzez złącze MHL możesz przesłać ze swojego smatphon'a lub tabletu obraz i dźwięk. Dzięki temu możesz cieszyć się grami i filmami w imponującej skali, i z oszałamiającym dźwiękiem. Podczas połączenia ładowany jest także akumulator w urządzeniu mobilnym.
Korzystaj wygodnie z zasobów urządzeń mobilnych na dużym ekranie
Udostępniaj ekran z laptopa do telewizora bez użycia przewodów
Udostępniaj ekran z laptopa do telewizora bez użycia przewodów
Technologia Intel® Wireless Display pozwala na łatwiejsze niż kiedykolwiek bezprzewodowe przesyłanie zawartości ekranu z urządzeń przenośnych na duży ekran telewizora HD. Oglądaj filmy. Wyświetlaj zdjęcia. Korzystaj z drugiego ekranu, aby móc wykonywać wiele zadań jednocześnie. WiDi jest technologią opracowaną przez firmę Intel i działa wyłącznie z laptopami wyposażonymi w procesor, kartę graficzną i układ WiFi tej firmy.
Inteligenty sposób, aby odkryć więcej
Portal Toshiba Places jest zintegrowany z telewizorami firmy Toshiba. Pozwala łatwo korzystać z różnorodnej zabawnej i przydatnej zawartości telewizyjnej - uporządkowanej w kategorie określane jako portale „Places”. Odwiedź Music Place, Video Place, News Place i inne portale Places.

*Uwaga: materiały i ich dostawcy mogą się różnić w poszczególnych krajach.
Inteligenty sposób, aby odkryć więcej
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Bądż z bliskim kontakcie dzięki wideorozmowom Skype na dużym ekranie.
Utrzymuj dobre relacje ze znajomymi i rodziną, nie wychodząc z domu, dzięki aplikacji Skype przeznaczonej do telewizorów Smart. W połączeniu ze sprzedawaną osobno kamerą Skype możesz prowadzić wysokiej jakości wideorozmowy na ekranie panoramicznym z rozmówcami na całym świecie. Tworzenie nowych kont Skype, dostęp do już istniejących, a także cała nawigacja odbywają się za pomocą pilota do telewizora. Bądź bliżej dzięki komunikacji twarzą w twarz.
HbbTV - multimedialny teletext kolejnej generacji
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to nowy standard telewizji hybrydowej łączący w sobie typową emisję sygnałów telewizyjnych wraz z multimedialnymi treściami dostarczanymi do telewizora przez szerokopasmowy internet. Jedną z zalet HbbTV jest integracja multimedialnych treści z przekazem telewizyjnym co umożliwia przygotowanie interaktywnych aplikacji telewizyjnych dostarczających alternatywne treści w trakcie transmisji telewizji na żywo.
HbbTV - multimedialny teletext kolejnej generacji
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Nagrywaj wybrane programy i decyduj co oglądasz
Cyfrowe audycje telewizyjne można nagrywać na dysk twardy podłączony do portu USB, aby później oglądać je do woli w dogodnym czasie. Dzięki temu sam tworzysz sobie program telewizyjny i decydujesz co oglądasz. To idealny sposób na zarządzanie swoją kolekcją nagrań gotowych do obejrzenia podczas wypoczynku.

* Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych.
* Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji. Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
* Funkcja nagrywania może być dostępna po aktualizacji systemu.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odtwórz własną kolekcję. Aby wyswietlic swoje zdjecia, posłuchać muzyki lub pooglądać filmy na telewizorze, wystarczy podłaczyc pendrive'a lub dysk do portu USB. Prosty sposób na przeglądanie multimediów na dużym ekranie.
Odtwarzaj zdjęcia, filmy i muzykę bezpośrednio przez złacze USB
Odbieraj audycje nazjemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbieraj audycje nazjemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.

 • Technologia 100 AMR (Active Motion & Rate) doskonale oddającą charakter dynamicznych transmisji sportowych oraz kina akcji.


