Płacimy za Ciebie pierwszą ratę! Sprawdź

Activision Skylanders Imaginators Sensei: Mysticat

figurka do gry

Activision nr kat. 1096780

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.- sob. 8:00 - 21:00
nd. 9:00 - 19:00

Rodzaj  figurka
Seria  Skylanders Imaginators
Platforma  Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
59 zł
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Mysticat
Activision Skylanders Imaginators Sensei: Mysticat
59 zł
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Niedostępny
Opis i dane
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Mysticat

Przez setki lat Mysticat i sfinksy strzegli wejścia do Zaczarowanej Pustyni za pomocą swoich słynnych zagadek, które potrafili rozwiązać tylko nieliczni. Mysticat był stworzeniem tak dociekliwym, że czasem nie potrafił odpowiedzieć na pytanie zadane samemu sobie. Zastanawiał się, czemu innym tak bardzo zależy na przedostaniu się do Zaczarowanej Pustyni. Nurtowało go to do takiego stopnia, że postanowił sam udać się na miejsce i poznać odpowiedź. Zamiast tego został jednak zaatakowany przez włóczących się cyganów i złowieszczych pustynnych wędrowców przeczesujących pustynię w poszukiwaniu zaginionego skarbu. Przegoniwszy przeciwników swoimi zdumiewającymi umiejętnościami magicznymi, wrócił do starszyzny i opowiedział, co się wydarzyło. To właśnie wtedy wyjawiono mu prawdziwą naturę tego tajemniczego miejsca. Powiedziano, że to, co widział, było wizją jego przeznaczenia – że miał się stać strażnikiem całych Skylands, a nie tylko Zaczarowanej Pustyni. Na pustynię przybył Master Eon, aby poznać Mysticata i przekonać się, czy ich losy są ze sobą powiązane. Następnego dnia Eon nie miał już wątpliwości, że Mysticat stanie się jednym z jego najlepszych Sensei... i że pewnego dnia zgoli brodę. To ostatnie zachował jednak dla siebie.

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Mysticat

Rodzaj  figurka
Seria  Skylanders Imaginators
Platforma  Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
Opis  Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze.
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CD Projekt SA
Zgłoś błąd na tej stronie
Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu
Pasuje do
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Activision Skylanders Imaginators Sensei: Mysticat

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Imaginators Sensei: Mysticat, wpisz 1096780 w wyszukiwarce euro.com.pl.