Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

hub USB Unitek Y-9106

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
hub USB Unitek Y-9106
Unitek Y-9106
Opis i dane


Unitek Premium C-HUB + NET Power Delivery Y-9106

Nowego Macbooka zaprojektowano z jednym portem USB TypC. Z jednym portem, który służy jednocześnie do zasilania i do przewodowej komunikacji ultrabooka z urządzeniami peryferyjnymi. Bez huba USB z Power Delivery jest zwykłym, do tego mało funkcjonalnym, notebookiem, który możemy w danym czasie albo ładować, albo używać z urządzeniami peryferyjnymi. Jeśli akurat rozładuje się w nim bateria, to właściwie w pełni używać możemy go dopiero po podładowaniu. Nowy Macbook dopiero z Unitek Premium C-HUB + NET ujawnia pełnię swoich możliwości.
 

 
Unitek Premium C-HUB + NET Power Delivery to wykonany z dbałością o każdy szczegół, hub USB TypC z funkcją przeniesienia zasilania ponad magistralą danych - tak zwaną Power Delivery.
Huba podłączamy do Macbooka, a jego oryginalny zasilacz podłączamy do portu TypC huba c-HUB 2.  W ten sposób nie tylko ładujemy naszego Maca, ale możemy podpiąć urządzenia peryferyjne USB takie jak: pendrive, drukarka, myszka, a także zsynchronizować iPhona.

Dodatkowo Unitek Premium C-HUB + NET wyposażono port Gigabit Ethernet dla szybszego i stabilniejszego podłączenia do Internetu i sieci LAN.

Unitek Premium C-HUB + NET to niewielkich rozmiarów, uniwersalna stacja dokująca, dzięki której docenisz prostotę jednego portu w twoim Macbooku - portu, który: ładuje, synchronizuje, łączy z Internetem oraz służy do podłączania urządzeń peryferyjnych.

  • 2 porty USB3.0 SuperSpeed, transfer rate up to 5Gbps.
  • 1 port Gigabit Ethernet (RJ-45) IEEE 802.3 specification, support 10/100/1000Mbps
  • Support IPv4 / IPv6 network, power management and Wake-On-LAN.
  • Wsparcie dla USB Power Delivery Revision 2.0 Version 1.1.
  • 1 port USB TypC - Power Delivery (Profile 4), maximum power output up to 20V/3A.
  • Wbudowane sterowniki
  • Plug and play.
  • Wymiary: 98 x 39 x 16 mm
  • długość zintegrowanego przewodu USB TypC - 30 cm

Dane techniczne

hub USB Unitek Y-9106

Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Konsorcjum FEN sp z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Unitek Y-9106, wpisz 1094389 w wyszukiwarce euro.com.pl.