 • Wybrane aplikacje dostępnę na platformie Toshiba Smart TV


  Tuba FMYouTubeVOD TVP PLWP TVorangeVOD OnetFacebookTwitterSkypeGazeta plGazeta pl
Dane techniczne
telewizor LED Toshiba 39L4333DG
Obraz   
Ekran  39 cali / 98 cm, 16:9
Rozdzielczość Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D nie
Zakrzywiony ekran (Curved) nie
Tuner DVB-T (MPEG-4) - cyfrowy naziemny, DVB-C - cyfrowy kablowy, analogowy
Podświetlenie matrycy  Direct LED
Optymalizacja ruchu  Active Motion&Resolution 100
Kontrast statyczny 3000 :1
Kontrast dynamiczny Mega
Jasność ekranu  300 cd/m2
Czas reakcji matrycy 6,5 ms
Funkcje poprawy obrazu  Resolution +, AutoView, czujnik oświetlenia zewnętrznego, DNR - cyfrowa redukcja szumów, cyfrowy filtr grzebieniowy 3D, Tryb Hollywood
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego Virtual Surround Sound
Moc głośników  2 x 7 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Audyssey Volume Extension
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB  tak
Komunikacja dodatkowa  Wi-Fi Miracast, WiDi - Intel Wireless Display, MHL - Mobile HD Link
Funkcje Smart TV  Toshiba Places, Skype ready - opcjonalna kamera, Toshiba AppsConnect, Toshiba Cloud TV, przewodnik multimedialny Rovi
Aplikacje Smart TV  Dailymotion, Euronews, Facebook, Gazeta. pl, iplex. pl, Tuba FM, Twitter, VOD. Onet. pl, Wirtualna Polska. tv, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  USB - zdjęcia, muzyka, film, Regza Link, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, tryb hotelowy, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, certyfikat DiviX Plus HD
Informacje dodatkowe  funkcja Miracast dostepna po aktualizacji systemu - jesień 2013 roku
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Liczba złączy USB 2
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Wejście PC VGA tak
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) tak
Wyjście słuchawkowe  tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Toshiba Seria L4 2013
Kolor obudowy  czarny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  89,1 x 59 x 20 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  89,1 x 52,5 x 8,5 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  8,1 kg / 7 kg
Standard VESA 200x200 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
"Typowy" pobór mocy (tryb włączenia) 48 W
Roczne zużycie energii 67 kWh
Przekątna ekranu  39 cali / 98 cm
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,3 W
Pobór mocy (max)  138 W
Rozdzielczość   1920 x 1080
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  pilot, 2 baterie AAA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Akcesoria opcjonalne kamera Skype TALK-7291
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Ocena Klientów:
5 na 5 (91 Opinii)
Podsumowanie Opinii o telewizor LED Toshiba 39L4333DG
Najwyżej ocenione zalety:
 • liczba złączy
 • rozdzielczość
Towar oceniło 91 osób
94% osób oceniło wysoko Towar
Ostatnią Opinię dodano: 18-11-2014
Chyba warto!?
Dodana: 10-06-2014
Przez: max1962
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Myślę, że jakość adekwatna do ceny. Nie powala ale jednocześnie nie sprawia zawodu. Kilka uwag in minus:

- pilot nie wzbudza zaufania, trochę dziwny, nie z tej epoki.

- nieprzyjemny intensywny zapach na początku użytkowania, w tej chwili jest to akceptowalne (trzeci tydzień) wydaje mi się, ze z czasem zniknie zupełnie.

-problem z nagrywaniem na USB. Korzystam z dekodera UPC łączony przez HDMI więc pewnie w tym problem. Jeżeli sygnał będzie podany na wejście antenowe powinno być OK. Programy z dysku zewnętrznego USB odtwarza bez problemu.

Plusy

-przyzwoity duży ekran, dobra jakość odtwarzania

-wewnętrzne WiFi początkowo problem z konfiguracją połączenia w tej chwili działa bez zarzutu (internet UPC).

