mySafety Pakiet Bezpieczny Telefon 12 miesięcy

Bezpieczny telefon

mySafety nr kat. 421200

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.- sob. 8:00 - 21:00
nd. 9:00 - 19:00

9,90 zł
Do odbioru: już jutro! Do domu: już na pojutrze!
Bezpieczny telefon mySafety Pakiet Bezpieczny Telefon 12 miesięcy
mySafety Pakiet Bezpieczny Telefon 12 miesięcy
9,90 zł
Do odbioru: już jutro! Do domu: już na pojutrze!
Opis i dane

Pakiet Bezpieczny Telefon
to oferta zapewniająca pomoc w odnalezieniu i odzyskaniu zaginionego telefonu. Za niewielką cenę zyskujesz bezpieczeństwo i spokój.

Dla każdego utrata wartościowego przedmiotu jest bolesna. W przypadku telefonu, może być to szczególnie uciążliwe, gdyż zgubiony, niezabezpieczony telefon nie tylko powoduje utratę kontaktów, lecz również prywatnej korespondecji.
Z pakietem Bezpieczny Telefon ochrona jest podwójna.

Po pierwsze, sprzęt jest oznakowany specjalną nalepką, na której widnieje numer telefonu, pod który należy zadzwonić, by zwrócić znaleziony telefon i odebrać nagrodę.
Po drugie, dzięki specjalnej aplikacji, telefon jest blokowany zdalnie, co skutecznie uniemożliwia wykorzystanie, lub kradzież danych. Zdalna blokada dotyczy nie tylko blokady SIM i numeru IMEI, lecz również blokadę telefonu w przypadku zmiany karty SIM. Zainstalowana aplikacja dostępna na platformy Android i Symbian umożliwia również zdalne wysyłanie komunikatu "Ten telefon jest kradziony".
Pakiet Bezpieczny Telefon oszczędza Twój czas i nerwy. Po stwierdzeniu zagubienia przedmiotu, należy zadzwonić na numer Centrum Alarmowego umieszczony na naklejce informacyjnej. Centrum Alarmowe czynne jest całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nawet w środku nocy jest możliwość zgłoszenia.
Nie jest konieczny zakup nowego, często drogiego sprzętu. W 90 procentach przypadków zgłoszeń, odnalezione przedmioty wracają do właściciela w ciągu zaledwie 48 godzin. Właściciel przedmiotu i jego znalazca pozostają anonimowi.

Jak to działa?
 1. Po zauważeniu utraty sprzętu, należy wykonać telefon do Centrum Alarmowego. Centrum Alarmowe zdalnie blokuje sprzęt i stara się zlokalizować telefon poprzez połączenie internetowe
 2. Znalazca dzwoni pod numer Centrum Alarmowego umieszczonego na naklejce sprzętu
 3. Konsultant Centrum Alarmowego informuje właściciela o odnalezieniu telefonu oraz ustala z nim sposób i termin zwrotu
 4. Kurier odbiera telefo od znalazcy i dostarcza właścicielowi
 5. Centrum Alarmowe wypłaca nagrodę znalazcy

Pakiet zawiera:
 • 2 naklejki antykradzieżowe na sprzęt z indywidualnym nr ID
 • 1 naklejka informacyjna dla Właściciela do umieszczenia w łatwo dostępnym miejscu (np. pasku do spodni, pod zegarkiem, w portfelu)
 • aplikacja umożliwiająca m.in. zdalną blokadę karty SIM i nr IMEI, blokadę telefonu po zmianie karty SIM, lokalizacja GPS (Na nr telefonu wskazany przez Klienta podczas aktywacji zostanie przesłany link, który umożliwi ściągnięcie aplikacji).
UWAGA! Aplikacja działa tylko na systemach operacyjnych Android i Symbian.

Korzyści:
 • Okres ochrony - 12 miesięcy
 • Bezpieczeństwo - Blokada telefonu nie pozwoli osobom nieuprawnionym na dostęp do danych i/lub ich kradzież
 • Oszczędność czasu i pieniędzy - Dzięki możliwości odzyskania sprzętu, nie jest konieczny zakup nowego telefonu, wiążący sięz poświęceniem cennego czasu i wydaniem niekiedy dużych pieniędzy
 • Wygoda - Do dyspozycji jest całodobowe Centrum Alarmowe
 • Szybka i pewna pomoc - Centrum alarmowe zaczyna działać natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. 90 procent zgłoszeń kończy sięodzyskaniem sprzętu przez właściciela w ciągu 48 godzin
 • Prywatność - Właściciel i znalazca pozostają anonimowi

W celu rozpoczęcia ochrony w ramach pakietu Bezpieczny Telefon należy aktywować usługę. Można zrobić to telefonicznie pod numerem 800 800 110, lub poprzez stronę internetową https://rejestracja.mysafety.pl/indexcli.php?tp=2243

Pliki do pobrania:

Opis

Bezpieczny telefon mySafety Pakiet Bezpieczny Telefon 12 miesięcy

Producent   
Nazwa producenta / importera  mySafety Sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania

nr kat. 489 Więcej
Pasuje do
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących mySafety Pakiet Bezpieczny Telefon 12 miesięcy, wpisz 421200 w wyszukiwarce euro.com.pl.