Podsumowując. Nie jest to telewizor dla koneserów, ale za w miarę uczciwą cenę dostajemy w pełni wyposażony (bez 3D) przyzwoity odbiornik.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 75% osób (3/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi max1962 dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Zadowalający
Dodana: 03-11-2014
Przez: Grzegorz
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Jedyny zarzut jaki mam to wolno działająca funkcja smart która popędzana na pilocie (powtórne naciśnięcie polecenia ) może zawiesić system w TV i wówczas pozostaje tylko twardy reset tzn odłączenie zasilania.Wszelkie pozostałe cechy TV są bez zarzutu.Gwiazdki za jakość użytkowania obniżone za niedopracowaną funkcję smart.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 67% osób (2/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Grzegorz dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Dobry, ale nie pozbawiony wad.
Dodana: 12-11-2014
Przez: makumba
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

W porównaniu z drugim, mniejszym tv (32'' LG) LED, który posiadam - ten ma ciut lepsze parametry porównywalny obraz (OK) i dźwięk (średnio dobry), więcej złącz, ale stabilność - znacznie słabszą niż tamten, starszy o rok model; tamten nie zawiesza się niemal nigdy, ten - stosunkowo często: średnio 2-3 razy w miesiącu. Zakupiony ponad rok temu (koniec września 2013), po niecałym roku (wrzesień 2014) w końcu całkowicie odmówił posłuszeństwa: po włączeniu wyświetlany był jedynie obraz powitalny (TOSHIBA) i nic więcej się nie działo. Kilkukrotne resetowanie nie pomogło. Wyglądało, że bez serwisu się nie obejdzie, ale na szczęście wgranie nowszego firmware pomogło i telewizor ożył. Od tego czasu przez ostatnie 2 miesiące zawiesił się tylko raz, więc wygląda na to, że nowe firmware wyraźnie poprawiło też stabilność działania. Dodatkową wadą (zarówno ze starym firmware jak i nowym) jest długi czas uruchamiania - po włączeniu trzeba odczekać około minuty, zanim da się nim w pełni sterować, podczas gdy wymieniony LG potrzebuje zaledwie około 15 sekund, by być gotowym na przyjmowanie poleceń. Ogólnie: polecam, ale z zastrzeżeniami - 3,5 gwiazdki na 5 możliwych.

« zwiń

W porównaniu z drugim, mniejszym tv (32'' LG) LED, który posiadam - ten ma ciut lepsze parametry porównywalny obraz (OK) i dźwięk (średnio dobry), więcej złącz, ale stabilność - znacznie słabszą niż tamten, starszy o rok model; tamten nie zawiesza się niemal nigdy, ten - stosunkowo często: średnio 2-3 razy w miesiącu. Zakupiony ponad rok temu (koniec września 2013), po niecałym roku (wrzesień 2014) w końcu całkowicie odmówił posłuszeństwa: po włączeniu wyświetlany był jedynie obraz powitalny (TOSHIBA) i nic więcej się nie działo. Kilkukrotne resetowanie nie pomogło. Wyglądało, że bez serwisu się nie obejdzie, ale na szczęście wgranie nowszego firmware pomogło i telewizor ożył. Od tego czasu przez ostatnie 2 miesiące zawiesił się tylko raz, więc wygląda na to, że nowe firmware wyraźnie poprawiło też stabilność działania. Dodatkową wadą (zarówno ze starym firmware jak i nowym) jest długi czas uruchamiania - po włączeniu trzeba odczekać około minuty, zanim da się nim w pełni sterować, podczas...

rozwiń »
Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 67% osób (2/0). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi makumba dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Mocno średnia pólka w niezłej cenie
Dodana: 19-11-2013
Przez: deptak19
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Gdyby ten TV kosztował więcej zapewne oceniłbym go niżej. Nie jest to demon szybkości jeśli chodzi o aplikacje internetowe (pomimo pobranej aktualizacji), pilot nie robi wrażenia trwałego (brakuje w nim również małej klawiatury, bo ta wirtualna na ekranie powoduje, że odechciewa się korzystać z funkcji internetowych). Głośniki owszem dają radę, ale raczej max w średnich pomieszczeniach, no i ta nieszczęsna rama obudowy do której nie mam zaufania ze względu na jakość. Do tego z minusów brakuje mi złączy wyjścia przez chinch na wieżę, oraz to że trzeba trzymać oryginalny karton dla celów gwarancji... Z plusów to głównie obraz jaki dostajemy, no i że w tej cenie jest SMART TV, choć niestety trochę niedopracowany.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 94% osób Opinia przydatna dla 95% osób Opinia przydatna dla 89% osób (17/1). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
damiani 25-11-2013
Witam mam pytanie posiadam telewizor danej marki i mam problem z polaczeniem z wifi, czy może ktoś mi pomoc, podczas polaczenia kreci się kuleczko i niechce się polaczyc
Odpowiedź od:
Mikoś 16-12-2013
Witam, miałem to samo, proponuje podłączyć pierw go pod kabel, zaktualizowac, potem już powinien znaleźć . Pozdrawiam
Odpowiedź od:
zbych 25-06-2014
na routerze wyłącz sieć bez przewodową skonfiguruj na tv sieć poustawjaj na automatyczne ustawienia
Zadajesz pytanie użytkownikowi deptak19 dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
ok
Dodana: 06-10-2013
Przez: S
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

troche wolno się ładuje menu, ale co do obrazu i funkcjonowania bez zarzutów

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 88% osób Opinia przydatna dla 89% osób Opinia przydatna dla 78% osób (7/1). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
Th0mas 22-03-2014
Czy ten telewizor jest zgodny z DVB-S2 (CONAX)? Chciałbym wsadzić do niego kartę TNK z modułem
Zadajesz pytanie użytkownikowi S dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
gorąco polecam
Dodana: 24-09-2013
Przez: waldemar
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Posiadam telewizor od miesiąca i mogę gorąco polecić go, każdemu kto chce cieszyć się pięknymi kolorami, wyraźnym obrazem, prostym w obsłudze i intuicyjnym menu, oraz korzystać z komputera, internetu i oglądać zdjęcia czy filmy nagrane podczas wakacji. Jakość na najwyższym poziomie za przystępną cenę.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 73% osób Opinia przydatna dla 74% osób Opinia przydatna dla 70% osób (16/6). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi waldemar dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Świetny TV, fenomenalna proporcja cena/jakość
Dodana: 15-10-2013
Przez: kamyk
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Dźwięk całkiem ok, ale zdecydowałem się na podłączenie do kina domowego. Obraz - TV dopiero po podłączeniu przez hdmi - do ps3/komputera, pokazuje pełnię możliwości. Krystalicznie czysty, głębia czerni po prostu super. Polecam!!!

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 70% osób Opinia przydatna dla 73% osób Opinia przydatna dla 64% osób (7/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi kamyk dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Podsumowanie.
Dodana: 10-12-2013
Przez: Marcin
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

- Połączenie bezprzewodowe działa i jest Spoko.

- SmartTV idziała - dość gramotnie jak na tę klasę TV. TVNplayer śmiga, aż miło. Nawet udało się ustawić pogodę dla mojego małego miasta ;) Jest wolno, ale przyzwoicie.

- Nie jest to demon szybkości jeśli chodzi o aplikacje internetowe (pomimo pobranej aktualizacji),

- pilot nie robi wrażenia trwałego (brakuje w nim również małej klawiatury, bo ta wirtualna na ekranie powoduje, że odechciewa się korzystać z funkcji internetowych).

- Głośniki dają radę, ale raczej max w średnich pomieszczeniach,

-rama obudowy ze względu na jakość nie powala, ale jest cienka i ładnie wygląda.

- minus - brak złączy wyjścia chinch na wieżę/wzmacniacz,

- plus - głównie obraz jaki dostajemy oraz w tej cenie jest SMART TV, choć niestety trochę niedopracowany.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 63% osób Opinia przydatna dla 67% osób Opinia przydatna dla 56% osób (5/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Marcin dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Zakup TV
Dodana: 08-10-2013
Przez: nostera612
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Jak na razie to jestem zadowolony z tego produktu

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 60% osób Opinia przydatna dla 64% osób Opinia przydatna dla 55% osób (6/4). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi nostera612 dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Dobry zakup
Dodana: 15-02-2014
Przez: Grzmielu
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor juz od rozpakowania robi dobre wrażenie. Prosty desing. Największy plus to zdecydowanie jakość obrazu! Przy innych telewizorach za tą cene to najlepszy wybór. Po podłączeniu do dekodera i konfiguracji która ma milion opcji wyboru naprawde robi różnice. Krótko mówiąc wyższa półka niż ta na której stoi ;) Funkcja Smart TV rzeczywiście nie zachwyca pod względem szybkości ładowania aplikacji. Największa wtopa inzynierów z Toshiby to głośniki! dźwięk jakby sztuczny i stłumiony. Problem rozwiązałem po podłączeniu do zestawu 5.1. Duża ilość wejść zapewnia podłączenie wszystkich urząrzeń. Świetna jest możliwość podłączenia bezprzewodowego z domowym komputerem i obsługa TV przez laptopa :) Pilot nie zachwyca wyglądem i trwałością ale to drugie zweryfikuje czas. Podsumowując telewizor ma wady i zalety ale w ogólnym rozrachunku wychodzi na +. Godny polecenia w tej cenie!

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 60% osób Opinia przydatna dla 64% osób Opinia przydatna dla 55% osób (6/4). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
Misiek 20-02-2014
A czy nie śmierdzi plastik ew. elektronika? :)
Odpowiedź od:
Grzmielu 28-02-2014
Plastik faktycznie śmierdział przez jakiś tydzień od wypakowania. Teraz jest juz bezwonny ;)
Zadajesz pytanie użytkownikowi Grzmielu dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
OK
Dodana: 23-12-2013
Przez: woj
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor w porządku, wszystko działa bez zastrzeżeń. Bez problemu się zaktualizował, obraz HD-super, odczyt z dysku zewnętrznego bez żadnego problemu, filmy, muzyka (zdjęcia trochę dłużej). Polecam.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 57% osób Opinia przydatna dla 63% osób Opinia przydatna dla 50% osób (4/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
adam 03-01-2014
jakie formaty czyta?
Zadajesz pytanie użytkownikowi woj dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Polecam jak najbardzie Toshiba
Dodana: 16-12-2013
Przez: Kubek76
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

To już druga Toshiba jaką kupiłem. Tak jak poprzednia ta okazała się udanym zakupem. Jakość wykonania odbiornika na wysokim poziomie. Bardzo łatwy w ustawieniu (strojenie, ustawienia własne obrazu, dźwięku itd.). Nie wiem jakiej produkcji posiada matrycę ale jest bardzo dobrej jakości. Programy w jakości cyfrowej i Ful HD po prostu super. Odwzorowanie szczegółów i kolorów również bardzo dobre. Nie przetestowałem tylko technologii korzystających z sieci bo chwilowo nie mam możliwości połączenia się z netem. Dodatkowo polecam Toshibe bo to nasza krajowa produkcja, tv są składane w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 57% osób Opinia przydatna dla 43% osób (3/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Kubek76 dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
90 procent zadowolenia
Dodana: 18-02-2014
Przez: joanna
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

1 piksel jest wypalony od początku i TV nie odtwarza plików ts, które sam nagrywa. Poza tym super.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 60% osób Opinia przydatna dla 40% osób (2/2). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi joanna dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
telewizor LED Toshiba 39L4333DG
Dodana: 04-12-2013
Przez: Wadamas
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Użytkuję ten telewizor dwa miesiące i jestem bardzo zadowolony. Bardzo ładnie czyta z pendriva oraz HDD filmy i wideo. Obraz jest niczego sobie Do dźwięku także nie mam zastrzeżeń. Podsumowując - Bardzo dobry zakup

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 40% osób Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 33% osób (2/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Wadamas dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Przyzwoity TV
Dodana: 07-02-2014
Przez: klimas86
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor sprawuje się dobrze. Instalacja dosyć prosta nawet łączenie się z siecią bezprzewodową nie stwarzało większych problemów. Dźwięk jak i obraz nie budzi większych zastrzeżeń. Jeśli chodzi o funkcję smart TV to jest kilka zastrzeżeń, a mianowicie lubi się zawiesić i nie działa zbyt dynamicznie, dosyć długo się wczytuje i czasami ma problemy z odtwarzaniem programów z tvn Player itp. Funkcje odtwarzania multimediów z dysku nie stwarza większych problemów, czyta większość plików. Ogólnie godny polecenia tym bardziej, że jest w przystępnie niskiej cenie.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 40% osób Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 33% osób (2/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi klimas86 dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Fajny telewizor
Dodana: 20-02-2014
Przez: bart
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Plus za funkcje smart tv , i bezprzewodowy internet , full hd jest jak żyleta :)

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 40% osób Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 33% osób (2/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
kamfun 24-03-2014
Działa Ci to smart tv, bo mi nie chce.
Zadajesz pytanie użytkownikowi bart dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
telewizor LED TOSHIBA 39L4333DG
Dodana: 30-10-2013
Przez: IGOREK
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

TELEWIZOR SPELNIŁ MOJE OCZEKIWANIA. OBRAZ REWELACYJNY, JAKOŚĆ PIERWSZA KLASA

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 33% osób Opinia przydatna dla 40% osób Opinia przydatna dla 30% osób (3/6). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi IGOREK dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
ok
Dodana: 17-02-2014
Przez: jarosi
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

mam tv od miesiąca i nie urzekła mnie jego solidnośc obudowy. Reszta jak najbardziej godna polecenia za ta cene. Może przeszkadzać troche szybkość ich autorskiego smarTV.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 33% osób Opinia przydatna dla 50% osób Opinia przydatna dla 25% osób (1/2). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi jarosi dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Polecam
Dodana: 18-12-2013
Przez: andreas4
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Wygląd zewnętrzny zależy co kto lubi mi sie podoba to ascetyczne wykonanie a nie jak świecące sie jak psu d... samsungi. Obraz b. dobry, co do dzwieku tez nie mam zastrzezen, nagrywanie na usb pięknie chodzi- testowalem na starym dysku HDD, Niestety jeszcze nie koryztsalem z Smart i WiFi wiec nie moge sie wypowiedziec na ten temat, siec pociagne do domu w lutym wiec dopiero wtedy bede widzial. Podsumowując za tą cenę nie znajdziecie takiego telewizora.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 29% osób Opinia przydatna dla 38% osób Opinia przydatna dla 25% osób (2/5). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi andreas4 dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Całkiem w porządku
Dodana: 27-12-2013
Przez: sylvviaaa
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
Podsumowanie:

Telewizor prezentuje się bardzo ładnie. Jest cienki i lekki. Co do jakości obrazu nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeśli chodzi o dźwięk to mógłby być trochę lepszy. Wadą natomiast jest fakt, że telewizor dosyć powoli się włącza i jeśli chce się zmienić kanał zaraz po włączeniu to się delikatnie zawiesza. Jeśli chodzi o podłączenie do internetu to mam z tym problem, ale może to wina routera a nie telewizora. Ogólnie, telewizor jest świetny jak na swoją cenę, może nie idealny ale na pewno wart uwagi.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 25% osób Opinia przydatna dla 40% osób Opinia przydatna dla 20% osób (1/3). Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Pytanie od:
Ela 17-10-2014
Witam , mam pytanie .Nie mogę podłączyc sie bezprzewodowo. wifi w ruterze chodzi sygnał jest a telewizor tego nie kupuje , wywala . Jesli doszliscie Panstwo do jak to działa proszę o pomoc
Zadajesz pytanie użytkownikowi sylvviaaa dotyczące produktu Toshiba 39L4333DG.
Treść Twojego zapytania zostanie opublikowana pod powyższą opinią.
Twój email będzie niewidoczny
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
 
 
 
 

RTV EURO AGD © 2009 Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.

Właściciel serwisu: Euro-net sp. z o.o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności.

Do góry